Bażyńskiego 2
Elbląg
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
7 dni help 55 234 60 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00

Opinie o Poradnia dla Kobiet

Dodaj opinię
1/5
DZIEŃ DOBRY DLACZEGO NIKT NIE ODBIERA TELEFONU
1/5
Dzwoniac pod podany numer nikt nie odbiera.
1/5
Jak nikt nie odbiera to może ktoś pije kawę lub je drugie śniadanie. Albo przecież trzeba sobie poplotkować. Więc pacjent musi się przejść, ale jak już dotrze do przychodni to musi poszukać gdzie np. są zapisy do ginekologa. Jak już znajdzie rejestracje to spotka "przemiłą panią" bodajże farbowaną blondynę, dla której samo siedzenie i trzymanie długopisu w dłoni wprawia ją o zmęczenie.A każdy pacjent jest intruzem, który zakłóca jej spokój. Łaskawym tonem oznajmi ci termin wizyty i wzrokiem da ci do zrozumienia że masz wypie***** jak coś ci się nie podoba. Nie mam nic do tego że trzeba długo czekać bo to w końcu przychodnia publiczna. Chodzi mi o obsługę pacjenta. Nie wymagam szczerzenia się do każdego ale czasem trochę uprzejmości nie zaszkodzi. Obsługa zapisów do ginekologa - MNIEJ NIŻ ZERO!
2/5
Dr Drozd bardzo dobre podejście do pacjentek ma jednak nigdy nie można sie dodzwonić do rejestracji a terminy to minimum 14 dni oczekiwania
1/5
Dzwonię pół dnia i nie mogę się dodzwonić.
1/5
Drozd to pomyłka a nie lekarz.
5/5
Ja bardzo polecam lekarza drozda prowadził mi ciążę bez żadnych problemów , jest bardzo opiekuńczy i na prawdę dba o klientki .
1/5
Doktor Genge minął się z powołaniem.Tacy ludzie nie powinny przyjmować ludzi. Mósze mieć ztobione badania prenatalne , o których sam lekarz mi powiedział a gdy zapytałam czy możnana NFZ usłyszałam oto taką odpowiedź:"nie wszystko można na NFZ, to trzeba zarobić na swój koszt,a becikowe na co Pani dostanie? Na picie ?! ". Nóż w kieszeni się otwiera. Pani w rejestracji jest też Super poprostu , klucz od kibelka do ręki i na fajeczke w okienko. Jak weszłam od razu po niej do toalety smierdziało tak papierosami ze na wymioty mnie wzieło. Czwrwona tabliczka wisi na korytarzu ZAKAZ PALENIA , ale to obowiązuje tylko pacjentów nie personel. Nie polecam tego miejsca a moja noga już tam nigdy więcej nie stanie.
5/5
Rewelacyjni lekarze.

Nigdy nie odmówili badań, również tych na NFZ ( z racji wieku badania prenatalne w Olsztynie)
Jeśli się ma postawę roszczeniową i uważa się, że mi się wszystko należy bo "Ja Jestem w Ciąży" to polecam wizyty prywatne u innych lekarzy.
1/5
Czy ktoś pracuje na tej recepcji?
Dwa dni wiszę na telefonie i nie można się dodzwonić. Dla mnie to strata czasu żeby jechać przez pół miasta żeby tylko umówić się na wizytę. Może skarga na NFZ rozwiąże problem?!
5/5
Jestem bardzo zadowolona
2/5
Obsługa rejestracji oczywiście nie jest za sympatyczna ponieważ ta Pani ma chyba zawsze gorszy dzień. Gdy byłam tutaj pierwszy raz umówić się na wizytę ze względu na ciążę usłyszałam a że ciąża mumio że potrzebowałam dokumentów do pracy.
4/5
Lekarz Genge- kompetentny, kulturalny, polecam.
1/5
Siedzę pod rejestracją, przerwa miała skończyć się o 13.30, jest już 13.40 i nikogo nie ma.
2/5
Dobrzy lekarze, tylko Pani mogłaby odbierać telefony, jeśli jest taka możliwość rejestracji do poradni
1/5
Śmiech na sali co tam się wogole dzieje.. Wczoraj pojechałam po receptę, rejestracja niby do 17 a lekarz do 15, byłam przed 14 i nikogo nie było, siedziałam do 14:30 między czasie dzwoniłam do rejestracji, telefon dzwonił a nikt nie odbierał. Dzisiaj dzwonie od rana i również nikt nie raczy odebrać a potrzebuje recepty na wczoraj. Może ktoś się w końcu tym zainteresuje? Bądź wie ktoś gdzie można to zgłosić?

Dodaj opinię

Adres:

Bażyńskiego 2, Elbląg

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00