Prywatny Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kołodziejska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kazimierza Wielkiego 7
Ciechocinek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kołodziejska

Dodaj opinię
5/5
Wspaniały lekarz :)
5/5
Super dentysta dla dzieci, dobre podejście, super leczenie. Dzięki temu moje dziecko nie będzie miało urazu do dentysty, tak jak ja po podstawówce (obowiązkowego leczenia bez znieczulenia )
:)
5/5
Joanna masz rację Świetny Stomatolog, mam ten sam uraz co Ty z leczenia stomatologicznego Z podstawówki a tutaj u Pani Kolodziejskiej nie ma bólu, strachu i każdy ząbek wyleczony w 100 %
5/5
Super Lekarz zbyt mało gwiazdek 5 dałbym wszystkie z nieba .Dzięki że są jeszcze tacy ludzie .Szacunek.
5/5
lekarz z powołania ... w tym gabinecie stomatologicznym każdy pacjent znajdzie... sto procent profesjonalizmu , wielką kulturę osobistą, cierpliwość do pacjenta nawet tego rozhisteryzowanego-
gorąco polecam !!!!!
5/5
Cudowna kobieta!! Po wielu przejściach z dentystami nie wierzyłam już w bezbolesne leczenie...ale Pani doktor to zmieniła. Jeden ząb niestety już ropny nie dało rady znieczulenie,ale pani doktor mówiła do mnie jak do małego dziecka😀(w pozytywnym znaczeniu) wszystko powoli bez nacisku..super!!!!
5/5
Cudowna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, wizyta bezbolesna, przebiegająca w miłej atmosferze. Pani Doktor ma serce na dłoni, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam każdemu, kto odczuwa jakiś lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.
5 gwiazdek to za mało!
Dodaj opinię

Adres:

Kazimierza Wielkiego 7, Ciechocinek
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kołodziejska na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kołodziejska