Przychodnia Rodzinna

Świadczenia specjalistyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Pielęgniarska opieka długoterminowa domowa 87 643 51 27
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-20:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ
87 643 51 27 wew. 302
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ
87 643 51 27 wew. 302
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ
87 643 51 27 wew. 302
Godziny otwarcia:
PN08:00-10:00,15:30-18:00,08:30-09:00
WT08:00-13:30,15:30-18:00,12:00-12:30
ŚR08:00-10:00,15:30-18:00,08:30-09:00
CZ08:00-13:30,15:30-18:00,12:00-12:30
PT08:00-10:00,15:30-18:00,08:30-09:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza POZ
87 643 51 27 wew. 302
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ
87 643 51 27 wew. 302
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet Położnej POZ
87 643 51 27 wew. 302

Opinie o Przychodnia Rodzinna

Dodaj opinię
1/5
W czasie „pandemii” byłam zmuszona udać się do lekarza, który już po rozmowie zaprosił mnie do przychodni. Byłam prawie szczesliwa😀
Ale krótko, pan „doktór” bal się podejść do mnie i z daleka wydał diagnozę . Bez żadnej rady, leku itp Po prostu sobie wyszedł z gabinetu . Chwilkę szczękałam, ale nie wrócił.
Państwo w państwie. Siedzicie pozamykani w przychodni, a jak nie daj Boże zjawi się pacjent, to drżycie na jego widok. Panie doktorze P. zdrowia życzę .
1/5
Lekarze do których przybyłem podejście jak najbardziej ludzkie ale starsza Pani z recepcji brak kultury i wychowania. Problemy psychiczne, które stara się wyżyć na pacjentach. Najszczerzej nie polecam procesu rejestracji w danej placówce.
1/5
luty/marzec 2023, wtedy kiedy jest sezon grupowy i ludzie potrzebują dostać się do lekarza to oni robią sobie remont i jest problem z dostaniem się na wizytę...w lato nie można było tego zaplanować...
1/5
Grudzień 2023 przed godz. 8:00, jestem 13 w kolejce telefonicznej . Po 30minutach czekania na linii jest połączenie ale nikt nie odbiera. Stracony czas a dziecko z gorączką. To nie pierwszy raz. Znalazłam nową przychodnię w Augustowie która dba o swojego pacjenta. Nie polecam tej przychodni na Hożej.
1/5
Mam wiele zarzutów do pracy rejestracji, siedzą bo siedzą zajechałem osobiście poinformować że zmieniłem zakład pracy,podałem wizytówkę firmy i prosiłem o wyrejestrowanie poprzedniej.Nic nie pomogło za każdym razem jak potrzebuję wolny dzień z tytułu opieki nie wiedzą gdzie wystawić zwolnienie ,zbrzydło powtarzać, dodzwonić się też jest problem one są jak we mgle nic nie dociera,przed rejestratorka trzeba się tłumaczyć co dolega to jest żenujące.niby po nowemu ale guzik to warte
1/5
Oczekiwanie na wizyte to okolo miesiaca. To chyba mowi wszystko za siebie..
1/5
Z przykrością muszę stwierdzić, że moja wizyta u lekarza była bardzo rozczarowująca. Przede wszystkim lekarz wykazał brak empatii i zaangażowania w zrozumienie mojego problemu zdrowotnego.
Dodatkowo komunikacja z lekarzem była na bardzo niskim poziomie. Miałem wrażenie, że lekarz nie traktuje mnie poważnie, a czas poświęcony na wizytę był minimalny.

W mojej opinii lekarz ten nie spełnia podstawowych standardów, jakie powinna mieć osoba odpowiedzialna za zdrowie pacjentów. Nie polecam korzystania z jego usług, zwłaszcza jeśli szukacie rzetelnej i profesjonalnej opieki zdrowotnej.
1/5
Nie polecam. Dzwonie drugi dzien zeby umowic sie z 11 miesiecznym dzieckiem do lekarza to odsylaja na nastepny dzien. Dzwonic rano. 8:08 nie ma juz miejsc.
1/5
Skandaliczne zachowanie lekarza, brak empatii i wiedzy na temat świadczeń medycznych refundowanych przez NFZ… Jakaś ściema!!! Brak kompetencji personelu, sprzeczne informacje serwowane każdego dnia…
Odsyłanie paliatywnych pacjentów bez pomocy, znieczulica!!!!
1/5
Nowe Panie rejestratorki niemiłe, nieuprzejme, bardzo zła obsługa.
5/5
super miejsce
1/5
Miałem nieprzyjemność być na wizycie u doktora Abdua Al.-Khlameria. Od dwóch dni źle się czułem, miałem temperaturę ponad 38 stopni, męczący kaszel, ból gardła i ból głowy. Kupiony w aptece test na covidO godzinie 11 doccchtór już zmęczony i traktował mnie jako zło konieczne.
Do lekarza zgłosiłem się, bo od 2 dni męczył mnie kaszel, ból gardła i głowy, temperatura ponad 38 stopni. Zakupiony w aptece test covidowy potwierdził fakt, że mam covid. Zadzwoniłem do przychodni aby dostać się do mojej ulubionej i profesjonalnej lekarki doktor Jóźwik, ale wszystkie terminy były zajęte. Wolne godziny przyjęć miał tylko Abdul. Przyjął mnie chłodno, nie zapytał - jak się czuję, czy brałem jakieś leki. Wypisał skierowanie na badanie covidowe i kazał zgłosić się za 4 dni na kontrol. Nie wypisał żadnego leku. W aptece Gen=mini, aptekarka doradziła jakie leki mam kupić co uczyniłem. Ostrzegam Was przed dochtorem Abdul Al.-Khameri.
1/5
Dr Abdul leczy pacjenta na chemorojdy.omazuje się że pacjęt ma szczelinę która krwawi .Jest podwjżenie raka jelita.Pojawiają się bóle głowy.On uspakaja pacjenta że to stres i przypisuje Ketonal.Czy lekarz nie wie że przy raku jelita mogą być przeżuty do mózgu ?Diś siostra zmarła.Wykończył mi mamę teraz siostrę.Cudowny lekarz.
Dodaj opinię

Adres:

Hoża 2b, Augustów

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń