Prywatny Gabinet Stomatologiczny Jacek Wielgos

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 21-03-2015.
Nosówka 129
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Jacek Wielgos

Dodaj opinię
5/5
Najlepszy dentysta do jakiego mogłam trafic gorąco polecam.
5/5
Z przyjemnością polecam Pana doktora. Faktycznie, dokładność godna podziwu, nie ma mowy żeby jakiś przeszkadzający skrawek plomby pozostał niezauważony :) Oprócz tego Pan doktor to sympatyczny, młody człowiek. No i gabinet wraz ze sprzętem dentystycznym - pierwsza klasa :)
5/5
Od prawie roku wraz z moją rodziną korzystamy z usług doktora Jacka. Za każdym razem możemy liczyć na bezbolesne zabiegi, fachową radę oraz wspaniałą atmosferę. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Traktowani jesteśmy bardzo indywidualnie – możemy zwrócić się z wieloma pytaniami na które zawsze otrzymamy profesjonalną odpowiedź. Jednym słowem: solidnie, we wspaniałej atmosferze oraz w dogodnym dla nas terminie (nawet w soboty). Szczerze polecamy!
Zadowolona pacjentka wraz z Rodziną
5/5
Doktor super przeleczyl mi zeba kanalowo , inni u ktorych byli nie dawali rady . No i wypelnienia mi zrobil super ze wyglądają jak swoje zeby , chodzi o te tylne maja guzki a nie takie plaskie jak od innych dentystow . Super polecam
5/5
Fajny doktor o tyle
Dodaj opinię

Adres:

Nosówka 129