Przychodnia Lekarska Wigor

Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza Rodzinnego
690 390 022
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
67 349 09 09
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza Rodzinnego
690 390 022
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
67 349 09 09

Opinie o Przychodnia Lekarska Wigor

Dodaj opinię
1/5
Zostałem wyrzucony z gabinetu za brak maski !!! Lekarz nie udzielił pomocy!!! To łamanie prawa. Sam siedział na dupie bez maski i założył jak wszedłem. Tylko nie wiem po co , jak nic nie ma ?! To oznaka zniewolenia i upodlenia !!!! Do tego mają w poradni punkt straceń ! Robią eksperymenty na ludziach !!
1/5
"lekarze" nic sobie nie robia z pacjentow idziesz po RECEPTE na leki -"lekarz cie nie widzi- wpisuja ci w kartotece ze byles i jestes zdrowy (WIZYTE)-- OKROPNA PRZECHODNIA nikomu NIE POLECAM
5/5
Bardzo fajna Przychodnia .Lekarze bardzo dobrzy .Miła obsługa .Można wiele spraw załatwić ,bez utrudnień .Jest Pediatra dla dzieci.
1/5
Witam Przychodnia Vigor pila Znachor i Szamani niepomogą ale też niezaszkodza .Mają zlewkę na pacjentów o ile telefon odbiorą hehe po 6 godzinach dzwonienia to masz fart .ODRADZAM SERDECZNIE A TE Gwiazdki to dają za Woźnemu za mycie poglogi
5/5
Bardzo fajni lekarze-wytłumaczą .pokierują co nie często się zdarza.Dobry poziom usług medycznych.
1/5
Miałam bardzo przykry incydent z panią recepcjonistka. Nie mogąc się dodzwonić przez 3 godziny pojechałam do przychodni. Zadzwoniłam z pod przychodni. Informacja w tel. Jesteś pierwsza w kolejce,czas oczekiwania poniżej minuty. Czyli to samo kiedy dzwoniłam z domu. Na recepcji nikogo nie było. Kiedy pani recepcjonistka sie pojawiła pytam dlaczego nie odbierają telefonów. Usłyszałam ze mam pisać meila. To chore. A jak powiedziałam, ze moj maż zawsze się dodzwania do swojej przychodni na Podchorażych to usłyszałam, że mam sie przenieść. Byłam bardzo zaskoczona postawą pani recepcojnistki tym bardziej kiedy powiedziała mi, ze nie bedzie ze mną rozmawiac. Zaznaczę że rozmawiałam spokojnie,bez podnoszenia głosu. Chciałam wiedzieć dlaczego nie można nigdy dodzwonić się do mojej przychodni. Czy taka osoba powinna pracować w takim miejscu??? gdzie w przeciwienstwie do owej pani, lekarze są naprawdę w porzadku.
5/5
Lekarze naprawdę zawsze pomocni, uprzejmi i sprawiają, że pacjent czuje się zaopiekowany i wysłuchany. Niezawodni. Natomiast Pani w recepcji ze zrobionymi ustami naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Jest z góry nieuprzejma, jakby uprzedzona do każdego pacjenta. Człowiek przychodzi mile nastawiony z prosbą o pomoc, a Pani zamiast normalnie odpowiadać to zachowuje sie pretensjonalnie i bardzo nieuprzejmie. Kiedyś Panie recepcjonistki były miłe, spokojne i pomocne. Teraz strach podejść do rejestracji.
5/5
Byłem na pobraniu krwi do badań ,szybko i bezboleśnie pełen profesjonalizm gorąco polecam
1/5
Lekarze jak najbardziej ok ale reszta to porażka! Panie w recepcji jakby za karę, z pełnymi ustami śniadania rejestrują pacjentów z wielką łaską,w zasadzie powinno się tam je przepraszać że człowiek przyszedł....Wszędzie słyszysz o RODO jednak w tej przychodni to jakaś mżonka,po za tym jak można w pomieszczeniu pełnym ludzi pytać ludzi z czym przyszli do lekarza!! Czy wszyscy muszą wiedzieć na co ktoś choruje?
