1. Ortopeda
  2. Łódzkie
  3. Pabianice

Przychodnia Lekarska Eskulap Pabianice - Ortopeda

Grobelna 8
Pabianice
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
14 dni42 215 60 37
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ12:00-20:00
PT13:00-20:00
SO08:00-14:00

Opinie o Przychodnia Lekarska Eskulap Pabianice

Dodaj opinię
1/5
"Lekarz" ortopeda ktory nie powinien nosić tego tytułu, skierowanie na kontrole z urazem dloni po wypadku w pracy, wystawione na sorze z dopiskiem pilne. Cytuje" dla kogos moze byc pilne ale dla mnie nie jest a palec bedzie niesprawny jeszcze conajmniej 3 tygodnie" . Rozmowa odbyla sie na korytarzu a nie w gabinecie a kiedy zapytalam o jakies zaswiadczenie dla pracodawcy to sie odwrocil plecamudi udal do gabinetu. To juz druga taka sytuacja.
1/5
To jedna z najgorzej zorganizowanych przychodni brak kontaktu telefonicznego nie miła obsługa panie w recepcji mądrzejsze od lekarzy , brak wizyt domowych gdy dzieci są chore . Jak by człowiek lub dziecko potrzebowało pomocy lekarza rodzinnego to by się nie doczekało ani jedno ani drugie . Na tak dużą przychodnię jeden telefon to hańba a dyrekcja w ogóle się chyba już nie interesuje tym co się dzieje , gdyż już ma wystarczającą liczbę klientów bo ludzie dla nich to już nie pacjencji OCENA TO JUŻ MNIEJ NIŻ ZERO
1/5
W przychodni obserwuje się brak organizacji. W celu umówienia wizyty należy udać się osobiście, bo dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem, pomimo "aż" dwóch linii telefonicznych. Jeśli lista pacjentów jest zamknięta, pada mantra: " proszę pytać lekarza" i pacjent jest zdany na łaskę i niełaskę doktora, który z reguły wyraża zgodę, więc wnioskuję, że ta procedura funkcjonuje tylko po to, by lekarz mógł gburowato dać do zrozumienia kto tu rządzi, aby pacjent poczuł, gdzie jego miejsce. Pragnę przypomnieć, że to służba zdrowia jest dla mnie, a nie odwrotnie. Skoro procedura pozwala na przyjęcie pacjenta ponadprogramowo to dlaczego nie można uczynić jej bardziej ludzką i przyjazną. Mnie bardzo krępuje i irytuje fakt, że muszę prosić o przyjęcie i nie rozumiem dlaczego nie może zrobić tego personel recepcji. Jeśli sytuacje z pytaniem o pozwolenie są notoryczne, to sygnał, że należy coś przeorganizować, aby wizyty się odbyły i nie odbywały się co łaska za moje ciężko płacone podatki.
1/5
Strona gdzie się zapisałem na wizytę nie działa. Brak możliwości dodzwonienia się na żaden z dwóch numerów. Nie mogę sprawdzić godziny umówienia się na wizytę. W tym celu konieczne będzie stawienie się do placówki osobiście...
DNO!!!
1/5
Oczekiwałam na wizytę do specjalisty od roku, zapisana w jakimś zeszycie, po długim oczekiwaniu wreszcie zapisana przez panie w rejestracji na wizytę. Radość trwała bardzo krótko. Po stawieniu się o oznaczonej porze w określonym dniu w gabinecie szanownej pani doktor okazuje się,że brak mego nazwiska na liści pacjentów. Co robi "lekarka" otwiera drzwi i wyprasza mnie z gabinetu, a wspiera ją w tym pracownik tej przychodni, wykrzykując i żądając dowodu w postaci kartki z rejestracji, że miałam rzeczywiście wyznaczoną wizytę (potraktowana jak oszust) . Nie ma próby wyjaśnienia sytuacji, ani słowa przepraszam ze strony pracownika. Kartkę na drugi dzień przywiozłam, ale zupełnie nie mam z kim rozmawiać , nie ma miejsca, osoby ,do której można zgłosić się ze skargą na takie traktowanie pacjenta. Wcześniej gdy zabiegali o pacjenta było dobrze. Dziś mają za dużą liczbę pacjentów i już nad organizacją nie panują. Traktują pacjenta jak zło konieczne. Dziś ocena tej przychodni najniższa z możliwych. Nie polecam!!!!!!
