Prywatny Gabinet Stomatologiczny Rafał Estreicher

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Piłsudskiego 4
Nowa Ruda
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Rafał Estreicher

Dodaj opinię
1/5
Odradzam
przyjal mnie z bolem zeba z wielka
laska jedna wielka znieczulica dostalem najslapsza dawke wszystko czulem po okropnym wyrwaniu zeba pan doktor odwrocil sie do mnie plecami i zajal sie swoimi sprawami kompletna znieczulica
5/5
cudowne,profesjonalne,empatyczne podejście do pacjenta.zostałem wysłuchany,zbadany,postawiona diagnoza jak najbardziej trafna,ząb niestety był i tak do usunięcia.perfekcyjna ekstrakcja -błyskawiczna i bezbolesna.atmosfera w gabinecie-wspaniała,mozna tu pozbyć się wszelkich zadawnionych lęków.serdecznie polecamwszystkim wystraszonym i zestresowanym
5/5
Jestem bardzo zadowolona podejscie bardzo mile wspaniale wykonana proteza przy wyrywaniu nic nie czulam pozbylam sie leku ktory wywolala u mnie doktor Sułka ktora na sile wyrwala zab zdrowy a doktor podczas wyrywania tak wyrwal ze nie czulam tego nawet
5/5
Super dentysta !
1/5
Dla ludzi którzy boją się dentysty odradzam !! Olewka na pacjenta , po zgłaszaniu bólu usłyszałam że nic cię nie boli bo dostałaś znieczulenie , śmiechy , żarciki z asystą . Nie , nie , nie , odradzam !
5/5
Super sprawnie szybko, fajna atmosfera i rozsądne ceny
5/5
Świetny stomatolog i sympatyczny, konkretny gość. Przyjął mnie na ekstrakcję gdy ząb dokuczał tak że nie dało się ani jeść ani spać. Do tego na NFZ. Trochę mi nagadał, widać że mu zależy żeby ludziska dbali o zęby.
5/5
Super Pan dentysta szkoda że nie przyjmuje na fundusz, prywatnie mnie nie stać.
5/5
Najlepszy dentysta w Nowej Rudzie i okolicach. Przy wyrywaniu zero bólu przy leczeniu kanałowym to samo, sprawnie szybko. Miła atmosfera w gabinecie. Polecam każdemu :)
Dodaj opinię

Adres:

Piłsudskiego 4, Nowa Ruda
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Rafał Estreicher na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Stomatologiczny Rafał Estreicher