Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Andromedy 5
Legnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz

Dodaj opinię
1/5
Pan Doktor jest opryskliwy w stosunku do pacjenta. Spóźnia się na umówioną wizytę, jest niemiły. Jakość usług również pozostawia wiele do życzenia. Po leczeniu nadal odczuwam przytłumiony ból. Konieczna była wizyta u innego specjalisty. Szkoda czasu i pieniędzy (usługi nie należą do tanich) na wizyty u tego Pana.
2/5
Duży plus za wyposażenie gabinetu, jest nowocześnie i komfortowo, jednak to niestety wszystkie zalety. Pan Doktor specyficzny, trudny w kontakcie. Jeśli chodzi o usuwanie kamienia to nie polecam, odczuwałem ból, wizyta trawała bardzo długo. Pan Doktor w trakcie wizyty odbiera liczne telefony.
2/5
Czytałam o Panie Doktorze pozytywne informacje na innym znanym portalu. Był szczególnie polecany jako protetyk. Niestety ja nie jestem zadowolona z usługi, proteza uwiera, czuję ból. Pan Doktor powiedział, że tak ma być, a ja nie jestem w stanie używać tej protezy...
5/5
Po przeczytaniu poniższych opinii bałam się dzisiejszej wizyty u Doktora. Okazało się, że było to niepotrzebne. Doktor jest osobą bardzo rzeczową, ma bardzo dużo pacjentów i faktycznie jest bardzo rozchwytywany. Pół roku wcześniej moja mama robiła u doktora protezę na fundusz. Z protezy jest bardzo zadowolona, mówi że nie zamieniłaby jej nawet na własne zęby.
5/5
Jestem stałą pacjentką doktora, od zawsze leczyłam się u pana Doktora i tylko raz poszłam do dentysty, który miał same pozytywne opinie w internecie. Skończyło się to tym, że nie mam już tego zęba. Pan doktor ma 25 letni staż pracy, stałych pacjentów takich jak ja, którzy są zadowoleni z jego usług. Każdemu polecam usługi pana doktora.
5/5
Podziękowania dla Pana Doktora za zrobienie bezbłędnych protez mojej 80 letniej babci. Babcia jest osobą sprawną psychicznie, ale ograniczoną ruchowo, dlatego też pan doktor wykazał się dużą empatią i cierpliwością, czego nie powiem o pacjentach w kolejce, którzy musieli chwilę dłużej poczekać.
5/5
Jestem pacjentką Doktora od 10 lat i mogę śmiało powiedzieć, że jest to specjalista jakich mało. Polecam, szczególnie osobom, które cenią sobie profesjonalne podejście.
5/5
Bardzo dobry specjalista. Leczenie profesjonalne i bezbolesne!. Polecam!
5/5
Polecam doktora, jest to najlepszy specjalista w mieście. Nie tylko leczy, ale również doradza w kwestii higieny i profilaktyki.
5/5
Moje zęby nie mogły trafić w lepsze ręce. Po pierwszej wizycie pozbyłem się strachu przed fotelem. Profesjonalny lekarz i profesjonalny, nowoczesny gabinet.
Serdecznie polecam!
5/5
Świetny stomatolog i świetny protetyk. Duże uznanie za fachowość, dokładność i estetykę wykonania. Leczę u doktora Sztylera moje zęby od lat, zawsze jestem zadowolony z efektu leczenia.
5/5
Doskonała jakość, profesjonalizm i fachowa porada. Gabinet nowoczesny, najlepszy jaki widziałam w Legnicy. Wszystkim serdecznie polecam leczenie zębów u doktora Sztylera.
5/5
Niedawno wykonałam sobie u doktora dwa mosty. Bałam się zabiegu i efektu końcowego. Całe leczenie minęło mi przyjemnie, bez bólu, powikłań, poprawek. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Mosty są piękne. Znowu mogę się uśmiechać! Serdecznie polecam doktora, widać że jest to specjalista z powołania!
5/5
Profesjonalny stomatolog, godny polecenia . Informuje o problemie, wyjaśnia, starannie wykonuje swoja pracę. Odwiedziłam gabinet w celu wybielenia ciemnej jedynki po leczeniu kanałowym. Efekt końcowy świetny - wszystkie zęby białe, bez szarej, brzydkiej jedynki! W końcu mogę się spokojnie uśmiechać!
5/5
Dołączę się do wcześniejszych pozytywnych opinii. W zeszłym tygodniu byłem u doktora z obolałym zębem. Wszystko ustąpiło po sprawnym leczeniu kanałowym. Jestem bardzo zadowolony i niedługo wybieram się z kolejnym zębem do zrobienia.
5/5
Wybielałam zęby u Pana Doktora z wykorzystaniem specjalnych nakładek wybielających. Efekty są spektakularne i utrzymują się od wielu miesięcy. Cały proces (przegląd, wyciski) odbył się na jednej wizycie. Później tylko odebrałam nakładki, a po 3 dniach kuracji miałam piękne, białe zęby.
5/5
Prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki dociekliwości i dbałości o prawidłowe leczenie Pan Doktor uratowała mi ząb przed kanałowym leczeniem. Do tego cały zabieg bezbolesny!- widać lata praktyki w znieczulaniu i leczeniu pacjentów. Zdecydowanie polecam!
1/5
Nie będę się odnosić do kompetencji lub ich braku pana Sztylera, bo mogłabym się spotkać z zarzutem, że nie mi je oceniać, choć i w kwestii profesjonalizmu mam wiele uwag jako pacjentka. Z chęcią natomiast podzielę się moimi uwagami na temat kultury osobistej , a raczej jej BRAKU pana Sztylera. Wyjątkowo arogancki, bezceremonialny i pozbawiony elementarnych zasad dobrego wychowania. Sfrustowany prowicjonalny stomatolog, który nie wie, że należy przepraszać za spóźnienie, nie zna pojęcia szacunek i traktuje pacjentów (z niczym nieuzasadnioną) pogardą. Nie tylko nie polecam tego pana, zachęcam wręcz do omijania gabinetu I. Sztylera szerokim łukiem. Dla pana doktora mam natomiast następującą radę: pisze pan w swoim profilu o ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu, zalecam więc dodatkowo KURS OGŁADY, bo bez niej jest pan zwyczajnym jaskiniowcem, nie stomatologiem!
4/5
Mialam wczoraj wizyte u Pana Doktora jest mily i moge polecic . Pozdrawiam Doktora
5/5
Pan Doktor to bardzo dobry specjalista. Mówi jasno, wyraźnie - zawsze wiem jaki jest problem z moimi zębami i co możemy zrobić. A leczenie zawsze jest zakończone sukcesem. Serdecznie polecam, bo ja osobiście miałam już dość stomatologów, którzy nadmiernie się uśmiechają, dużo mówią, a ząb i tak potem jest do ponownego leczenia.

Serdecznie polecam!
5/5
Dobry stomatolog. Serdecznie polecam.
1/5
Nie polecam i ODRADZAM korzystania z usług tego dentysty!!!
Z wielką łaską podchodzi do pacjęta,jest bardzo niegrzeczny, odpryskliwy i nieprzyjemny !!!!
Pierwszy raz spotkałam by lekarz traktował tak swoich pacjentów bez różnicy prywatnie czy kasa chorych...zero kultury ,coś strasznego!!!
1/5
Jaskiniowiec nie stomatolog! Wyjątkowy arogant. Kłamca, oszust, cwaniak. Proteza do wyrzucenia:
1/5
Pan doktor odebrał telefon opryskliwymi tonem powiedział, że nie zajmuje się usługami protetycznymi na NFZ.
2/5
Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem protetykiem. ale jak sobie upatrzy jakąś osobę, to mści na całego. Ot tak, bez powodu. Bo tak ma, tak musi. Robiłam u pana Doktora protezy, zranił mi dziąsło, bo proteza nie mogła wejść. Na przymiarkach wkładał mi protezy męskie. Mylił się, bo mężczyzna miał podobne uzębienie do mojego. Moi rodzice bardzo dobrze znali się z pana Doktora ojcem św. pamięci. Ci powojenni protetycy byli najlepsi. Doktor ojcu nie sięga do pięt, pomimo uzyskanego doktoratu. Pan Doktor ma problemy z nerwami, jest arogancki i brak mu kultury, powinien odejść na emeryturę. Zęby zaraz poszły do kosza. Nie wykonał pan wycisku czynnościowego i tak zrobił je Technik uczeń. Szkoda, bo pierwszy raz wykonywał pan Doktor moje zęby i noszę je już 12 lat. Wówczas pobrał pan wyciski czynnościowe, a te są najważniejsze. I ciągle ładne i nie było od początku żadnej poprawki, pomimo, że robił je na NFZ. Podejrzewam, że nie współpracuje już ze starszym panem Technikiem. Lub pan Technik zleca wykonanie młodym niedoświadczonym Technikom. To dzięki niemu protezy były dobrze wykonanie. Nie tylko pan Doktor psuje protezy. Takich dentystów jest na pęczki. Sama się przekonałam. Teraz nie odpuszczam. Jak coś nie tak, odstępuję od umowy i kasa do zwrotu. Są zbyt drogie, żeby je wyrzucić do kosza.
Dodaj opinię

Adres:

Andromedy 5, Legnica