5/5
Przychodnia świetna, jakość top, osoby z opiniami negatywnymi poniżej chyba byli w innym miejscu, albo po prostu naćpani.
5/5
Lekarze bardzo pomocni z pielęgniarkami bywa różnie ale trzeba zrozumieć że jeśli 10 osób w jednym momencie oczekuje uzyskanie informacji to jest to awykonalne w związku z czym rozumiem pewne opóźnienia. Nadal uważam że lepiej zaczekać 20 min i zostać super obsłużonym niż wchodzić od razu i cofać się w ciągu tygodnia 3 razy z powodu błędnej diagnozy i nietrafionego leczenia. Z doświadczenia wiem że jakość usług tej Przychodni stoi na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do innych, do których uczęszczałem na terenie Poznania i Piły. Polecam.
1/5
Lekarze jak najbardziej ok, Pani Dr Paulina zawsze wysłucha, nie pospiesza wizyty, pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśni, rozwieje wątpliwości. Niestety Panie w recepcji.. 4 numery podane na stronie, żaden nie odbiera, na wszystkich jest się 1 w kolejce. Jak już się jest w przechodni Panie głośno rozmawiają o swoich sprawach a nawet o lekarzach.. Myślę, że mniej rozmów a więcej odbierania telefonów
3/5
Jestem zapisana od ok. 3 lat i zwykle byłam bardzo zadowolona, niestety od pewnego czasu coś niefajnego dzieje się z tym miejscem. Nie dość, że ciężko się dodzwonić to pacjent zbywany jest już na etapie rejestracji. Wierzę że krytyczne uwagi przyczynią się do poprawy jakości usług, bo mam wrażenie że Państwo spoczęli na laurach.
1/5
Dzwonię od rana, 2 nr z pocztą głosową, jeden aktywny nie odbiera- od 15 minut jest się pierwszym w kolejce. Porażka! Zatrudnijcie więcej lekarzy i recepcjonistek, być może w jakiś nowy telefon zainwestujcie, dziecko chore a wizyta za 2 dni. W innych przechodniach, dostają się tego samego dnia. Należę całą rodziną od wielu lat no ale chyba pora zmienić przechodnie bo za każdym razem to samo. Tak samo godziny wizyt, dajcie na każdego pacjenta 20 min a nie chyba co 4 min zapisany pacjent i 1,5 godziny oczekiwania w kolejce w tych zarazkach. Porażka
1/5
Od wielu tygodni byłam leczona z powodu bólu pleców. Na skierowanie do specjalisty za młoda, jakiekolwiek badania obrazowe wg lekarzy z tej przychodni niepotrzebne. Diagnoza-depresja. Mam isc do psychiatry. Po 6 tygodniach prawie 10 kg mniej, lekarz nadal twierdzi ze to głowa. Po wykonaniu zwyklych badań usg na sor, wykryto "przy okazji" guza. Pan doktor zdziwiony, bo przeciez wyniki krwi były dobre. Problem z wystawianiem skierowań na badania czy do specjalistów. Kiedy idzie sie do zabiegowego, trzeba miec swoje środki do dezynfekcji i materiały opatrunkowe. Pseudoprzychodnia, będę ostrzegać przed takimi specjalistami.
1/5
Kiedyś bardzo dobrze oceniałam przychodniaŕ ale od jakiegoś czasu gdy są nowe pseudo pielęgniarki to boję się prosić o cokolwiek. Niemiłe, nie noszą fartuszka tak więc nie wiadomo czy to pielęgniarki czy sprzątaczki
1/5
Ostrzegam przed tą przychodnią. Lekarze i rejestratorki nagminnie odmawiają wizyt domowych osobom starszym, które nie mogą z uwagi na stan zdrowia stawić się na wizytę w przychodni. Leczenie przez telefon, olewanie pacjenta i brak szacunku są na porządku dziennym. To bardzo niebezpieczne i może dojść do tragedii.
Dodaj opinię

Adres:

Średnia 1, Piła

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00