NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Pielęgniarek

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
al. J. Piłsudskiego 66
Włodawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Pielęgniarek

Dodaj opinię
5/5
W Przychodni Jest Bardzo Dobry Psycholog Pani Agnieszka Chorąży słucha prpblemy Pacjentów i stara się jakoś Pomóc coś doradzić byłem 20 Września jestem zadowolony z tej wizyty Polecam każdemu
1/5
Lekarze jak lekarze, robią czego ich nauczono, ale panie rejestratorki - do wymiany!! Brak empatii i kultury.Piszę to naprawdę z przykrością, ale takie są fakty.
5/5
W Przychodni jest Bardzo zły Psycholog który nie chce dalej mnie przyjmować nazywa się Iwona Daszczuk nie polecam tej Pani nikomu ma złą opinie
1/5
Obsługa recepcji to totalne dno , arogancja ignorancja i brak szacunku dla pacjenta . DNO
1/5
Nie polecam pani pielęgniarki,która blokuje dostęp do lekarza i trzeba iść prywatnie,bo nie chce zbadać przed wizytą z lekarza,a jak zbada to z łaską.
Jestem w ciąży i nie mogę się denerwować dlatego muszę zrezygnować z wizyt na fundusz.
1/5
Omijać szerokim łukiem. Panie w rejestracji, nie kompetentne. Owszem, dadzą numerek do lekarza, podadzą godzinę, na którą zgłosić się. Ale to wszystko fikcja.
W praktyce, okazuje się, że to nie ma znaczenia. Przed gabinetem do lekarza, tabun pacjentów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że nie ma numerków. Trzeba przyjść i zająć sobie kolejkę. Panie, z rejestracji, nie ingerują w tą samozwańczą praktykę pacjentów. Jeśli ktoś obstaje przy tym, że ma numerek i wyznaczoną godzinę i chce zgodnie z tym wejść do lekarza.Zarówno pacjęci jak i panie z rejestracji zgodnie orzekają, że jest się osobą, która robi zamieszanie. Nie ważne,że ktoś przyjechał 50-60km.Po to się rejestrował, żeby nie czekać pół dnia przed gabinetem bo pacjęci rządzą jak ma być. A panie z rejestracji tylko się uśmiechają.
Byłam kilka razy u neurologa i za każdym razem z czymś takim się spotkałam. Daję jedynkę bo niżej nie można.
Dodaj opinię

Adres:

al. J. Piłsudskiego 66, Włodawa