1. Okulista
  2. Podlaskie
  3. Łomża

Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Anna Podobińska - Okulista

Polowa 53/2
Łomża
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
147 dni 608 662 914
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-13:00

Opinie o Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Anna Podobińska

Dodaj opinię
2/5
Dzień dobry po proszę o numer kontaktowy by do rejestracji zadzwonić dziękuję
1/5
Bardzo nieprzyjemna pani, jeśli chodzi o wizyty na NFZ, być może prywatnie inaczej, jak większość lekarzy
1/5
Najgorszy typ lekarza. Chamska , pyskata a o słowie empatia nawet nie słuszała.
Omijajcie szerokim łukiem
Ta jedna gwiazdka to zart - inaczej nie zapisze sie opinia
1/5
Jestem po wizycie prywatnej nieprzyjemne wrażenie krzykliwa, kłótliwa, odradzam szkoda że wcześniej jej nie sprawdziłam ale sytuacja mnie zmusiła i zaciskalam zęby żeby tylko przejść badanie okropna!!!!
5/5
Zobaczyłam tak wiele niedobrych opinii na temat Pani doktor i jestem zdziwiona. Dla mnie profesjonalne, bardzo dobre podejście do pacjenta. Dobra specjalistka. Korzysta cała moja rodzina na NFZ. Dziękuje za udzieloną wielokrotnie pomoc.
1/5
Bardzo niemiła obsługa, opryskliwe zachowanie. Nikomu nie polecam. Bezczelnie, nawet nie ma możliwości wyjaśnia ponieważ rozmowa jest przerywana. Pierwszy raz widziałam taka obsługę.
1/5
wielko laske zrobila ze mnie przyjela ze spuchnietym okiem i wypisala mi leki ze zamiast pomoc to sie pogorszylo
1/5
Pani doktor ma podpisaną umowę z NFZ i bardzo "państwowo" traktuje pacjentów. Jej ironiczne komentarze w trakcie badań świadczą o przedmiotowym traktowaniu ludzi. Przy wypisywaniu dokumentów sapie i wzdycha jakby musiała świadczyć ogromną przysługę. Mówiąc ogólnie i wprost, to zdobywając wykształcenie, daleko od obory nie odskoczyła.
Niestety ale jestem zdecydowany zmienić gabinet lekarski.
1/5
Pani recepcjonistka NIEZGODNIE Z PRAWEM odmówiła możliwości skorzystania z toalety mojej babci. Pomijając kwestie prawne, jaki poziom empatii i życzliwości panuje w tym gabinecie? Babcia byla zmuszona przełożyć wizytę, zamawiać taksówkę i wracać do domu. WSTYD I SKANDAL szanowne Panie. Tematu tak nie zostawimy
5/5
Proszę nie opierać się na wpisach ,bardzo miła i profesjonalna lekarka , uważam ,że wpisy są krzywdzące niczym nie poparte to tylko fochy.
5/5
Dzień dobry. Bardzo dziękuję. Małe kolejki. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam
1/5
Jest pozbawiona kompetencji, nie potrafi znaleźć przyczyny dolegliwości, nie potrafi leczyć, a poza tym bardzo niemiła. Jak ktoś ma jakiś problem z oczami to ta pani nie pomoże, wizyty u niej to strata czasu.
5/5
Miła pani ,profesjonalne podejście .
1/5
W tym gabinecie są chamskie kobiety. Zostałam przez nie potratowana w przykry dla mnie sposób. Jestem zdziwiona, że takie coś jest jeszcze.
5/5
Profesjonalna obsługa, polecam
5/5
Bardzo mila Pani Doktor , profesjonalne podejście do pacjenta . Będę nadal korzystała . Polecam mimo ,że trochę długa kolejka .
1/5
Wstrętna kobieta. Poinformowała moją mamę że "zaćma jest zaawansowana ale do operacji jeszcze się nie nadaje", to kiedy będzie się nadawać jak kobieta straci wzrok! Wielka afera że spóźniła się na wizytę 3 minuty (pacjent z nowotworem płuc który męczy się na każdym kroku i musi dojechać z odległej miejscowości). Ciekawe czy szanowna Pani "doktor" jest taka punktualna zawsze? Brak mi słów. Ja mojej mamie nie pozwolę już wrócić do tej "doktor", ponieważ to strata czasu i zdrowia.
Dodaj opinię

Adres:

Polowa 53/2, Łomża

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-13:00