Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią"

Jagiełły 11
Gorzów Wielkopolski
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
10 dni95 722 48 74
Godziny otwarcia:
PN07:00-17:00
WT07:00-17:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-17:00
Fizjoterapia domowa
Rehabilitacja
19 dni95 722 48 74
Godziny otwarcia:
PN07:00-17:00
WT07:00-17:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-17:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
4 dni95 722 48 74
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:15
WT13:00-18:15
ŚRnieczynne
CZ15:30-19:45
PT08:45-19:15

Opinie o Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią"

Dodaj opinię
5/5
super obsługa na sali gimnastycznej. szczególnie pani Iza. Polecam wszystko wytłumaczy i pomoże , bardzo zanagażowana w swoją pracę. kompetentna i skuteczna. polecam polecam ...Jak trzeba poda kontakt do specjalisty i bardzo zagłebia się w proces rehabilitacji. miła i sympatyczna ona jest tam postawą i najbardziej zoorientowana w temacie. mi bardzi pomogła
5/5
Pani Iza i Pani Ania od lat mi ,,towarzyszą,,.Wiadomo,nie jest to droga ,,różami usłana,, ale gdyby nie one pewnie nie miałabym tyle samozaparcia.Z jednej strony myślę ,,cholery jedne,, z drugiej gęba mi się ,,cieszy,,.Fajne Babki.
1/5
Panie na sali ćwiczeń - Iza i Ania,to świetne ,,Babki,,.Uśmiechnięte,sympatyczne i kompetentne.,,Baby,, w rejestracji i na zabiegach,to koszmar!Skrzywione,rozdrażnione,robią łaskę,że gęby otwierają.A jak już otworzą,to w taki sposób,że człowiekowi ciśnienie wzrasta! Czepiają się o nic,besztają pacjentów,jak gówniarzy.Zwracają się bezosobowo:co zrobiła,gdzie usiadła,niech to odstawi,itp. Ani dzieńdobry,ani do widzenia...raczej pocałuj mnie w dupę.Szczyt chamstwa i bezczelności!
1/5
Sala jest ok.Panie pomocne i raczej nie ulegają emocjom.Cała reszta,czyli rejestracja i zabiegi ,,do kitu,,.Człowiek siedzi i czuje się,jak przestępca.Patrzą,jak na wroga.
1/5
Ukłony dla Pani Izy i Pani Ani.Jesteście fajnymi babkami.Sympatycznymi,uśmiechniętymi i ,,ludzkimi,,.
Rejestracja i zabiegi wodne,to masakra.Nieprzyjemne komentarze,podłe uwagi,ironiczne i podniesionym głosem.Mama po 3 dniu,po powrocie do domu płakała,jak dziecko.Karma wraca ,,drogie Panie,,.Trafi kosa na kamień,a kto wie,jaka choroba jeszcze was dopadnie.Podłość ludzka granic nie zna.
5/5
Czytam te opinie i nie wierzę. Jestem po cyklu zabiegów i mam jak najlepszą opinię o paniach z fizjoterapii. Uprzejme, miłe i pomocne. Przez te dwa tygodnie nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemnym zachowaniem obsługi. A co do sali owszem p.Iza to ktoś z wiedzą. Polecam "Nad Łaźnią".
5/5
Super. Pani Iza to pełna profeska. Ukłony i podziękowania. Bardzo mi pomogła. Polecam tylko ją. Odwiedziłem ją ostatnio, zarobiona jak zawsze. Ale ludzie do niej warto poczekać doradzi, wysłucha, poleci lekarza jak trzeba. Teraz prowadzi wizyty fizjoterapeutyczne i wiem bo znajomy u niej był,. Pełna kompetencja. doskonale dobrane zabiegi. Tylko myślę, że nie doceniona przez szefostwo. Trzymajcie ją u siebie i za nic nie pozwólcie odejść. Polecam i pozdrawiam.
5/5
polecam polecam ...pani Iza pełna kompetencja, zdecydowana i konkretna...Byłam u niej na wizycie fizjoterapeutycznej. Kompetencja, wiedza i sposób podejścia do pacjenta...nie mogłam sie nadziwić. Myśle że wiedza pani Izy nie odbiega od lekarskiej...tylko takich wizyt życzę...Pomogła mi bardzoi i w końcu mnie nie boli kręgosłup. Zabiegi super trafnie dobrane i teraz wiem po co na co i dlaczego ten zabieg a nie inny. Ona wszystko wytłumaczy tak żeby zrozumieć. Bede do niej czekać choćby rok ale tylko do niej
5/5
Polecam bardzo, mimo, że sporo korzystających, jestem już w drugim tygodniu całego cyklu zabiegów i jestem bardzo zadowolony z obsługi a co najważniejsze z efektów zabiegów. Mają tu taki sprzęt i taką wiedzę o czym gdzie indziej w Gorzowie można pomarzyć i warto było trochę zainwestować (bo nie wszystko refunduje nfz) a efekty mam niesamowite. POLECAM Janusz
5/5
Byłam pacjentką przed świętami. Jestem niestety po Covid-19, problemy z oddychaniem i osłabienie. Skorzystałam z pakietu dla tych po... są efekty, wiem, że to nie koniec. Bardzo polecam dokupienie sis-a, rewelacja.
Dodaj opinię

Adres:

Jagiełły 11, Gorzów Wielkopolski

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią" na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią"