Przychodnia Moja

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Opaczewska 43/130
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Przychodnia Moja

Dodaj opinię
5/5
Super miła Pani na recepcji, konkretna i pomocna, krótkie terminy. Jeszcze się nie rehabilitowałam ale już jestem zachwycona ...szczególnie na tle innych przychodni.
5/5
Krótkie terminy na rehabilitacje super fizjoterapeuci polecam
1/5
Szef oszust ! Nie płaci pensji na czas, kombinuje i nie szanuje pracowników.
Najgorsza przychodnia w jakiej byłam. Fizjoterapeuci na 6.
5/5
Krótkie terminy czekania na rehabilitację oraz porządni fizjoterapeuci.
1/5
Najgorsza przychodnia!!!!! Odwoływanie wizyt 3 razy pod rząd, skierowanie pilne a przez miesiącach lekarz jest na urlopie i co tydzień przekładanie wizyty na kolejny tydzień. Masakra
1/5
Witam,
Nie polecam uczęszczać tam na zabiegi, niestety poziom rehabilitacji na niskim poziomie, cały czas rotacja pracowników, strasznie brudno, śmieci wylatują z koszy ( nie wspomnę o toaletach), sprzęt wiecznie popsuty. Szef krętacz, ciagle obiecuje, a w rzeczywistości nawet nie płaci pracownikom.
Negatyw zdecydowanie.
5/5
Przyjazny personel. Panie fizjoterapeutki pomocne i z zaangażowaniem dobierały ćwiczenia. Rehabilitacja bardzo pomogła.
5/5
Nie rozumiem komentarzy powyżej, w placówce jest czysto (uczęszczam tam od kilku lat) terminy są krótkie. Fizjoterapeuci są bardzo pomocni i ciągle są przy zabiegach.
Rehabilitację skończyłam w tamtym tygodniu.
5/5
Szybki termin, fizjoterapeuci na wysokim poziomie (cały czas są przy tobie a nie jak w innych placówkach raz coś pokażą i znikają), schludnie i czysto w placówce, jedyny minus to słabe oznaczenie z zewnątrz.
5/5
Polecam, krótki czas oczekiwania na rehabilitację
4/5
Dobra placówka
4/5
Dobra placówka
1/5
Recepcjonistka nie grzeczna i chyba dobrą opinię napisała sama o sobie . Zastępują ją rehabilitanci i to może byłoby lepsze dla klientów przychodni . Wielokrotne przekładanie terminów wizyt bez powiadamiania to chyba norma bo wcześniej już ktoś o tym pisał.
3/5
Recepcja fatalna, nie udzielają dobrych informacji.
Pani na rejestracji nie mila tak jak juz ktos napisał, fizjoterapeuci ok schludnie i jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w tak szybkim terminie.
5/5
Dobra placówka, mało nowoczesna. Pomocna Pani na recepcji, szybkie terminy, wykwalifikowani fizjo. Polecam
1/5
Kiedyś tam był wysoki poziom, niestety jestem zawiedziona. Fizjoterapeuci siedzą tylko w telefonie, brudno w toaletach i na zabiegach. Nie dziwie się, ze szybkie terminy .
5/5
Dobra szybka rehabilitacja
5/5
Bardzo polecam przychodnię Moja, szybkie terminy rehabilitacji, bardzo miła obsługa i fizjoterapeuci, którzy do pacjenta podchodzą z ogromną emaptią i dużym zaangażowaniem. Masaże u p. Agnieszki i p.Nazara na wysokim poziomie a co najważniejsze bardzo skuteczne.
2/5
Jeszcze nie zaczęłam, a mam juz dość. Chciałam dowiedzieć się o drobną rzecz związana z moją rehabilitacją. Pan zapisał mój nr telefonu, powiedział, że ktoś ZARAZ oddzwoni. Czekam już DRUGĄ GODZINĘ. Pierwszy kontakt z przychodnią był nienaganny - miła pani, bez kombinacji z oddzwanianiem, od razu zapis na wizytę lekarską i potrzebne informacje. Może w powyższych opiniach jest jednak ziarno prawdy?
Na razie 2 gwiazdki, po - ocenię powtórnie.
5/5
Bardzo polecam przychodnię. Krótkie terminy. Lekarz konkretny i pomocny. Przyjazna obsługa, wykwalifikowani i mili rehabilitanci. Czysto, nie wiem skąd wcześniejsze komentarze.
5/5
Dobrze zorganizowana placówka. Czysto i kameralnie, nie ma dużej ilości pacjentów w jednym czasie. Bardzo kompetentni fizjoterapeuci. Krótkie terminy. Polecam.
1/5
Strasznie złośliwa recepcja, nie pasują do tego miejsca. Mali ludzie mają pomagać kierując na leczenie innych? powodzenia.. w każdym razie nie polecam. Problem z przepisaniem na inny termin, nie potrafią wystawić e skierowania mimo że wcześniej to zrobili. Szkoda nerwów, omijać z daleka
5/5
Polecam placówkę trzeba czekać koło 2 miesięcy ale warto, personel uprzejmy i pomaga
5/5
Zarówno Pani w recepcji , jak i rehabilitanci są bardzo uprzejmi i podchodzą do pacjentów z pełnym zaangażowaniem.Czas oczekiwania na rehabilitacje też nie jest długi w porównaniu z innymi przychodniami. Dziękuję za miłą obsługę i jak najbardziej polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Opaczewska 43/130, Warszawa Ochota
Przychodnia Moja na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Moja