Prywatny Gabinet Stomatologiczny Piotr Pawlitka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Norweska 6/5
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Piotr Pawlitka

Dodaj opinię
1/5
Dzwoniłem dziś do stomatologa p. Piotra P. i niestety ale muszę dać temu panu fatalną ocenę za podejście do potencjalnego pacjenta-klienta. Ten niby ,,lekarz,, powiedział do mnie telefonicznie -,, jestem teraz poza gabinetem, i proszę NIE ZAWRACAĆ MI TERAZ GŁOWY,,. No, brawo, panie Piotrze, ma pan chyba za dużo cashu od pacjentów, a może to się zmienić, skoro brak u pana wychowania i kultury osobistej.
5/5
Z zaskoczeniem przyjąłem poprzednią opinię o Panu doktorze. Leczę się u pana doktora już kilka miesięcy. Nie dość, że jest bardzo kompetentnym lekarzem to przy tym człowiekiem sympatycznym i miłym. Z pełną świadomością mogę polecić Pana Doktora

Adres:

Norweska 6/5, Bydgoszcz Szwederowo
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Piotr Pawlitka na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Stomatologiczny Piotr Pawlitka