Vitapuls - Zdzieszyńscy

Matejki 3a
Trzcianka
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
67 216 84 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
67 216 84 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowo-Rodzinnej
67 216 84 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Rodzinnego
67 216 84 50
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
67 216 84 50

Opinie o Vitapuls - Zdzieszyńscy

Dodaj opinię
1/5
Bardzo źle oceniam tą przychodnię, pielęgniarki mało zainteresowane swoją pracą, lekceważą pacjentów. Bardzo długi czas oczekiwania na wizytę u lekarza rodzinnego, trzy tygodnie czekania na termin to można albo samemu się wyleczyć albo pożegnać się z życiem. Niestety to jest rzeczywistość w tej przychodni. MASAKRA. Mam nadzieję, że więcej ludzi odważy się napisać swoją opinię i może wtedy może coś się zmieni na lepsze.
5/5
Nigdy nie czekałam na wizytę dłużej niż dobę. Fachowa i życzliwa obsługa pacjenta i cudowne ręce, które bezboleśnie dają zastrzyk przywracając uśmiech a przede wszystkim normalne funkcjonowanie. Dziękuję💚
1/5
Nigdzie nie spotkacie się z tak okropnym, nieprofesjonalnym, opryskliwym i żałosnym zachowaniem kobiet w rejestracji. Nigdy nie odbierają telefonów a jak już łaskawie po milionowej próbie się człowiek dodzwoni to usłyszy że nie ma miejsc bo Panie wiedzą lepiej czy potrzebujemy porady lekarskiej czy nie. Może wypadałoby bardziej przyjrzeć się personelowi któremu się zatrudnia, bo te kobiety nie mają za grosz empatii, nawet nie próbują być miłe, a jedyne czym się zajmują to chyba odrzucanie bądź ignorowanie połączeń telefonicznych, bo jak się czeka w poczekalni to żadnej innej pracy nie widać. Żałosny jest fakt, że aby dostać się do lekarza na NFZ trzeba się wykłócać, bo inaczej terminu nie będzie. Te Panie chyba zapomniały, że to one są dla pacjentów, obywateli a nie my dla nich. Łaski nie robią wykonując swoją pracę, za którą dostają wynagrodzenie, ale chyba wypadałoby aby sobie o tym przypomniały.
Polecam omijać szerokim łukiem!
1/5
Ta przychodnia to jedna wielka kpina. Brak miejsc 30 min po otwarciu. Człowiek prędze wyzdrowieje aniżeli dostanie się na wizytę. Panie w rejestracji zero empatii, pracują jak za karę. Lekarze to druga sprawa, doprosić się o jakiejkolwiek skierowanie graniczy z cudem, raz usłyszałam że mogłabym przecież zrobić badanie prywatnie. Rodzinny wiecznie na urlopie. Absurd. Tam zapomniano najwyraźniej, że to oni są dla nas a nie na odwrót. Nie polecam.
1/5
Nie polecam tej przychodni. 15 minut po rozpoczęciu rejestracji już nie ma miejsc. Panie pielęgniarki są opryskliwe i niemiłe względem pacjentów. W ich odczuciu każdy , kto chce się dostać do lekarza jest roszczeniowy.
5/5
Po raz kolejny poczułam się dziś zaopiekowana.
Serdecznie polecam przychodnię💚
Panie pracujące w rejestracji zawsze życzliwe i pomocne, a pan doktor ma profesjonalne podejście i serdeczność.
5/5
Najlepsza przychodnia w mieście, nie wiem czemu poprzednicy dają negatywne opinie. Jedna zasada kada opinia pozytywna, czy negatywna w sieci zostawia ślad w postaci IP komputera, które jest bardzo łatwo namierzyć. Jeśli komuś nie odpowiada leczenie lekarzy w tej, przychodni mogą udawać sie ulice dalej, lubndo Czaenkowa, Wielenia lub Piły. Swoje ochy i ahy jak i zażalenia lepiej zostawić sobie. Pielęgniarka to człowiek nie robot. Polecam tą przychodnie bo mają profesjonalne podejście do , pacjenta , tu liczy sie ratowanie , życia a nie szufladkowanie .
1/5
Dwa lata temu wystawiłam tej przychodni 5 gwiazdek, bo funkcjonowała idealnie. Nigdy nie usłyszałam w przypadku nagłej choroby, że nie ma miejsc, aż do wczoraj kiedy dzwoniąc i informując Panią o gorączce oraz pozostałych objawach zaproponowała mi termin na przyszły tydzień (dzwoniłam w środę). Zaproponowała ewentualnie teleporadę "na jutro". Lekarz był bardzo zdziwiony dlaczego z takimi objawami nie umówiłam się na normalną wizyte. Szkoda, że coś co funkcjonowało tak jak powinno zostało zniszczone- okazalo się, że zmienił się właściciel przychodni i chyba próbuje "ulepszyć". Jest mi strasznie strasznie szkoda- należę tam od 10 lat i nigdy nie moglabym złego słowa powiedzieć, aż do teraz. Dorównali przychodni Inter-med. Na szczęście lekarz jak zawsze profesjonalny, rzeczowy.
5/5
Ja z czystym sercem polecam tę przychodnie każdemu kto szuka dobrych lekarzy i dobrych pielęgniarek oraz wspaniałych recepcjonistek. Dodaje wiele serduszek bo jest na co na dobrą Przychodnie Vitapuls!!!
Dodaj opinię

Adres:

Matejki 3a, Trzcianka

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00