Przychodnia Lekarska "Medeo" Tomasz Matecki, Barbara Schmidt, Jacek Szymaniak

os. Rzeczypospolitej 6
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
55 dni 61 877 19 11
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WTnieczynne
ŚR09:00-15:00
CZ09:00-13:00
PTnieczynne
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
348 dni 61 877 19 11
Godziny otwarcia:
PN11:00-15:00
WT11:00-15:00
ŚR16:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia urologiczna
Urolog
158 dni 61 877 17 05
Godziny otwarcia:
PN13:00-17:30
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ15:00-20:00
PT07:30-14:30
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
61 877 19 11, 61 877 17 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Rodzinnego
61 877 19 11, 61 877 17 05

Opinie o Przychodnia Lekarska "Medeo" Tomasz Matecki, Barbara Schmidt, Jacek Szymaniak

Dodaj opinię
1/5
Henryka Mikuła-Telenga - bezczelna, niegrzeczna, chamska, nasadzona baba, której najwyraźniej poprzewracało się w dupie (ale z tego co wiem to nie pierwszy taki przypadek). Moja wizyta w przychodni Medeo u tej Pani, która pełniła zastępstwo za moją lekarkę rodzinną skończyła się fatalem. Kobieta spóźniła się ponad godzinę, czekałem na nią półtorej godziny, żeby dowiedzieć się następujących rzeczy: -"jak panu nie pasuje to niech się pan w internecie leczy, tam takie typy jak pan bzdury wypisują i się pan naczytał" -"co mi pan tu z tyloma problemami przychodzisz, to nie do mnie tylko innych lekarzy" - odpowiedziałem, że do innych muszę mieć skierowanie od niej jako rodzinnego. Zapytałem czy chce mnie wyleczyć czy spławić to usłyszałem "spławić, nie widzi pan, że ludzie czekają a ja jestem spóźniona?" WTF? Mam problem bo w 4 miesiące schudłem 15 kilo i nie mogę w nocy spać (przyszedłem z wynikami laboratoryjnymi badań hormonów trzustki, które były poza normą) ale przyznałem się, że przepiłem kilka lat ale odstawiłem alkohol półtora roku temu i nie piję nic. Jestem niepijącym alkoholikiem ale od półtora roku czystym. Usłyszałem, że tacy jak ja to powinni iść do psychiatry a nie jej i tu cyt. dupę zawracać) "Czego pan ode mnie chce? no czego pan chce? czasu nie mam a pan mi z problemami przychodzisz dziesięcioma naraz" Zbagatelizowała wyniki badań wskazujące na problemy z tarczycą i kazała iść do psychiatry bo nie ma czasu a ja przecież piłem. Wszystko wykrzyczane niegrzecznym i podniesionym głosem. Nikomu nie polecam tej lekarki. Potraktowała mnie jak zwykłą szmatę (mam 32 lata i dwójkę dzieci) i odmówiła jakiejkolwiek pomocy. Pikanterii dodaje fakt, że jest ona współwłaścicielką przychodni Medeo i nawet nie można złożyć na nią skargi a NFZ zapłaci za tą parawizytę jakby wszystko było OK. Żenada. Powiedziałbym nawet, że skandal. Nigdy żaden lekarz nie zachował się choćby w połowie tak niegrzecznie jak ona. Omijaj szerokim łukiem.
1/5
Dr urolog, który przyjmuje w tej przychodni nie powinien być lekarzem. Moja mama 82 letnia kobieta po bypassach spóźniła się do lekarza kilka minut i był tak bezczelny, że kazał mamie siedzieć do końca aż przejmie wszystkich pacjentów - z łaską oznajmił , że może ją przyjmie. Kobieta siedziała i pokornie czekała.....żenada. Wstydzić się powinien pan
1/5
Dr Nowicka
Pani Nowicka, może i miła dopóki miałam 10-12 lat. Jako że otrzymałam w rejestracji informację, iż przychodni nie muszę zmieniać i mogę chodzić do "dziecięcej", do ukończenia 26. roku życia jeśli się uczę, to zostałam, przynajmniej kolejki krótsze. Ale 12 lat już nie mam, więc oprócz nauki również pracuję. Jak każdemu zdarza mi się choroba, a ponieważ praca moja opiera się na kontakcie z klientem, nie mogę do niej pójść kaszląca, zasmarkana i z gorączką. Pani Nowicka za każdym razem, gdy chora proszę o L4, strzela mi wykład o tym, że pracę trzeba szanować i że zaraz mnie zwolnią, jak będę ciągle chora (mimo że zdarza mi się to naprawdę rzadko). To jeszcze jakoś przełknęłam. Ale dziś poszłam do szanownej Pani Doktor, zakatarzona, kaszląca, z opuchniętą przez węzły chłonne szyją niemalże jak przy śwince... Pani Nowicka pyta więc czy mam gorączkę, mowię, że owszem mam ją od dwóch dni w granicach 38,5, aczkolwiek przed wizytą wzięłam leki przeciwgorączkowe, także spadła. Odpowiedz? "No jak spadła, to nie ma...
"-Gardło panią boli?
- Nie, męczy mnie ten suchy kaszel jedynie.
- Pani pokaże... Hmmm migdałów nie widzę, czyli chore nie będą... Gardło czyste... Może Pani okres ma i to przez to?
(to już mnie totalnie rozbroiło, ale spokojnie odpowiedziałam, że nie, nie mam)
- Wie pani jak się ta pani choroba nazywa? Przewlekłe zmęczenie, ruszać się pewnie pani nie rusza,to i mięśnie bolą, a jak się człowiekowi nie chce, to nie ma co się dziwić, zawsze sposób znajdzie!
- Proszę Pani,ruchu to ja mam aż zanadto, pracuję, uczę się i w wolontariacie zajmuję się 15 kotami, także nie sądzę, żeby zwolnienie było moim kaprysem, bo też mi ono nie pasuje.
Na co Pani Doktor:
- Pracę to trzeba szanować! U nas "Pani Marzenka"(imię przypadkowe, bo nie chcę kobiety w to mieszać) z rejestracji zapalenie oskrzeli ostatnio miała i na antybiotyku do pracy chodziła! Ja Pani to zwolnienie dam,ale uprzedzam, że pogoda ma być taka ładna tylko dzisiaj, także przez resztę weekendu się pani nie zabawi!
(bo właśnie taki miałam plan, z katarem lejącym się ciurkiem, gorączką i bolącą głową, zamierzałam urządzić sobie rajd po poznańskich klubach). Na koniec Pani wręczając mi zwolnienie uprzedziła, że mam się cieszyć póki mogę, ponieważ ona niedługo na emeryturę pójdzie, a jej następczynie nie będą dla mnie tak LAGODNE! Pominę już to, że kiedyś zostałam od tej lekarki odesłana do domu z kilka dni póżniej stwierdzoną ostrą anginą (Dr Nowicka powiedziała, że mam nie przesadzać, bo na pewno się za dużo jakichś ostrych chipsów najadłam i stąd te bąble w gardle,a poza tym na pewno za długo siedzę przed komputerem... -.-'). Ale jak można dać za przykład osoby szanującej pracę "Panią Marzenkę z rejestracji", która to z zapaleniem oskrzeli przychodziła do pracy? Do pracy w przychodni dziecięcej? Gdzie przychodzą rodzice z maluchami, które ledwo przyszły na świat, a także zdrowe dzieci na szczepienia? Poziom tej przychodni z dnia na dzień staje się dla mnie i wielu innych pacjentów coraz bardziej absurdalny. Ja stamtąd uciekam, a innym zdecydowanie nie polecam się tam kierować, chociażby z torski o zdrowie własnych dzieci.
5/5
Od wielu lat jestem pacjentem POZ i nie mam zastrzeżeń. Ostatnio nawet widac zmiany, strona internetowa powstała, widać jakiś progres.
5/5
Jestem zadowolony z pracy pediatrów
5/5
POZ - pediatrzy rewelacja, osobne wejscie do poradni
5/5
Korzystam z opieki pediatrycznej w przychodni Medeo. Jestem bardzo zadowolona.
5/5
Wygodna poradnia dla dzieci, bardzo dobrzy pediatrzy
5/5
Polecam przychodnie Medeo. Korzystam od lat i byłem bardzo niezadowolony, jesnak od pewnego czasu widze poprawę w działaniu przychodni. Lepiej sie zapisuje, spokoj, korytarze odnowione, polecam
1/5
Lekarze notorycznie się spoźniają,nie chodzi o spóźnienie 15 minutowe tylko o godzinne czy nawet półtora godzinne.Dotyczy to dr Telengi, Schmidt czy Szymaniaka.Przy tym zadnego wyjaśnienia czy slowa przepraszam.Dr Szymaniak przyjmuje od 8 ,ale panie w recepcji zapisują od 8.30 i tak nigdy doktor nie pojawił się punktualnie. Totalnie lekceważą pacjentów i wychodzą z założenia ,że im wszystko wolno tylko dlatego ,że są lekarzami.Najgorsze jest jednak to,że nie można do nikogo napisać skargi,ponieważ ta trójca święta jest właścicielami tej przychodni.Może tylko skarga do NFZ.....
1/5
Masakra z ta przychodnia to się w głowie nie mieści co się dzieje lekarz rodzinny przyjmuje o godz.10:00 jest godz.10:30 lekarza jeszcze nie ma słyszę tu że to jest na porządku dziennym.TO JEST BRAK SZACUNKU DO LUDZI CHORYCH .RANO STOISZ W DŁUGIEJ KOLEJCE DO REJESTRACJI ...SZOK ..KOMUNA.
1/5
Zenada w żaden sposób nie można się dodzwonić do rejestracji pierwszy raz spotykam się z taką ignorancją pod drugim numerem telefonu pani bez problemu odebrała więc jednak można????
w innych placówkach jeśli jest rejestracja telefoniczna odbierają na zmianę raz pacjent pry okienku raz telefon.
Może w końcu ktoś się za to weźmie albo zlikwidujcie rejestrację telefoniczna panie pod drugim numerem telefonu najwyraźniej mają czas??
Oczywiście żadnego kontaktu do kierownika przychodni????
Opinia 0000000

Balcerkiewicz Agnieszka
1/5
Pan niby dr. Szymaniak koszmar emeryta i pacjęta ! SPÓŹNIŁ SIĘ PRAWIE GODZ ! CO JEST NORMĄ ! CHAMSKI I OPRYSKLIWY ! Był w zastępstwie dr.Skowalczyńskiego moją Mamę lat 70 ! Potraktował jak śmiecia który nie wiadomo po co przyszedł ! A przyszła z bólem żołądka i silnymi skrętami jelit oraz rozwolnieniem ! Miała wyniki badań ale jemu nie chciało się spojrzeć bo po co ! on jest tylko w zastępstwie,na pytanie jak długo ma brać lek przepisany przez dr.Skowalczyńskiego brała juž 5dni i nie pomagał dostała odp. że może go brać nawet do wiosny ! To jest lekarz ??? CHAMSTWO ! MAM NADZIEJĘ ŻE JEGO TEŻ TAK KTOS KIEDYŚ POTRAKTUJE !!!
5/5
Super poradnia dla dzieci, polecamy
1/5
Przychodnia zamknieta, telefon nie dziala co robic ?
1/5
W dobie epidemii, kiedy kontakt z przychodnią i lekarzem rodzinnym jest z wiadomych względów znacznie utrudniony, zamówienie stałych leków telefonicznie powinno być oczywiste (taka procedura funkcjonuje w większości przychodni rodzinnych i specjalistycznych), ale nie w MEDEO. Zadzwoniłam i usłyszałam, że mogę jedynie wysłać meila (niestety, adresu nie ma na stronie internetowej przychodni). Pani podyktowała adres przez telefon zamiast przyjąć zamówienie, byłoby to o wiele prostsze. Rozumiem, że Pani w rejestracji ma takie wytyczne od przełożonych, ale nie rozumiem, jak można tak utrudniać seniorom życie.
1/5
Wszyscy zdają sobie sprawę, że mamy czas pandemii i nie wszystko funkcjonuje normalnie; należy przestrzegać zasad higieny itd. ale żeby tak się ,,okopać'' jak panie w rejestracji?????????????? tylko zasiek brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
,, nie ciągnąć klamki- drzwi zamknięte na klucz" -taki opis widnieje na drzwiach.
Informacje pomiędzy pacjentem a rejestratorkami przekazuje pani sprzątająca.
Lekarze leczą przez telefon!!!
żenujące !!!
ocena powinna być 0 ale tego nie przewidziano więc jedna gwiazdka
5/5
Witam ! Od kiedy przychodnie zdrowia będą działać normalnie ? Od 25.05.2020 ?
1/5
Oni tam sa niesamowici :) zwlaszcza pani w recepcji blondynka niskiego wzrostu , przychodze dzis z podejrzeniem kleszcza i prosze by jakis lekarz zobaczyl , a pani mi mowi ze mam zadzwonic do lekarza na teleporade hahah smiech na sali , a ja sie jej pytam a jak niby przez telefon ma sprawdzic czy mam kleszcza czy nie , a ona na to nie wiem , rejestracja i obsluga tam to jest kpina i tragednia
1/5
Najgorsza przychodnia z jaką się spotkałem, dzwonie do przychodni zarejestrować się , moje połączenie zostaje przekierowane przez rejestratorkę do pani doktor i tam moje zdziwienie , jesteś 11 w kolejce. I co teraz czekać czy się rozłączyć, przy tempie pani doktor to jest spokojnie 3 godziny czekania przy telefonie.
W innych przychodniach lekarskich pacjenci dzwonią, rejestrują się i są umawiani że o określonej godzinie zadzwoni lekarz. I tak to powinno wyglądać, a nie czekać na słuchawce przez 3 godziny.
Nie polecam tej przychodni
1/5
Zastanawiam się jakim cudem ta przychodnia ma ocenę aż 2,6...
Można tę przychodnię ocenić jednym słowem - żenada...
1/5
tak fatalnie dzialajacej przychodni nie ma w calym Poznaniu
1/5
No to super widać że w Szczecinie jakaś zaraza padła na służbę zdrowia, od marszałka łapówkowicza począwszy, rozp......ić to całe towarzystwo.
1/5
Nie korzystam z tej przychodni od 20 lat, a czytając te komentarze czuję że jak by to było wczoraj :)
Jak dobrze że taka placówka jescze istnieje można dziecku pokazać jak to kiedyś się czekało i było traktowanym u lekarza.

Cha cha cha.

Pozdrawiam i nie polecam
1/5
Dzisiaj zgłosiłam się do lekarza rodzinnego pani doktor Marta główka Zgłosiłam się z powodu bólu głowy od miesięcy poinformowałam panią doktor że mam nadciśnienie i jest ono 140/150/90/95 po zażyciu tableteki poinformowałam Jakie leki biorę pani doktor nawet nie zbadała mi ciśnienia!!! tylko zajęła się wypisywaniem skierowań do neurologa i na badania i na tym Skończyła się moja wizyta nie polecam skandal
1/5
Trzymajcie się z dala od tej przychodni! Lekarze wiecznie nieobecni. Gwiazdy w rejestracji to śmietanka z klubu chamstwa, prostactwa i prymitywizmu. Zmanierowane, prostackie baby pozbawione elementarnej kultury. Z całego serca życzę im, aby w innej przychodni lub szpitalu doświadczyły tego, co same fundują Pacjentom.
1/5
Piątek 10.03.Teleporada, lekarz wystawia receptę na zastrzyki i skierowanie na zabiegi -niestety, skierowania nie można odebrać na IKP, trzeba osobiście. Zanim doszłam, mam około 20 minut drogi do przychodni i chory kręgosłup, wykupiłam leki, odebrałam skierowanie i...gabinet zabiegowy już nieczynny (około 13,00)!!! Otrzymałam informację w rejestracji od rejestratorki (znak szczególny - czarne włosy), że gabinet będzie czynny w poniedziałek od 10.00, a we wtorek od 12,00. W sobotę i niedzielę, bez problemu, błyskawicznie zostałam obsłużona w Punkcie Pomocy Wieczorowej na Szwajcarskiej. Podeszłam dzisiaj z trudem do przychodni o godz. 10,00 i co się okazało? Wbrew piątkowej informacji dzisiaj gabinet czynny od 12.00, a jutro od 9,00!! Kpiny z pacjenta!! Nie skorzystam dzisiaj z zastrzyku, bo nie mam siły pokonywać po raz drugi tego 20 minutowego marszu w jedną stronę. I pytanie: jak to jest możliwe, że gabinet obsługujący kilka osiedli, gdzie mieszka większość starszych ludzi działa kilka godzin dziennie? Gdzie udają się pacjenci, szczególnie starsi, którzy muszą rano mierzyć ciśnienie i cukier? Nie każdy potrafi robić to samodzielnie. Czy właściciele Przychodni nie potrafią zadbać o pacjenta? Fundusz za to płaci! A Panią od błędnych informacji "serdecznie pozdrawiam" i radzę, by przemyślała, za co pobiera wynagrodzenie
Dodaj opinię

Adres:

os. Rzeczypospolitej 6, Poznań Rataje

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń