1. Ortodonta
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Włocławek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Poradnia Ortodontyczna - Ortodonta

Kaliska 104a/1
Włocławek
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
266 dni54 413 97 58
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Poradnia Ortodontyczna

Dodaj opinię
1/5
nie zauważono drugiej wady, która posiadam od urodzenia przez co jestem zmuszona na ponowne noszenie aparatu ortodontycznego
1/5
beznadziejny gabinet prosperujący tylko dla finansowego zysku bez realnych zadowalających efektów!
1/5
Nie zauważono wad, które zauważył inny ortodonta z Torunia. Założony niby aparat kryształowy, za który zapłaciłam 3 tys. zł., okazał się plastikowy... Chyba niczego więcej nie muszę dodawać.
1/5
Powinnam już zdejmować aparat, a sytuacja jest gorsza niż na samym początku. Naciągają na pieniądze
1/5
U mnie też beznadziejnie ...lepiej o niebo było podczas noszenia aparatu...po zdjęciu masakra...chyba od nowa założenie aparatu mnie czeka i ponowna kasa....dajcie namiar gdzie jezdzicie?
5/5
Moja ocena tego gabinetu jest pozytywna przede wszystkim aparat który nosiłam 2 i pół lata zdziałał cuda i nie widzę żeby żeby wracały do dawnej postaci.
1/5
Masakra, zapłacilismy za aparat ktory nalezy się na NFZ za 900zł i na tym koniec. Nie odbiera tel a recwpsja nie dopuszcza. Po 3 miesiącach nie ma kto przykręcic aparatu. Nie wchodzi na zęby. Kasa wzięta i tyle.
1/5
Kto mi powie co się dzieje z panią Drozd ja miałam wizytę na marzec nikt nie odbiera tel przez pół roku o co chodzi!!!!
1/5
Tragedia. Każą umawiać się telefonicznie, ale nikt nie odbiera telefonu albo odrzucają rozmowę. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy przez 5 lat. ..Tak traktują u Pani dr Drozd. Nie obchodzi ich co się dzieje z pacjentami. Najważniejsze, że kasę już wzięto za kolejny aparat (4200zł). Co teraz?
1/5
Aparat zrobiony prywatnie i brak kontaktu, przez dwa tygodnie po 5-10 telefonów dziennie. A na miejscu faktycznie brak możliwości wejścia. Totalny brak szacunku do pacjenta
1/5
Pani Drozd to jakiś pseudo ortodonta. Efekty są słabe a końca nie widać - noszę aparat już 4 lata. Teraz się zamknęła i nie można się dodzwonić. Drut wypadł i żaden inny ortodonta nie chce tego przejąć bez dokumentacji. Nie polecam. Na włocławskich grupach facebookowych coraz więcej negatywnych opinii o tym gabinecie.
1/5
Dzwoniłam chyba 100 razy, nikt nie odbiera od 2 miesięcy, dzisiaj byłam akurat we Włocławku i tam kartka, że zamknięte. Nikt nawet nie raczył poinformować o tym, że zamykają. Zęby zaczynają mi się krzywić w drugą stronę. Leczenie się na pewno przedłuży i będzie trzeba płacić za dodatkowe wizyty. Jestem bardzo niezadowolona. Nie polecam.
1/5
Nie odpowiedzialna ortodontka, aparat nosze już przeszło 2 lata i nadal nie mam zdjętego a zęby znów są Krzywe. Bardzo nie polecam, w tym momencie jej nie ma a płacić trzeba. Wydałam dużo pieniędzy a zęby jak są Krzywe tak są
1/5
Nosze aparat rok. Efekt za dowalający, ale co z tego skoro na wizytę ciężko sie umówić. Zeby zaczynają sie spowrotem krzywić, a na wizytę nie można sie umówić. Nie polecam.
1/5
Tragedia. Dobrze, że syn ma małą wadę i już kończymy przygodę z aparatem, bo dodzwonić od września się nie mogłam.Podobno w tym czasie Pani Drosd przyjmowała nowych pacjentów..... Paragonu też nigdy nie dostałam... Dla młodszego syna szukam poważnego ortodonty w Toruniu.
1/5
Niech Pani Drozd się opamięta i zacznie przyjmować bo to co się dzieje to naprawdę...My pacjenci czekamy od wielu miesięcy, proszę być odpowiedzialnym lekarzem, nasze leczenia poszły na marne, proszę coś z tym zrobić!!
Dodaj opinię

Adres:

Kaliska 104a/1, Włocławek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Poradnia Ortodontyczna na mapie
Widok z ulicy Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Poradnia Ortodontyczna