5/5
Bez wątpienia najlepsza przychodnia w Pabianicach.
1/5
Lekarz pierwszego kontaktu jak najbardziej ok. Gorzej ze specjalistami... Ortopeda no cóż skwituje to jedynie tak, że po jednej wizycie zmieniłam poradnie ortopedyczna. Umawianie wizyt min 8.msc czekania ale cóż tak jest prawie wszędzie,najgorsze jest to, że tydzień przed długo wyczekiwana wizyta potrafią zadzwonic i powiedzieć, że wizyta się nie odbędzie bo coś i oni poinformują o najbliższym terminie i tu kolejne ok 2 Msc czekania . I wisienka na torcie "super miła i uprzejma" Pani endokrynolog... Tak niemilej I niechętnie wykonującej swój zawód lekarki dawno nie widziałam... Przez podejście tej Pani wolałam zrezygnować z wizyt u niej.
1/5
Nigdy nie spotkałam się z takimi lekarkami pediatrami! Pokój 5d i 6d. Panie pomyliły zawód, a o przysiędze Hipokratesa dawno zapomniały. Przyjechaliśmy z rodziną na 4 dni do hotelu. Niestety córka zachorowała, a jej stan pogarszał się z dnia na dzień. W piątek 18.12.2018 podeszłam do przychodni aby zapytać o możliwość konsultacji dla dziecka i obie lekarki odmówiły przyjęcia twierdząc, ze mają komplet. Nie rozumiem tak bezdusznych lekarzy, którzy odmawiają poświęcenia 10 minut choremu dziecku same wydłużając swoje przerwy o 15 minut! Uważam to za skandaliczne zachowanie, z którym na szczęście nie spotkałam się w swoim miejscu zamieszkania, gdzie lekarze nigdy nie odmawiają pomocy pacjentowi dorosłemu, czy tez dziecku.
2/5
Ortopeda, Janiak, tragedia, odradzam, przemądrzały, brak empatii, pora na zmianę, mało kompetentny, ale bezczelny, niestety. To dobra przychodnia, nie wiem czemu zatrudnia się takich ludzi.
5/5
Moim zdaniem miejsce godne polecenia, jedynie rejestracja trochę kuleje.
5/5
Mogę spokojnie polecić to miejsce. Pozdrawiam
5/5
Jestem pacjentką tej przychodni od lat bo według mnie to najlepsza poradnia w Pabianicach. Wcześniej leczyłam się w innych placówkach ale ta mi odpowiada najbardziej.
Maja bardzo dobrych lekarzy specjalistów.
5/5
Polecam dr. Katarzynę Lesman. Leczę się u niej od lat i jestem bardzo zadowolony. Przychodnia ok, spore kolejki bo maja dużo pacjentów ale to raczej normalne jeżeli placówka jest porządna. Dobra przychodnia to i dużo ludzi.
5/5
Jestem pacjentką tej przychodni od dłuższego czasu i uważam, ze to najlepsza placówka tego typu w Pabianicach.
5/5
świetna przychodnia, korzystam z niej od lat a ostatnio biorę udział w darmowych projektach z Unii, które są tam dostępne. Polecam
5/5
Najlepsza poradnia w Pabianicach
5/5
Wszystko ok, nie mialem problemu, zeby dostać sie do lekarza.
4/5
Trochę długie kolejki i nie miła baba w rejestracji ale takto ok. Lekarze bardzo profesjonalni.
5/5
Mają bardzo dobrych lekarzy specjalistów. Czysta i nowoczesna placówka. Najlepsza przychodnia w Pabianicach i okolicy.
5/5
Byłem zadowolony z wizyty, jak dla mnie jest ok
5/5
Nie znam lepszej przychodni w Pabianicach.
4/5
Może nie jest to szczyt marzeń pacjenta ale miejsce ogolnie ok
5/5
Korzystam z bezpłatnych programów unijnych, ktore maja w ofercie i jestem bardzo zadowolony.
5/5
W tej przychodni mają naprawdę dobrych lekarzy. Jak najbardziej polecam.
5/5
Bardzo dobra przychodnia, po wizycie nie miałam zastrzeżeń
5/5
Jedna z lepszych w Pabianicach
5/5
Najlepsza placówka medyczna w okolicach Pabianic. Mają w większości świetnych lekarzy. Pozdrawiam Panią laryngolog.
5/5
Mieszkam w okolicach Piotrkowa ale przyjezdzam do Pabianic specjalnie do Pani laryngolog ponieważ jest naprawdę świetnym specjalistą. Mam nieco daleko ale dla dobrych lekarzy lepiej pojechać trochę dalej i mieć pewność, że jest się w dobrych rękach.
5/5
Całkiem dobra przychodnia, chyba jedna z lepszych w naszym brudnym mieście
5/5
byłem tam i jestem zadowloy
5/5
Rejestracja troche słaba ale maja świetnych lekarzy specjalistów.
5/5
Mają bardzo fajną fizjoterapie:)
5/5
Panie z rejestracji nieco denerwujące ale lekarze i ogólna ocena tego miejsca bardzo pozytywna. Załapałam się nawet na darmowy udział w programie unijnym z fizjoterapii. Polecam bo warto
5/5
Nawet spoko jak na placówkę tego typu.
5/5
dobra przychodnia
5/5
Pozdrawiam Panią Lesman:) świetny lekarz :)
5/5
Fizjoterapia wysokiej klasy. Jeżeli mam płacić za zabiegi to tylko tam.
5/5
...............................OK......................................
5/5
Z czystym sumieniem polecam
5/5
Polecam naprawę, chodzę tam z dzieckiem do poradni pediatrycznej i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona:) Już sam wystrój jest bardzo przyjazny dziecku a lekarze mili:) Ocena to piąteczka oczywiście:)
5/5
Trochę nie miła jedna babka w rejestracji ale tak przychodnia jest naprawde spoko
5/5
Byłam tam dzisiaj pierwszy raz i wrażenie raczej pozytywne jak na tego typu miejsce
5/5
super miejsce, leczę tam dzieci od lat
5/5
Najlepsza i najwszechstronniejsza placówka w mieście. POLECAM
5/5
Pełen profesjonalizm, oby tak dalej. Pozdrawiam serdecznie
1/5
Zapisywałam się w tej przychodni do lekarzy kilku specjalności. Może raz zdażyło się, że wszystko było ok, generalnie, to z każdym kolejnym było ciekawiej 😉. Najlepsze było, to jak u jednego „specjalisty” z Poradni Zdrowia Psychicznego o podejrzanie krótkim terminie oczekiwania (teraz wiem dlaczego) jego chwalone w opiniach empatia i dobre podejście do pacjenta ulotniły się, gdy tylko spróbowałam zwrócić uwagę na jego postępowanie. Wizyta polegała na tym, żeby byle szybciej wystawić jakąś receptę i mieć z głowy. Szkoda tylko, że przed jej wystawieniem lekarz nie zrobił ze mną szczegółowego wywiadu (to chyba wykraczało poza wizytę na NFZ). Tylko dzięki mojej czujności uniknęłam negatywnych skutków zażywania leku, który byłby dla mnie szkodliwy. Gdy upomniałam się o to, w zamian otrzymałam straszenie, ośmieszanie, które dawały chyba panu doktorowi dużo satysfakcji. Praktycznie uciekłam z gabinetu. Oprócz tego dostałam nakaz zapisania się do innego lekarza, bo to przecież on decyduje kogo leczy, a kogo nie. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u jakiegokolwiek psychiatry. To chyba prawda, że tacy lekarze mają często większe problemy z psychiką niż ich pacjenci. Nie dziwię się, że w Polsce jest tyle samobójstw, skoro ludzie boją się pójść do lekarza, a kiedy już pójdą są tak traktowani.
5/5
Moim zdaniem mają świetnych lekarzy specjalistów. Co prawda nie wszystkich sprawdziłam ale do tych, u których byłam nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Bardzo fajnie, że wprowadzili telewizyty i możan telefonicznie przedłużyc recepte:) Pozdrawiam
5/5
Jak na Pabianice to zdecydowanie można polecić. Chodzę tam z dzieckiem do poradbni pediatrycznej i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miejsce wygląda na przyjazne a lekarze są mili i kompetentni.
5/5
Fajne, nowoczesne miejsce
5/5
Doktor Katarzyna Lesman to chyba najlepszy lekarz w tym miescie
Dodaj opinię

Adres:

Grobelna 8, Pabianice

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ12:00-20:00
PT13:00-20:00
SO08:00-14:00
Przychodnia Lekarska Eskulap Pabianice na mapie
Widok z ulicy Przychodnia Lekarska Eskulap Pabianice