Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Badeńska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wyzwolenia 28a
Wałbrzych
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Okulistyczny Małgorzata Badeńska

Dodaj opinię
1/5
Jeden z gorszych lekarzy. Ciagle stawia te sama diagnoze i przepisuje ten sam zestaw nieskutecznych lekow. W ogole nie slucha pacjenta i nie proponuje dodatkowych badan.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z leczenia Mojej Córeczki u dr Badeńskiej. Dzięki niej poważna choroba oczu poszła w zapomnienie. Teraz tylko badania kontrolne i spokojne życie. Podejście do dzieci fantastyczne.
1/5
Zgadzam sie że ta pani to chyba najgorszy okulista. Nie potrafi nawet zdiagnozować jaskry.
5/5
super okulistka, z fachową wiedzą; dobrze prowadzi i dzieci, i dorosłych
5/5
Jestem zadowolona z leczenia. Szkoda, że ktoś ma inne opinie. W mojej ocenie bardzo dobra.
5/5
Super okulista :-)
5/5
Ja również jestem zadowolona z leczenia u Pani doktor Badeńskiej. A mój synek wprost za Nią przepada. Uważam że ma świetne podejście do dziecka ale też nam rodzicom wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy i uspokoi. Z chęcią tam wracamy.
1/5
Najgorsza okulistka z jaką miałam styczność.
Dwukrotnie żle zrobione okulary .
Przychodziłam do niej prywatnie.
Wizyta 150 zł.
Naciągają na najdroższe okulary .Zapłaciłam za 1 parę 2250 zł.
Gdy przyszłam ponownie z reklamacją ,pani Doktor stwierdziła ,że nie chce u siebie pacjentów,którzy przychodzą z reklamacją,po czym oddała mi kartę pacjenta i zwróciła za okulary.
Szczyt bezczelności !!!
Unikajcie tej pani doktor !!!
Zero empatii !!!
5/5
Jestem pacjentką Pani doktor od lat i jestem bardzo zadowolona i dziwią mnie negatywne opinie. Pani doktor wyleczyła mnie z poważnej choroby oczu i zawsze jak się coś dzieje to przyjmie mnie i zawsze mogę liczyć na Panią doktor jest bardzo pomocna więc polecam :-)
1/5
Zdecydowanie chciał bym przestrzec wszystkich rodziców przed tą Panią jest to zły i niekompetentny pseldo lekarz naczytałem się o niej opinii i też tam chodziłem że swoją córką Lekarka dobrala mojej córce szkła - 3,75na oba oczka i dziecko przez 3 lata chodziła w tych szkłach po ostatniej wizycie przepusala-4 więc udałem się do optyka po oprawki a on sprawdził dziecko i powiedział że nie robi okularów bo dziecko ma wadę - 2,25 dla pewności udałem się do innej okulistki która potwierdziła że Badenska przepisała dziecku źle szkła i te krople które każdemu daje które robi się na zamówienie to też lip NIE POLECAM UWAŻAJCIE NA NIĄ I SKONTROLUJCIE SWE DZIECIAKI U INNYCH LEKARZY
1/5
Po zabiegu zaćmy(w górniczym masakra) poszedłem do pani badeńskiej która stwierdziła że jest wszysto wporządku,na moją uwagę że migają czarne plamki powiedziała ze to minie. W CZECHACH robiłem zabieg na drugie oko(rewelacja) lekarze stwierdzili pszesunięcie soczewki(tej z górńiczego a badeńska po kilu wizytach tego nie widziała.KASA,KASA.
1/5
Byłam z małym dzieckiem u którego utrzymuje się zez. Dziecko na tyle małe że jeszcze można dużo nad tym popracować. Pani doktor jest oschła i słabo u niej z empatią. Zbadała wzrok i stwierdziła wadę. Wypisała receptę na okulary. Problem zeza nie tknięty. Wyszłam jak weszłam. Żadnej informacji. Temat optometrysty pominięty jakby tacy specjaliści nie istnieli. Nie polecam. Po co nam lekarze, którzy wypisują recepty w nadziei że lekarstwo kupimy u nich na zapleczu.
1/5
Niemiła obsługa. Pani na recepcji mało kompetentna i do obsługi klientów się nie nadaje z takim podejściem. Na szczęście w okolicy są inne salony optyczne, gdzie szanują klienta.
Dodaj opinię

Adres:

Wyzwolenia 28a, Wałbrzych