Adres:
Pocztowa 2, Stargard
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ |
91 577 07 50 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo - Rodzinnej |
91 577 07 50 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowo - Rodzinnej |
91 577 07 50 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ |
91 577 07 50 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo - Rodzinnej |
91 577 07 50 | |
Panie w rejestracji bardzo nieprzyjemne wrecz chamskie dlaczego dyrekcja nie reaguje na opinie
pacjentow
Nie znam imienia i nazwiska bo się nie przedstawiła.
Jestem w średnim wieku i z nieuprzejmością ze strony tej Pani sobie nie poradziłam, a co mowić o starszych, bezradnych ludziach.
Jakich informacji i jakiej pomocy mogą oczekiwać ze strony tej nieuprzejmej Pani? żadnej.
Kobiety są niekompetentne. Traktują dorosłych ludzi z gorączką jak dzieci. Notoryczny brak numerków.
Za każdym razem jest opryskliwa i robi problemy.
Poszłam z nadciśnieniem i z prośbą o wystawienia zaświadczenia o oparzeniu, celem przedstawienia PZU, a ta że jedną sprawę tylko załatwia przy jednej wizycie i że nie jest lekarzem PZU. Nadmienie, że wystarczy takie zaświadczenie do otrzymania odszkodowania.;))) Długo by opowiadać o jej wymysłach za każdym razem. Nawet moje małe dzieci mają traumę związana z Tą lekarką.
Nie jest to moja rodzinna, ale kilka razy już do NIEJ trafiłam. Nic, trzeba będzie się przenieść
Pani lekarz Górniak ….
Nie chce się wyrażać w niecenzuralnych słowach.
Towarzyszę Mamie w wizytach.
Mama jest schorowana, ale bierze wszystkie leki jak trzeba i stara się spacerować mimo braku sił .
Potrzebuje wsparcia - nawet dobrego słowa od lekarza.
A co mówi lekarz Górniak?
Pani nie powinna już żyć z takimi chorobami…
A do tego się wydziera i nie daje dojść do głosu Mamie. Doprowadza ją do płaczu.
Żałuję, że nie nagrałam tej wizyty.
Tej lekarz powinno się zakazać wykonywania zawodu
PS. Celowo piszę Pani lekarz , a nie Pani doktor (zwrot grzecznościowy do lekarza który doktoratu nie posiada), bo to jest lekarz nie zasługujący na żadne miano.