Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Badeńska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wyzwolenia 28a
Wałbrzych
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Badeńska

Dodaj opinię
1/5
Jeden z gorszych lekarzy. Ciagle stawia te sama diagnoze i przepisuje ten sam zestaw nieskutecznych lekow. W ogole nie slucha pacjenta i nie proponuje dodatkowych badan.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z leczenia Mojej Córeczki u dr Badeńskiej. Dzięki niej poważna choroba oczu poszła w zapomnienie. Teraz tylko badania kontrolne i spokojne życie. Podejście do dzieci fantastyczne.
1/5
Zgadzam sie że ta pani to chyba najgorszy okulista. Nie potrafi nawet zdiagnozować jaskry.
5/5
super okulistka, z fachową wiedzą; dobrze prowadzi i dzieci, i dorosłych
5/5
Jestem zadowolona z leczenia. Szkoda, że ktoś ma inne opinie. W mojej ocenie bardzo dobra.
5/5
Polecam.
5/5
polecam
5/5
Super okulista :-)
5/5
Ja również jestem zadowolona z leczenia u Pani doktor Badeńskiej. A mój synek wprost za Nią przepada. Uważam że ma świetne podejście do dziecka ale też nam rodzicom wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy i uspokoi. Z chęcią tam wracamy.
1/5
Najgorsza okulistka z jaką miałam styczność.
Dwukrotnie żle zrobione okulary .
Przychodziłam do niej prywatnie.
Wizyta 150 zł.
Naciągają na najdroższe okulary .Zapłaciłam za 1 parę 2250 zł.
Gdy przyszłam ponownie z reklamacją ,pani Doktor stwierdziła ,że nie chce u siebie pacjentów,którzy przychodzą z reklamacją,po czym oddała mi kartę pacjenta i zwróciła za okulary.
Szczyt bezczelności !!!
Unikajcie tej pani doktor !!!
Zero empatii !!!
5/5
Jestem pacjentką Pani doktor od lat i jestem bardzo zadowolona i dziwią mnie negatywne opinie. Pani doktor wyleczyła mnie z poważnej choroby oczu i zawsze jak się coś dzieje to przyjmie mnie i zawsze mogę liczyć na Panią doktor jest bardzo pomocna więc polecam :-)
1/5
Zdecydowanie chciał bym przestrzec wszystkich rodziców przed tą Panią jest to zły i niekompetentny pseldo lekarz naczytałem się o niej opinii i też tam chodziłem że swoją córką Lekarka dobrala mojej córce szkła - 3,75na oba oczka i dziecko przez 3 lata chodziła w tych szkłach po ostatniej wizycie przepusala-4 więc udałem się do optyka po oprawki a on sprawdził dziecko i powiedział że nie robi okularów bo dziecko ma wadę - 2,25 dla pewności udałem się do innej okulistki która potwierdziła że Badenska przepisała dziecku źle szkła i te krople które każdemu daje które robi się na zamówienie to też lip NIE POLECAM UWAŻAJCIE NA NIĄ I SKONTROLUJCIE SWE DZIECIAKI U INNYCH LEKARZY
1/5
Po zabiegu zaćmy(w górniczym masakra) poszedłem do pani badeńskiej która stwierdziła że jest wszysto wporządku,na moją uwagę że migają czarne plamki powiedziała ze to minie. W CZECHACH robiłem zabieg na drugie oko(rewelacja) lekarze stwierdzili pszesunięcie soczewki(tej z górńiczego a badeńska po kilu wizytach tego nie widziała.KASA,KASA.
Dodaj opinię

Adres:

Wyzwolenia 28a, Wałbrzych