Przychodnia przy Ul. Łowieckiej we Wrocławiu

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 18-08-2019.
Łowiecka 24
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Przychodnia przy Ul. Łowieckiej we Wrocławiu

Dodaj opinię
5/5
Pierwszy telefon i od razu połączenie. Miła Pani na rejestracji i nie za długi termni wizyty.JJestem bardzo zadowolona.
5/5
Pierwszy telefon odebrany, przez miłą Panią, która jest bardzo wyrozumiała
5/5
Bardzo mila Pani w rejstracji. Zalatwila sprawę uprzejmie i bardzo grzecznie.
4/5
"Miła pani"? za moment po moim telefonie do rejestracji otrzymałam od nich połączenie by ocenić rejestratorkę. Pytanie standard: czy była miła, czy była kompetentna etc..-tak lub nie...
5/5
Ta przychodnia - od wejścia i wyjścia z niej - to zupełnie inny świat w porównaniu z placówkami z zasiedziałym, zrutyniałym personelem.
Trafiłem tu przypadkowo, bo w mojej przychodni (Nowy Dwór) - choć miałem skierowanie do kontroli z pogotowia ratunkowego i lekarza rodzinnego, jako "pilne" - wypychano mnie niemal na siłę,
Tutaj przyjęto mnie natychmiast, zaaplikowano dalsze leczenia i po
dwóch kolejnych wizytach "uratowano" moje oko.
Pomijam już fakt, że od początku do końca byłem traktowany jako pacjent, a nie klient.
2/5
Musiałam dzwonić kilkanaście razy zanim ktoś odebrał...zajęło mi to około 40 min., ale Pani rzeczywiście była dość miła.
5/5
potwierdzam opinie poprzednich pacjetów
1/5
Ta przychodnia nie ma podpisanej umowy z NFZ na leczenie neurologiczne....szkoda czasu na dzwonienie....wiadomości na tej stronie są niewiarygodne!!!
5/5
Panie w rejestracji bardzo miłe. Chirurg stomatolog super poradził sobie bez żadnego problemu z wyrwaniem "trudnego do usunięcia" zęba. Polecam.
4/5
Korzystam z poradni specjalistycznej w tej przychodni i jestem b. zadowolona. Panie z rejestracji miłe, p doktor również, i to na NFZ ,
5/5
Polecam tę przychodnię. Kompetentna, bardzo miła i cierpliwa pani dermatolog, wspaniała recepcja na miejscu oraz dobra infolinia.
Jedyna wada to czasami długie terminy oczekiwania (zapewne mają niski kontrakt z NFZ), ale warto co jakiś czas dzwonić, bo zdarza się, że zwolni się wcześniejszy termin i można skrócić czas oczekiwania o kilka dni, a czasem nawet o 2 tygodnie.
5/5
Chirurg stomatolog zdecydowanie specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta , lepiej nie mogłam trafić, Pani asystentka miła i uśmiechnięta i bez znaczenia jest fakt czy pacjent z NFZ czy też nie. Ogólnie korzystałam z usług tej przychodni już kilka razy i zdecydowanie polecam .
1/5
Dramat. Nie można się dodzwonić . ODRADZAM !!!
1/5
Nie polecam nikomu. Byłam umówiona na konkretną godzinę do alergologa i weszłam po ponad 2 godzinach oczekiwania. Duże kolejki i opóźnienia. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
3/5
Jako pacjentka mająca styczność jeszcze sprzed remontu i rozbudowy stwierdzam, że kiedyś ludzie przyjmujący jak i lekarze byli naprawdę dużo milsi i bardziej przejmowali się pacjentem. od jakiegoś czasu jest to po prostu "taśmowa robota", są Panie Rejestratorki, które staną na głowie, by znaleźć wygodny dla Pacjenta termin, ale są też i takie, którym lepiej jest powiedzieć: "nie ma wolnych terminów". są "lekarze" specjaliści (np. neurolożka), która zgodnie z "prikazem" poświęca 15 min Pacjentowi, w głębokim poważaniu ma historię choroby, sama "wie najlepiej" i - nie przeczytawszy historii choroby - zmienia leki przeciwpadaczkowe, tłumacząc to tymi słowy: "pani jest jeszcze młoda, pani MUSI rodzić dzieci". poza tym lekarze odmawiają ostatnio pomocy ani nie wyjaśniając dlaczego, nie wskazują innej placówki, gdzie takową pomoc można otrzymać, ani nie odnotowują tego w dokumentacji, a jedynie mówią: "na pogotowie z tym". NAPRAWDĘ EMC zaczyna mnie bardzo rozczarowywać. Cieszę się, że PRZYNAJMNIEJ Rehabilitacja trzyma bardzo wysoki poziom.
1/5
Obsluga medycyny pracy w tej pseudoprzychodni rodem z czasów PRL. Wszyscy zapisywani są na tę samą godzinę i tłum ludzi, bo nie chodzi bynajmniej o kilka czy kilkanaście osób, spedza długie godziny w kolejkach pod poszczególnymi gabinetami. Badania okresowe zajmują w związku z tym 5-6 godzin. Jeśli ma się do wykonania tylko pojedyncze badanie a nie okresowe, np. epidemiologiczne, trafia się i tak do tej samej kolejki ze wszystkimi, bo nikt nie istnieje sensowna logistyka. Nie polecam. Musiałam dać jedna gwiazdkę, bo inaczej nie zapisze się opinia. Tak naprawdę szkoda,że tej instytucji nie można przyznac punktów ujemnych.
5/5
Jak dla mnie to rewelacja
1/5
Bardzo miły pan w rejestracji.
Dodaj opinię

Adres:

Łowiecka 24, Wrocław

Strona internetowa: