Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Sławomir Płuciennik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Konstytucji 3 Maja 19
Toruń
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Sławomir Płuciennik

Dodaj opinię
1/5
Nie jestem zadowolona! Facet to jakiś wynalazek miałam leczenie kanałowe ząb szlak trafił mało tego podczas kończenia leczenia uszkodził mi kolejny ząb obok, arogancki i te jego dziwne podteksty
1/5
Bardzo fatalny dentysta, arogancki,bezczelny, sprawia wrażenie,że leczy za karę. Podteksty ma fatalne i żałosne. W stosunku do dzieci potworny, po prostu dzieci płaczą wychodząc od niego i zrażają się do dentysty. Nie polecam.
4/5
Wspaniały dentysta. Doświadczony, konkretny, polecam
1/5
przed chwilą
Nie polecam! Chamski, opryskliwy i nieprofesjonalny. Naciaganie pacjentów na prywatne wizyty. W dniu dzisiejszym po umówieniu wcześniejszej wizyty NFZ '' lekarz'' dał mi kartę pokazując jak grubo kilka lat wcześniej niestawilam się na wizytę, o której nie pamiętam będąc jeszcze wtedy nastolatką. Po przeproszeniu, lekarz lekko przygluchawy nie usłyszał tego i powiedział że jeśli się nie szanujemy mam wyjść i go przeprosić. Poinformował mnie że z bólem zęba mam udać się tam gdzie był robiony wcześniej a żadne leczenie oprócz szybkiego przeglądu się nie odbyło.
Dodaj opinię

Adres:

Konstytucji 3 Maja 19, Toruń Na Skarpie
Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Sławomir Płuciennik na mapie