Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
18 dni 61 832 28 05, 781 997 994, 61 665 82 62
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT16:00-20:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-12:00
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
60 dni 61 832 28 05, 781 997 994, 61 665 82 62
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-15:30
ŚR15:00-20:00
CZnieczynne
PT12:30-20:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych "Zdrowa Rodzina"
61 832 28 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych "Zdrowa Rodzina"
61 832 28 05

Opinie o Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

Dodaj opinię
1/5
Wiktor Soroko, godny pożałowania konował!!! Zwykłą pokrzywkę próbował leczyć tabletkami sterydowymi ENCORTON. Na moje pytanie co mi dolega, odpowiedz; Cyt; Coś przez pana przeleciało i ślad zostawiło!!!! Po trzech dniach zażywania tabletek ciśnienie krwi 200/110. Udając się do następnego specjalisty, Pani doktor Agnieszki Ziębickiej, dopiero doszedłem do siebie. Takim facetem powinien zająć się prokurator. Bo jeszcze trochę i nie wiem jak to leczenie by się skończyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Nie polecam tak jak całego nfz
1/5
Mam jak najgorsze doswiadczenia. Pani doktor nie dosc, ze nie pomogla, to ustalila ponad wszelką wątpliwość, że: 1. dobrze, że z taką skorą to ja już męża znalazam 2. stan mojej skóry wynika z problemów psychicznych, po czym skierowala mnie na prywatne badanie bioprądami (co okazało się kompletnym znachorstwem, ale w swojej naiwności i desperacji skorzystałam), nie zalecając kompletnie nic innego na utrzymującą się wiele tygodni wysypkę. Coż, mogę jedynie Państwa ostrzec.
5/5
Dr Soroko bardzo uprzejmy starszy pan, byłam u niego z córką 5 miesięczną u której wyszła wysypka. Ujął mnie za serce tym że miał podejście do dzidzi, mimo że przyjmuje głównie dorosłych i bałam się że będzie się z nią niedelikatnie obchodził i mała się wystraszy. Dodatkowo plus za to, że nie obwinił mojego mleka za wysypkę i nie kazał przejść na mm jak teraz robi większość lekarzy, że z byle powodu od razu każą odstawiać mleko mamy i przepisują bebiko. Dostaliśmy delikatne leki bez sterydów i informacje jak działać. Panie w rejestracji też bardzo uprzejme co w takich nfztowskich molochach jest dość rzadkie. Ogólnie polecam 👍.
1/5
Masakra tyle w temacie
1/5
Nie polecam Dr Soroko, byłam u niego na wizycie 0,5 godziny w czasie której Pan Doktor naprawiał drukarkę, po czym stwierdził, ze bez sprzętu to on nic nie jest w stanie zrobić i kończy wizytę, kiedy zapytałam co mam zrobić w prawie moich zmian skórnych usłyszałam odpowiedź cyt: "taka pani uroda, chce pani mieć skórę niemowlaka? ja też chcę mieć włosy a nie mam". Czy to jest postawa godna lekarza?
Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek, bo nawet na jedną nie zasługuje.
1/5
Byłam dzisiaj w przychodni jestem zszokowana, gdyż nie ma płynów do dezynfekcji, pacjencji nie mogą zdezynfekować rąk, to jest najgorsza przychodnia, p.J...... nie nadaje się na prezesa tej przychodni
1/5
od rana próbuje dostac -dodzwonic sie do lekarza nikt nie odbiera -poszlam osobiscie pani z recepcji kazala mi odejsc ze niby po poludniu dzwonie i znow nikogo ---za co pytam oni biora pieniadze tam nie ma lekarzy panie bez kultury przez drzwi o ile wogole podejda by udzielic informacji jakby obrazone ze chora przyszlam --------czy nie lepiej wywiesic kartke ze dostep do lekarzy po okazaniu ile w kopercie a bez lub na nfz to tu gryza psy i chory nie ma co szukac a gdzie przysiega hipokratesa --------ludzie co za czasy nadeszly-----gdzie pan prezydent i minister zdrowia gdzie kontrola tej placowki
5/5
od rana próbuje dostac -dodzwonic sie do lekarza nikt nie odbiera -poszlam osobiscie pani z recepcji kazala mi odejsc ze niby po poludniu dzwonie i znow nikogo ---za co pytam oni biora pieniadze tam nie ma lekarzy panie bez kultury przez drzwi o ile wogole podejda by udzielic informacji jakby obrazone ze chora przyszlam --------czy nie lepiej wywiesic kartke ze dostep do lekarzy po okazaniu ile w kopercie a bez lub na nfz to tu gryza psy i chory nie ma co szukac a gdzie przysiega hipokratesa --------ludzie co za czasy nadeszly-----gdzie pan prezydent i minister zdrowia gdzie kontrola tej placowki NADMIENIE CZEKALAM Z GORACZKA 8 GODZIN PO INTERWENCJI MEZA DOPIERO PANI WYPISALA MI ZWOLNIENIE DO PRACY Z LEKARZEM NIE MIALAM PRZYJEMNOSCI ROZMAWIAC---ZMIENIAM PLACOWKE--tam trzeba transparentow i marszu chorych badz interwencji TELEWIZJI
1/5
Święte słowa tam panuje głęboka KOMUNA Panie z recepcji robią co chcą wygląda na to że jak im się nie chce to telefony albo ciągle zajęte albo poza zasięgiem a po korytarzach chodzą, nie wiadomo kto wymyśla takie zwyczaje w tej przychodni dlaczego w innych można a tu nie, sobie i innym ułatwić życie. MASAKRA!!!
1/5
Panie w recepcji koszmar od lat.Nie odbieranie telefonów godzinami, łaska aby zarejestrować....Komentarze brzydkie typu co z Pani za matka,że dzwoni Pani teraz dopiero.Bo przez cały dzień nie mogłam sie dodzwonić a pracuję!!!!!!!!!!Po co chce Pani z dzieckiem z ospą przyjść i narażać ludzi na zarażenie?????...Może opiekę potrzebuje i nie jestem pewna czy to ospa!!!!!!Pandemia to już wstyd dla Pań z rejestracji.Uchylono troszkę mi drzwi łaskawie po kilku minutach pukania... odwrócono sie do mnie "tyłkiem "mowiąc słucham.Nie podejrzewałam,że do mnie Pani kieruje te słowa będąc w tej pozycji więc krzykneła na mnie 2 razy!!!!!Ja rozumiem,że jest pandemia sama pracowałam zaraziłam się i przeszłam covid ale nie wpadajmy w przesadę.Idę do sklepu nikt nie kasuje mnie odwrócony plecami!!!!Czy ekspedientki są mniej narażone na covid , że potrafią kulturę zachować?????Dla mnie wstyd i żenada ,że służba zdrowia tak postępuje!!!!Lekarze są bardziej uprzejmi w tej przychodni niż recepcjonistki .Może czas wymienić ekipę????Od wielu lat chciałam napisać tę opinię wstrzymywałam się nie chcąc narazić nikogo na przykrość ale czara goryczy przelała się
5/5
Jakość obsługi zarówno rejestracji jak i lekarzy bardzo dobra, nie mam problemu z otrzymaniem badań, recept, a Panie w rejestracji są miłe.
1/5
Nikt w całej przychodni, ani przyjmująca dr Ewa Wójcicka – Sajdak, ani żadna z pań w rejestracji nie potrafi wystawić poprawine skierowania na test COVIDowy. DWA LATA EPIDEMII! Dwa lata to za mało, żeby nauczyć się wystawiać skierowanie na badania. Zmarnowaliśmy 2h stojąc w kolejce do punktu pobrać tylko po to, żeby dowiedzieć się, że skierowanie o którym nas zapewniano w placówce nie istnieje.
1/5
Konował doktor Soroko do przychodni z domu mam 5mim byłem na kontroli znamion u doktora Falinskiegio "w tym samym gabinecie profesjonalny lekarz z podejściem do zawodu. Kazał usunąć 2znamiona poszedłem do Soroko by potwierdzenil znamiona do wycięcia i do zrobienia dokładniejszego zdjęcia zero zainteresowania tylko sama lupa bez powiększenia znamiona. A on na to kto to Panu powiedział że do Usunięcia?Nawet zdjęcia telefonem nie zrobil zero kamerki zblizajacem kontrast znamiona w telefonie z aparatem profesjonalnym tylko sama lupa
Pojechałem prywatnie i potwierdziła się diagnoza wycięcia doktora Falinskiegio. Także nie polecam tego lekarza.
1/5
Rejestracja (I piętro) pożal się Boże!!!!
Brak kultury i wychowania.
Ton głosu irytujący jak i wyższość ponad moją osobę.
Prowadząc rozmowę w celu informacji- rejestratorka odbiera telefon i rozmawia....KOMPLETNY BRAK SZACUNKU I LEKCEWAŻENIE PACJENTA!
Dodaj opinię

Adres:

Opolska 58, Poznań Świerczewo

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń