Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 04-09-2016.
Os. Dolnośląskie 113
Bełchatów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka

Dodaj opinię
1/5
Rzeźnia ! Nie polecam !
2/5
myślę, że Pani już sie nie chce leczyć, wszystkie wizyty jakieś takie mało dokładne, sądzę, że nie będę więcej korzystać,
1/5
zgadzam się z opiniami w/w .
1/5
Odradzam wszystkim!
1/5
Pani Gajęcka robi zęba w 5 minut. Wypełnienie mało dokładne, można pomarzyć o odwzorowaniu bruzd.
5/5
Pani Renata jest świetną dentystką, bóle zębów zniknęły. Wszystkie zabiegi odbyły się szybko i bezboleśnie. Jestem zadowolony z efektów.
5/5
Byłam ostatnio z moimi dziećmi. Pani Renata to jedyny dentysta od którego wyszły zadowolone. Wizyta była krótka, dokładna i bezbolesna. Moje dzieci wyszły z uśmiechem na twarzy i nagrodami dzielnego pacjenta. Polecam.
4/5
Wizyta była krótka, nie mam zastrzeżeń, po za tym że musiałem czekać 15 min. na przyjęcie z powodu dużej ilości pacjentów.
1/5
ta pseudo dentystka zepsuła mi zęby, tak mi wyleczła żęby że z bólu sie nie moge pozbierać, nie warto korzystac z jej usług !! na pogotowie musialem jechac, ketonal w zastrzyku, musze robić zęby na nowo i kanałowo wszystkie ! ta kobieta nie powinna leczyc !!
1/5
tragedia u tylko tyle moge napisac, odradzam
4/5
Dziś tam byłam na wizycie i w końcu znalazłam takiego dentystę jakiego potrzebuje. Rzeczowo konkretnie i miło. Jest ok.
1/5
Fatalnie!
4/5
Ja do Pani Renaty chodzę od 10lat i wcale nie mam zamiaru szukać innego lekarza do moich ząbków. Jest w porządku.
1/5
Zupełnie przeciętnie.
4/5
Dobra jakość w rozsądnej cenie
1/5
Mi się nie podobało i bardzo bolało.
4/5
A mnie się podoba podobało i jestem zadowolony
1/5
Tragedia
1/5
Tragedia....po komentarzach cieszę się, że nie zdążyła zająć się moim problemem, bo po prostu zamknęła mi i mojemu dziecku drzwi przed nosem nie wysłuchawszy z czym do niej przychodzę. Zero kultury.
1/5
Nie polecam powinna nie pracowac w tym zawodzie
5/5
Nie polecam. Robi mi kanałowego po czym 2 razy już wyleciała mi trucizna. od ponad 2 miesięcy robi mi tego samego zęba. Poszłam do drugiego dentysty który w drugim zębie rozwiercił mi plombe twierdząc że mam zgorzel w zębie, który robiła mi niecałe 2 tygodnie temu, osobiście nie polecam, nie powinna pracować w tym zawodzie !
4/5
Ostatnio złamała jedynkę. Wyglądała strasznie. W gabinecie jest rtg. Zostało mi zrobione zdjęcie zęba na miejscu. Diagnoza. I mam zrobionego Ząbkach z porcelany. Czego chcieć więcej. Jest ok.
5/5
Pięknie i bez problemów miałem usunięte dwa zeby. Nie wiem kiedy a już miałem wizytę poza sobą. Nie ma się co bać
1/5
Wizyta się odbyła. Pierwsza i ostatnia u pani doktor
5/5
Wizyta przebiegła sprawnie i fachowo.
Polecam!
5/5
Pani Renata w mojej opinii jest najlepszym certyfikowany stomatologiem w Bełchatowie. Korzystam od kilku lat i moja rodzina (7 osób), wszyscy jesteś zadowoleni. Czytam poniższe opinie i myślę, że w pewnych sytuacjach nie przewidzi się fizyczność naszego ciała i trzeba konsultować wszystko, aby doprowadzić do porządku.
Robiłem sobie koronki na przodzie (6 zębów), leczę drobne ubytki zębów, czy też miałem robione kanałówki. Za każdym razem byłem i jestem do dziś zadowolony. Jak tylko mogę to każdemu rozdaję numer telefonu :). Przekonuje mnie profesjonalny sprzęt w gabinecie, ogromne doświadczenie poparte ścianą certyfikatów z warsztatów i szkoleń Pani Renaty, które widać w poczekalni, a najważniejsze jest to, że czuję wewnętrzną ulgę, bo wiele lat borykałem się z różnymi dentystami/stomatologami, dlatego za każdym razem dziękuję jej za wspaniałą pracę jaką wykonuje ;)!
CENY są bardzo - bardzo przystępne, co także mnie mocno przekonuje do rzetelności wykonywanych usług i dalszego polecania. Nie lubię przepłacać za marketing, marmury i złote klamki gabinetów ^^. Po analizie rynkowej dziwię się, że pewne ceny widnieją w cennikach w innych gabinetach, no ale każdy ma koszty lokalowe i pracowników do opłacenia ;).

Polecam, Pani Gajęcka Renata pomaga w każdej sytuacji z której zawsze znajdzie się wyjście ;)! I poprzednie osoby o ile to nie konkurencja marketingowa, zachęcam zawsze do konsultowania powstałych problemów po wizytach stomatologicznych. Nigdy nie mamy pewności jak będą reagować nerwy po zabiegu czy też jak dana osoba odczuwa ząb po znieczuleniu, potem np. trzeba będzie go przypiłować, bo przeszkadza w zgryzie ;) Miałem tak raz ;).

Pozdrawiam mieszkańców Bełchatowa i polecam raz jeszcze ;)!
5/5
Polecam!!! Byłem raz i już nigdy nie pójdę do innego dentysty. Na miejscu miałem zrobione prześwietlenie zębów i od razu było jasne co jest do zrobienia. Miła i sympatyczna osoba pod każdym względem :)))! Ceny bardzo w porządku, terminy...jak trzeba to zawsze się gdzieś wciśnie ;)) dziękuję i pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Os. Dolnośląskie 113, Bełchatów
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka na mapie
Widok z ulicy Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka