Przychodnia Lekarzy Specjalistów Zdrowie

Filipa Słodczyka 7
Zabrze
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
12 dni32 271 70 31
Godziny otwarcia:
PN10:00-12:00
WT14:00-18:00
ŚR08:00-12:00
CZ10:00-12:00
PT08:00-12:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
5 dni32 278 66 16
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT11:15-15:15
ŚR11:15-15:15
CZ14:00-18:00
PT08:00-12:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
32 271 70 31
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
32 376 03 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
32 376 03 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Przychodnia Lekarzy Specjalistów Zdrowie

Dodaj opinię
1/5
Katastrofa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Omijać.!!!!!!!!!!!!!
1/5
Niestety mimo nowoczesnego wystroju, metody obsługi jak za komuny ( o której tyle slyszalem od babci).
Jeżeli ktoś decyzyjny w przychodni czyta te opinie, to zdradze Państwu sekret: Ustawodawca nie określa metody badania poziomu cukru, dla osób przedłużających ważność prawa jazdy. Badanie glukometrem jest dopuszczalne i dobre sto lat świetlnych szybsze niż Państwa laboratorium.
1/5
Myslalem, ze takie przychodnie juz nie istnieja. Rejestratorki niemile, opryskliwe. Nie lubię obrazac ludzi, ale niestety zostaly im nawyki z komuny. Podczas rozmowy telefonicznej rejestratorka powiedziala do drugiej myslac ze nie słyszę: "wez go bo jakis upierdliwy i nie wiem co chce". Lekarze nie uzywaja pojęć jak: prosze, zapraszam, tylko: chodź Pan, tu usiądź, podaj kartę. I to do ludzi starszych. To jest absurd, że Ci ludzie tu tak dlugo pracuja bo wiekszosc niestety kojarzę jeszcze z Majnusza. Nie trzeba robic żadnych kontroli tylko posiedziec na korytarzu 15 minut zeby potwierdzic wszystkie powyzsze fakty. Nie polecam!
1/5
Kompletny brak kultury osobistej u pań z rejestracji. Zero poszanowania dla pacjentów. Po moim "dzień dobry" usłyszałam "co pani chce". Kolejka na pół godziny, a panie z rejestracji gawędzą i jedzą pączki. Odpowiadają- jeszcze przeżuwając.
KATASTROFA
1/5
Jeśli ktoś tam był to wie że piszę prawdę stałem na baczność 2 g 45 min do rejestracji badania do pracy dowiedziałem się że niema lekarza dzisiaj nic niezałatwię do pobrania krwi następne pułtorej godz o staniu do lekarzy niewspomnę masakra niepolecam wszyscy zdenerwowani jak osy razem z personelem burdel i tyle omijać z daleka.
3/5
Myślę że mało kto wyda pochlebną opinię o tej przychodni,ja na pewno nie. Podam takie przykłady niekompetencji lekarzy, p.Krupa odesłała mnie z niczym gdyż stwierdziła że mam napięty brzuch i nie może mnie zbadać. No właśnie o to chodziło że mam twardy obolały brzuch, następny "fachowiec" p.Przytocka również nie zareagowała gdyż stwierdziła że bólu nie widać i nie może mnie zbadać i znów wyszedłem z gabinetu z kwitkiem.Trzeci z lekarzy stwierdził że jestem przewrażliwiony. Przyznaję że tak, ale trudno nie być przewrażliwionym gdy parę lat temu przy podobnych bólach karetka pogotowia zawiozła mnie do szpitala z pękniętym żołądkiem i początkiem zapalenia otrzewnej, po operacji wyzdrowiałem ale teraz gdyby zaistniało coś podobnego na pewno wyszło by dużo gorzej.
1/5
Ilość pacjentów w ramach medycyny pracy i czas oczekiwania w kolejce dramatycznie długi.
1/5
Koszmar. Przez telefon mąż dostał informację, że ma przyjechać z chorymi uchem, lekarz jest do 15 i nie ma kolejki,więc go przyjmie zaraz. Po 20 minutach przyjeżdżamy-lekarza nie ma,bo wcześniej wychodzi,o czym nie wie rejestracja. Ludzi mnóstwo, kolejny lekarz będzie przyjmował za pół godziny, a my na końcu kolejki. Jakiś ponury żart z pacjentów.
1/5
Wszystkie negatywne opinie powinny trafic do NFZ KATOWICE nich każdy poswieci 5min i wysle skarge meilem na przychodnie do NFZ KATOWICE .Przychodnia w ZABRZU ZABORZU tez tak traktowala pacjentow .Wyslalismy piec meili do katowic odzew był błyskawiczny kontrola i czesciowa zmiana personelu lacznie z kierownikiem przychodni .Po zmianach jest ok.
5/5
JESTEM ZASKOCZONA NIEPOCHLEBNYMI OPINIAMI PACJENTÓW. KORZYSTAM JEDYNIE Z PORADNI HEPATOLOGICZNEJ ALE SPOTKAŁAM SIĘ TU ZE ZROZUMIENIEM I CHĘCIĄ POMOCY. RÓWNIEŻ POZYTYWNIE OCENIAM REJESTRACJĘ, PANIE SYMPATYCZNE, WYJAŚNIAJĄ CIERPLIWIE, GRZECZNIE.
1/5
Byłem tu nieraz i znam rejestratorki jeszcze z Majnusza 7 jak i większą część lekarzy. Rejestratorki powinny być zwolnione bo są opryskliwe, ślamazarne i przez nie ta rejestracja wlecze się długo. Gubią kartoteki pacjentów, jeszcze pytają pacjenta czy wie gdzie kartoteka, to już absurd.

Badania okresowe w tym miesjcu to dramat. Człowiek traci pół dnia na durne badania.
1/5

Przeczytałem wszystkie opinie na temat tej przychodni, i stwierdzam ze jest to prawda ... rejestratorki wyrzucić na zbity ryj.
1/5
Beznadziejna przychodnia. Odradzam wszystkim. Oczekiwanie na lekarza to trzy godziny. Lekarz medycyny pracy przyjmuje wszystkich z ulicy czyli oczekiwanie na jedną pieczątkę to jakaś masakra... Po zapytaniu dlaczego to się tak przedłuża otrzymałem prawdziwie polską odpowiedź " My tu kawy nie pijemy" hehe. To jest tragedia. Panie w rejestracji nie mają szacunku do pacjentów.NIE POLECAM!!!
1/5
Totalna porażka
1/5
Sierżant pasuje stopniem i poziomem do wojska - niestety w służbie zdrowia taka osoba nie powinna pracować, może na stanowisku conajwyżej salowej.
4/5
To chyba nie byliście w przychodni OPIFER na pawliczka. Robiłam badania okresowe parę lat na pawliczka i to był dopiero dramat lekarz stary jak świat lekarka która ma 5 specjalizacji i w większości jej nie ma. Brak dokładności totalny dramat a przychodnia poz nawet nie dorównuje tej przychodni. Lekarz rodzinny zmienia się co 3m-ce a obsługa w rejestracji masakra. Wiec nie narzekajcie a jak wam i tak nie pasuje to przeniescie się na pawliczka. Tam dopiero zobaczycie różnicę i powiece ze tu jeszcze nie jest tak źle!
1/5
NIE POLECAM !!!! BEZNADZIEJA - szczególnie rejestracja.
1/5
Dla wszystkich co tam mają zamiar się udać. Polecam udać się gdzieś indziej. Cała ta przychodnia lekarze, lekarki, rejestratorki to jest parodia. 1,5h w kolejce do rejestracji, godzina w kolejce do pobrania krwi. Plus kolejki jeszcze do okulisty, neurologa, laryngologa, i badania słuchu. Jakieś 5 godzin nie twoje. Plus w tym wszystkim ten totalny brak szacunku siadaj gadaj patrz pisz słuchaj ich tej komunistycznej gadaniny i na razie. Lekarz wysłał mnie na jeszcze jedno badanie. Przychodzę tam z badaniami a tu co ? zamiast lekarza lekarka, ze mną Pan nic nie załatwi, przyjdzie Pan poniedziałek. NIE POLECAM
1/5
Dlaczego u Was figuruje poradnia hepatologiczna, skoro już od ubiegłego roku 2019 nie ma podpisanej umowy z NFZ - trzeba chyba uaktualniać stronę przychodni, a nie wprowadzać chorych w błąd....
1/5
Katastrofa, zero jakiekolwiek organizacji, ludzie zachowują się na korytarzu jak dzicz ponieważ panie z rejestracji twierdzą, że trzeba być " sprytnym" żeby wszytko załatwić.
Na sam koniec tej dzikiej podróży, lekarz orzecznik, nawiasem mówiąc " prezes zarządu" stwierdza że masz za wysokie ciśnienie i pytae dlaczego!?.
Kpina i robienie kasy nic więcej!!!!
Zdrowy z tej przychodni nie wyjdziesz na bank, nawet jeśli jesteś.
1/5
Tragedia. Panie w recepcji niekompetentne, lekarze wychodzą kiedy chcą i nie mówią o tym pacjentom ani recepcjonistkom. Będąc w gabinecie możesz liczyć na to, że nagle lekarz lub lekarka wyjdą z gabinetu aby sobie porozmawiać na recepcji. Dno dna. Polecam omijać tę przychodnię wszystkim.
1/5
Od wczoraj próbuję dodzwonić się po pilną receptę a żaden telefon z tej Przychodni nie odpowiada - macie zablokowane telefony, czy nie chce się Wam ich odbierać?
Dodaj opinię

Adres:

Filipa Słodczyka 7, Zabrze Centrum Północ

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
Przychodnia Lekarzy Specjalistów Zdrowie na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Lekarzy Specjalistów Zdrowie