1. Urolog
  2. Podkarpackie
  3. Rzeszów

Prywatny Gabinet Urologiczny Adam Selwa

Zenitowa 2
Rzeszów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia urologiczna
Urolog
4 dni 17 873 17 96
Godziny otwarcia:
PN07:00-16:10
WT08:00-18:30
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PTnieczynne

Opinie o Prywatny Gabinet Urologiczny Adam Selwa

Dodaj opinię
1/5
Lekarz bardzo chamski, gruboskórny i niemiły. Przy wywiadzie nie chciał wysłuchać pacjenta i zadawał pytania jakbym to ja była lekarzem i miała wiedzieć skąd się biorą dolegliwości. Potraktował je bardzo lekceważąco, zalecił pić dużo wody i to była jego jedyna pomoc. Abstrahuje od faktu, że podczas badania mruczał coś pod nosem zamiast wyjaśnić pacjentowi jaka jest jego diagnoza. Unosił głos i przerywał w połowie zdania odpowiedzi na uprzednio zadane pytania. Półtorej godziny oczekiwania na wizytę nie przyniosło żadnych efektów, szczególnie nie polecam dla kobiet.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Selwy.Jest cierpliwy i dokładny , nie oszczędza na badaniach.Serdecznie polecam .
5/5
Doktor Selwa ma czas dla starszych ludzi . Wysłucha i nie śpieszy się. Leczę się u niego od lat i jestem bardzo zadowolony z opieki.
5/5
Doktor Selwa ma czas na rozmowę z pacjentem.Jest rzeczowy i kompetentny . Serdecznie polecam.
5/5
Lekarz godny polecenia, jest rzetelny wysłucha pacjenta, bardzo ma miłe usposobienie. Bardzo dokładnie mnie zbadał i wytłumaczył mi moje schorzenie. Szczerze mogę polecić Pana doktora !!!
1/5
Zadytuje: "Lekarz bardzo chamski, gruboskórny i niemiły." A pytanie czy jakaś szkołę skończyłem bo się zaszczepiłem na Covid uważam za szczyt! Oczekiwanie 2h, Pani zapisują wszystkich na 8, a każdy pacjent min. 30 minut. Opinie pozytywne poniżej raczej nie są prawdziwe. Chodzę do niego od 20 lat i czas przestać. Grubo przesadza!
5/5
Rzeczowy , konkretny , bardzo dobry specjalista , jest osobą bardzo pomocną
5/5
Bardzo dobry lekarz.
1/5
Cóż można napisać by, miał być do 16 a wychdizi sobie koło 12... Tak nie powinien robić lekarz, że dopóki ludzie do siedzi a jak ludzi przez pół godz brak to sobie idzie. Nie każdy ma możliwość być z samego rana.
5/5
Doktor Selwa bardzo dokładnie mnie zbadał nie tylko palpacyjnie, ale i poprzez USG jamy brzusznej i okolic intymnych. Dostałem wyczerpujące i szczegółowe wyjaśnienia na temat swojej choroby, a także konkretne oraz proste zalecenia odnośnie jej leczenia. Ponadto Pan doktor jest bardzo mile nastawiony do pacjenta oraz zaangażowany. Polecam! ;)
5/5
Doktor Selwa to lekarz konkretny , i z ogromnym doświadczeniem , polecam wszystkim ,nie owija w bawełnę tylko nazywa rzeczy po imieniu
5/5
Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do danego problemu, a moim problemem było drożdżakowe zapalenie napletka. Pan Selwa dokładnie mnie zbadał palpacyjnie, ale także poprzez USG brzucha i jąder. Dostałem wyczerpujące i szczegółowe wyjaśnienia oraz proste zalecenia odnośnie leczenia mojego problemu, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, ponieważ żaden lekarz nie poświęcił mi tyle swego czasu oraz zaangażowania. Ponadto niewielki czas oczekiwania na wizytę, co również na duży plus. Podsumowując NAJLEPSZY LEKARZ UROLOGII W RZESZOWIE. Tylko szkoda, że nie da się dać wyższej opinii niż 5 gwiazdek🌟. Polecam!!! 👍
Dodaj opinię

Adres:

Zenitowa 2, Rzeszów Mieszka I

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-16:10
WT08:00-18:30
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PTnieczynne