1. Protetyk
  2. Dolnośląskie
  3. Legnica

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz - Protetyk

Andromedy 5
Legnica
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia protetyki stomatologicznej
Protetyk
3 dni76 862 83 24
Godziny otwarcia:
PN09:00-12:00,15:00-18:00
WT09:00-12:00,15:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT09:00-12:00,15:00-18:00

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz

Dodaj opinię
1/5
Pan Doktor jest opryskliwy w stosunku do pacjenta. Spóźnia się na umówioną wizytę, jest niemiły. Jakość usług również pozostawia wiele do życzenia. Po leczeniu nadal odczuwam przytłumiony ból. Konieczna była wizyta u innego specjalisty. Szkoda czasu i pieniędzy (usługi nie należą do tanich) na wizyty u tego Pana.
2/5
Duży plus za wyposażenie gabinetu, jest nowocześnie i komfortowo, jednak to niestety wszystkie zalety. Pan Doktor specyficzny, trudny w kontakcie. Jeśli chodzi o usuwanie kamienia to nie polecam, odczuwałem ból, wizyta trawała bardzo długo. Pan Doktor w trakcie wizyty odbiera liczne telefony.
2/5
Czytałam o Panie Doktorze pozytywne informacje na innym znanym portalu. Był szczególnie polecany jako protetyk. Niestety ja nie jestem zadowolona z usługi, proteza uwiera, czuję ból. Pan Doktor powiedział, że tak ma być, a ja nie jestem w stanie używać tej protezy...
5/5
Po przeczytaniu poniższych opinii bałam się dzisiejszej wizyty u Doktora. Okazało się, że było to niepotrzebne. Doktor jest osobą bardzo rzeczową, ma bardzo dużo pacjentów i faktycznie jest bardzo rozchwytywany. Pół roku wcześniej moja mama robiła u doktora protezę na fundusz. Z protezy jest bardzo zadowolona, mówi że nie zamieniłaby jej nawet na własne zęby.
5/5
Jestem stałą pacjentką doktora, od zawsze leczyłam się u pana Doktora i tylko raz poszłam do dentysty, który miał same pozytywne opinie w internecie. Skończyło się to tym, że nie mam już tego zęba. Pan doktor ma 25 letni staż pracy, stałych pacjentów takich jak ja, którzy są zadowoleni z jego usług. Każdemu polecam usługi pana doktora.
5/5
Podziękowania dla Pana Doktora za zrobienie bezbłędnych protez mojej 80 letniej babci. Babcia jest osobą sprawną psychicznie, ale ograniczoną ruchowo, dlatego też pan doktor wykazał się dużą empatią i cierpliwością, czego nie powiem o pacjentach w kolejce, którzy musieli chwilę dłużej poczekać.
5/5
Jestem pacjentką Doktora od 10 lat i mogę śmiało powiedzieć, że jest to specjalista jakich mało. Polecam, szczególnie osobom, które cenią sobie profesjonalne podejście.
5/5
Bardzo dobry specjalista. Leczenie profesjonalne i bezbolesne!. Polecam!


5/5
Polecam doktora, jest to najlepszy specjalista w mieście. Nie tylko leczy, ale również doradza w kwestii higieny i profilaktyki.
5/5
Moje zęby nie mogły trafić w lepsze ręce. Po pierwszej wizycie pozbyłem się strachu przed fotelem. Profesjonalny lekarz i profesjonalny, nowoczesny gabinet.
Serdecznie polecam!
5/5
Świetny stomatolog i świetny protetyk. Duże uznanie za fachowość, dokładność i estetykę wykonania. Leczę u doktora Sztylera moje zęby od lat, zawsze jestem zadowolony z efektu leczenia.
5/5
Doskonała jakość, profesjonalizm i fachowa porada. Gabinet nowoczesny, najlepszy jaki widziałam w Legnicy. Wszystkim serdecznie polecam leczenie zębów u doktora Sztylera.
5/5
Niedawno wykonałam sobie u doktora dwa mosty. Bałam się zabiegu i efektu końcowego. Całe leczenie minęło mi przyjemnie, bez bólu, powikłań, poprawek. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Mosty są piękne. Znowu mogę się uśmiechać! Serdecznie polecam doktora, widać że jest to specjalista z powołania!
5/5
Profesjonalny stomatolog, godny polecenia . Informuje o problemie, wyjaśnia, starannie wykonuje swoja pracę. Odwiedziłam gabinet w celu wybielenia ciemnej jedynki po leczeniu kanałowym. Efekt końcowy świetny - wszystkie zęby białe, bez szarej, brzydkiej jedynki! W końcu mogę się spokojnie uśmiechać!
5/5
Dołączę się do wcześniejszych pozytywnych opinii. W zeszłym tygodniu byłem u doktora z obolałym zębem. Wszystko ustąpiło po sprawnym leczeniu kanałowym. Jestem bardzo zadowolony i niedługo wybieram się z kolejnym zębem do zrobienia.
5/5
Wybielałam zęby u Pana Doktora z wykorzystaniem specjalnych nakładek wybielających. Efekty są spektakularne i utrzymują się od wielu miesięcy. Cały proces (przegląd, wyciski) odbył się na jednej wizycie. Później tylko odebrałam nakładki, a po 3 dniach kuracji miałam piękne, białe zęby.
5/5
Prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki dociekliwości i dbałości o prawidłowe leczenie Pan Doktor uratowała mi ząb przed kanałowym leczeniem. Do tego cały zabieg bezbolesny!- widać lata praktyki w znieczulaniu i leczeniu pacjentów. Zdecydowanie polecam!
1/5
Nie będę się odnosić do kompetencji lub ich braku pana Sztylera, bo mogłabym się spotkać z zarzutem, że nie mi je oceniać, choć i w kwestii profesjonalizmu mam wiele uwag jako pacjentka. Z chęcią natomiast podzielę się moimi uwagami na temat kultury osobistej , a raczej jej BRAKU pana Sztylera. Wyjątkowo arogancki, bezceremonialny i pozbawiony elementarnych zasad dobrego wychowania. Sfrustowany prowicjonalny stomatolog, który nie wie, że należy przepraszać za spóźnienie, nie zna pojęcia szacunek i traktuje pacjentów (z niczym nieuzasadnioną) pogardą. Nie tylko nie polecam tego pana, zachęcam wręcz do omijania gabinetu I. Sztylera szerokim łukiem. Dla pana doktora mam natomiast następującą radę: pisze pan w swoim profilu o ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu, zalecam więc dodatkowo KURS OGŁADY, bo bez niej jest pan zwyczajnym jaskiniowcem, nie stomatologiem!
4/5
Mialam wczoraj wizyte u Pana Doktora jest mily i moge polecic . Pozdrawiam Doktora
5/5
Pan Doktor to bardzo dobry specjalista. Mówi jasno, wyraźnie - zawsze wiem jaki jest problem z moimi zębami i co możemy zrobić. A leczenie zawsze jest zakończone sukcesem. Serdecznie polecam, bo ja osobiście miałam już dość stomatologów, którzy nadmiernie się uśmiechają, dużo mówią, a ząb i tak potem jest do ponownego leczenia.

Serdecznie polecam!
5/5
Dobry stomatolog. Serdecznie polecam.
1/5
Nie polecam i ODRADZAM korzystania z usług tego dentysty!!!
Z wielką łaską podchodzi do pacjęta,jest bardzo niegrzeczny, odpryskliwy i nieprzyjemny !!!!
Pierwszy raz spotkałam by lekarz traktował tak swoich pacjentów bez różnicy prywatnie czy kasa chorych...zero kultury ,coś strasznego!!!
1/5
Jaskiniowiec nie stomatolog! Wyjątkowy arogant. Kłamca, oszust, cwaniak. Proteza do wyrzucenia:
Dodaj opinię

Adres:

Andromedy 5, Legnica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-12:00,15:00-18:00
WT09:00-12:00,15:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT09:00-12:00,15:00-18:00
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Stomatologiczny Sztyler Ireneusz