Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 04-09-2016.
Os. Dolnośląskie 113
Bełchatów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Renata Gajęcka

Dodaj opinię
1/5
Rzeźnia ! Nie polecam !
2/5
myślę, że Pani już sie nie chce leczyć, wszystkie wizyty jakieś takie mało dokładne, sądzę, że nie będę więcej korzystać,
1/5
zgadzam się z opiniami w/w .
1/5
Odradzam wszystkim!
1/5
Pani Gajęcka robi zęba w 5 minut. Wypełnienie mało dokładne, można pomarzyć o odwzorowaniu bruzd.
5/5
Pani Renata jest świetną dentystką, bóle zębów zniknęły. Wszystkie zabiegi odbyły się szybko i bezboleśnie. Jestem zadowolony z efektów.
5/5
Byłam ostatnio z moimi dziećmi. Pani Renata to jedyny dentysta od którego wyszły zadowolone. Wizyta była krótka, dokładna i bezbolesna. Moje dzieci wyszły z uśmiechem na twarzy i nagrodami dzielnego pacjenta. Polecam.
4/5
Wizyta była krótka, nie mam zastrzeżeń, po za tym że musiałem czekać 15 min. na przyjęcie z powodu dużej ilości pacjentów.
1/5
ta pseudo dentystka zepsuła mi zęby, tak mi wyleczła żęby że z bólu sie nie moge pozbierać, nie warto korzystac z jej usług !! na pogotowie musialem jechac, ketonal w zastrzyku, musze robić zęby na nowo i kanałowo wszystkie ! ta kobieta nie powinna leczyc !!
1/5
tragedia u tylko tyle moge napisac, odradzam
4/5
Dziś tam byłam na wizycie i w końcu znalazłam takiego dentystę jakiego potrzebuje. Rzeczowo konkretnie i miło. Jest ok.
1/5
Fatalnie!
4/5
Ja do Pani Renaty chodzę od 10lat i wcale nie mam zamiaru szukać innego lekarza do moich ząbków. Jest w porządku.
1/5
Zupełnie przeciętnie.
4/5
Dobra jakość w rozsądnej cenie
1/5
Mi się nie podobało i bardzo bolało.
4/5
A mnie się podoba podobało i jestem zadowolony
1/5
Tragedia
1/5
Tragedia....po komentarzach cieszę się, że nie zdążyła zająć się moim problemem, bo po prostu zamknęła mi i mojemu dziecku drzwi przed nosem nie wysłuchawszy z czym do niej przychodzę. Zero kultury.
1/5
Nie polecam powinna nie pracowac w tym zawodzie
5/5
Nie polecam. Robi mi kanałowego po czym 2 razy już wyleciała mi trucizna. od ponad 2 miesięcy robi mi tego samego zęba. Poszłam do drugiego dentysty który w drugim zębie rozwiercił mi plombe twierdząc że mam zgorzel w zębie, który robiła mi niecałe 2 tygodnie temu, osobiście nie polecam, nie powinna pracować w tym zawodzie !
4/5
Ostatnio złamała jedynkę. Wyglądała strasznie. W gabinecie jest rtg. Zostało mi zrobione zdjęcie zęba na miejscu. Diagnoza. I mam zrobionego Ząbkach z porcelany. Czego chcieć więcej. Jest ok.
5/5
Pięknie i bez problemów miałem usunięte dwa zeby. Nie wiem kiedy a już miałem wizytę poza sobą. Nie ma się co bać
1/5
Wizyta się odbyła. Pierwsza i ostatnia u pani doktor
5/5
Wizyta przebiegła sprawnie i fachowo.
Polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Os. Dolnośląskie 113, Bełchatów