Rodzina P. Strączyński

Os na Stoku 63a
Kielce
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
41 332 71 73, 41 332 71 72
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ
41 332 71 73, 41 332 71 72
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ
41 332 71 73, 41 332 71 72
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Rodzina P. Strączyński

Dodaj opinię
3/5
Bzdury piszecie z tą dostępnością. Byłem dziś tj 20.01.2016 i do poradni okulistycznej pierwszy wolny termin to 28.04.2016, a zatem jakie 0 dni?
1/5
Dzisiaj dzwoniłam do przychodni, żeby zarejestrować się do okulisty. Najbliższy wolny termin maj, czerwiec 2017.
1/5
Doktor Klimas - okulista jest najmniej profesjonalnym i rozgarnietym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Na badaniu stwierdził, że widzi w oku obce ciało ale on ma innych pacjentów i odesłał mnie na wizytę do poradni dyzurującej.
1/5
Ortopedy teź tam nie widze, jakiś starszy pan z kszesła nie zejdzie żeby zobaczyć , zbadać .Boli musi boleć odsyła zniczy .czas wizyty niecałe 3min (sztuka się liczy )nie pacięt który czeka od God 6
5/5
Do lekarzy specjalistów faktycznie trudno się dostać, natomiast jestem bardzo zadowolona z przychodni.Do lekarzy pierwszego kontaktu można się dostać bez problemu,bez stania w kolejkach,szybko, miło...:)
3/5
Do tej pory żeby się dostac do lekarza pierwszego kontaktu nie było żadnego problemu.Ale dzisiaj chcę się zarejestrować on-line i okazuje się,że większość lekarzy dopiero jest dostępna 29czy 30 czerwca.Najbliższy termin we wtorek 20 czerwca do lekarza którego wogóle nie znam.Ale to nie jest ten problem.Jak mogę czekać na wizytę z gorączką lub z bólem.Wiem.Odpowiedż jest na pewno,że są przychodnie dyżurujące.Ale w momencie zapisywania się do tej przychodni byliśmy zapewniani o stałej opiece lekarskiej.Okazuje się,że lekarz ,którego wybrałam jest niedostępny przez dłuższy czas.Może czas pomyśleć o zwiększeniu kadry lekarskiej.
1/5
Przychodnia "RODZINNA", w której traktuje się rodziny z dziećmi jak największe zło, a konkretnie chodzi o Panią Joannę Komorowicz. Lekarz "pediatra" powinna się zająć geriatrią, albo przejść na emeryturę, skoro nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że młodzi (25l) ludzie mają dzieci... Ilekroć udałam się na wizytę do w.w. Pani doktor, za każdym razem zostałam opryskliwie potraktowana. Raz nawet po tym jak przedstawiłam podejrzenia co do choroby bostońskiej zostałam zapytana "To po co Pani do mnie przyszła?!", choć sama nie wpadła na tą chorobę, a okazało się, że to ona.
Jestem przekonana, że Pani Komorowicz potrafi okazać ludziom szacunek, aczkolwiek dopiero, kiedy są w zbliżonym do niej wieku. Najlepszym przykładem tego jest wspólna wizyta z moją mamą, na której miałam wrażenie, że ktoś podmienił Panią doktor. Pierwszy raz pokazała ludzkie traktowanie i nawet była miła! Ale przecież nie będę za każdym razem zabierała mamy na wizyty u pediatry, żeby nie zostać potraktowana jak śmieć.
1/5
Byłam z dziećmi na wizycie u dr Komorowicz. Po jej przebiegu mogę stwierdzić, że ta pani minęła się z powołaniem, a jej zachowanie wielce odbiega od zawodu pediatry. Podczas badania córki, synek zdjął kilka zabawek z regału i zaczął się nimi normalnie bawić. Widząc to lekarka z oburzeniem stwierdziła, że jest nadpobudliwy i nad nim nie panuję,a poza tym koniecznie ktoś jeszcze musi go pilnować. To ja się pytam, po co tam były te zabawki?! Swoją drogą,aż dziw bierze że 2-letnie dziecko wie lepiej do czego one służą niż "szanowna pani pediatra". Mimo tego,że wspólnie z dzieckiem sprzątnęłam zabawki, to przez całą wizytę pani doktor była opryskliwa i niemiła. Gdy wychodziliśmy, wybiegła jeszcze na korytarz i kolejnemu rodzicowi oznajmiła, żeby "jeszcze chwilę poczekał, bo ona musi odetchnąć po tak ciężkiej wizycie". Odradzam więc rodzicom, szczególnie małych dzieci wizyty u doktor Komorowicz, a jej przydałoby się przejść już na emeryturę i zażywać duże ilości melisy...
1/5
Jako osoba pracująca mam potrącane składki zdrowotne. Czy w ramach tych składek nie jestem uprawniony do skorzystania z bezpłatnych badań ambulatoryjnych ? Okazuje się że niekoniecznie !!! wg dr. Jakubowskiego pacjent może zrobić sobie takie badania prywatnie!!
4/5
Minus, ze lekarz pediatra przyjmuje np. 2 dni pod rzad a przez reszte tygodnia go nie ma. Plus zawsze, nawet w naglych przypadkach mozna sie umowic na wizyte.
1/5
Żeby uzdrowić tę Przychodnię, proponuję wymienić cały skład; od kierownika po sprzątaczkę. Przeprowadzić dezynfekcję i ogłosić nabór. Może zgłosi się ktoś normalny?
1/5
Lekarz ginekolog Krawczyk - Kaczmarek to jakaś porażka.
Byłam w poprzednim tygodniu na wizycie- Doktor praktycznie odmówiła mi wizyty informując, że ona prowadzi prywatną praktykę lekarską i tam mogłam do niej przyjść.Była niemiła i opryskliwa, tak nie powinien zachowywać się lekarz ginekolog.
5/5
Swietna przychodnia bez problemu można sie dostać do lekarza nie wypisujcie bzdur ze kiepsko najlepiej zmiencie przychodnie na inna gdzie czeka sie dłużej po 3 godz w kolejkach to będziecie zadowoleni
1/5
Przychodnia - porażka. Poziom jak za komuny. Lekarze myślą, ze trzeba im bić pokłony. Nie polecam a raczej radzę omijać z daleka.
5/5
Najbardziej profesjonalna przychodnia z jaka dotychczas miałem do czynienia.Wizyta na określona godzinę co do minuty,lekarze mili,profesjonalni.Chcialem zrobić sobie badania i nie było żadnego problemu,dostałem cały komplet.W mojej poprzedniej przychodni ciagle mówili ze skończyły się już pieniądze.Przychodnie z czystym sumieniem polecam.
5/5
Do lekarza łatwo się dostać , nie ma kolejek ,recepty na leki dla chorób przewlekłych bez czekania .Panie w recepcji miłe i pomocne.Nie zawiodłam sie na tej przychodni.
5/5
Polecam zdecydowanie.
Proszę przeczytać do końca, a trochę tego "naprodukowałam" :)
Rozumiem wszystkie pozytywne i negatywne komentarze. Również mam różne doświadczenia w przychodni.
Przede wszystkim wizyty są o określonej godzinie. Więc nie zbieramy dodatkowych zarazków przez wydłużony czas oczekiwania!
1.Terminy szczepień owszem odległe, ale przecież mamy terminarz wyznaczony z wyprzedzeniem, więc wychodząc z aktualnego szczepienia, przecież możemy od razu umówić się na kolejne :) A na bieżąco można codziennie dzwonić i zawsze jest szansa, bo rodzice często odwołują szczepienia swoich dzieci...
2. Dziewczyny w rejestracji są super. Nigdy nie miałam problemu, a jesteśmy pacjentami od kilku lat, całą rodziną. Może jeśli będziemy mniej pretensjonalni i roszczeniowi jako pacjenci, to więcej zobaczymy uśmiechów w rejestracji? A że ktoś kiedyś słyszał, że obgadują, to Wy nigdy nie byliście źli na klienta? Bo jesteśmy klientami i najczęściej roszczeniowymi i wszechwiedzącymi...
3. Nigdy nie miałam problemu na umówienie wizyty w przychodni z chorym dzieckiem. Córka od 8 lat, Syn od 3. Ciąża też prowadzona w tej przychodni u dr Krawczyk. Rewelacja. I to też na NFZ. Nie byłam na żadnej prywatnej wizycie. A II ciąże miałam problemową
Jeśli nawet nie ma terminów, to rejestracja zawsze łączy z Lekarzem i w 99% jest szansa, że można przyjść. Nie rozumiem w ogóle tych negatywnych komentarzy odnośnie terminów, bo to też nie jest wina przychodni, tylko NFZ, które wyznacza ilość wizyt!
A najbardziej mnie dobił komentarz o tym, że Pani Doktor powiedziała, że trzeba teraz poczekać skoro pacjent się spóźnił i nie do wiary, piła przy tym herbatę! Straszne! A może jednak Lekarze to są też ludzie i piją, jedzą i nawet korzystają z łazienki !!! A czasem chcą po prostu po ludzku mieć przerwę, żeby móc przyjąć kolejne 30 pacjentów i postawić trafną diagnozę. A wielu z nas myśli że skoro lekarz nas leczy, to możemy ciągle do nich mieć pretensje o wszystko, wymagać, wymuszać i przychodzić z gotową diagnozą, bo przeczytałem w internecie albo ktoś ma to samo... więc najczęściej to my źle zaczynamy...
4. Co do lekarzy pediatrów. Mamy swoją ulubioną Panią Doktor. Dr Joanna Komorowicz. Syn ją uwielbia i nie chce iść do nikogo innego. Jest kompetentna i nigdy nie było problemów żeby wypisać skierowanie. I nie raz uratowała Syna przed szpitalem i wcale nie antybiotykami. Leczenie schorzeń przemyślane i skuteczne. Nie musimy też wykupywać pół apteki. Również Pani Doktor Mazur jest zdecydowanie godna polecenia, ale wybór też należy do Synka.
5. Co do skierowań, które niby lekarze nie chcą wypisywać. nie prawda. Ilekroć potrzebowaliśmy, to zazwyczaj mieliśmy. Ale oczywiście nie wszystko co chcemy...Muszą być podstawy do tego. to nie jest koncert życzeń, że my sobie wymyślimy że chcemy do szeregu specjalistów bo nam się wydaję. Od tego jest lekarz pierwszego kontaktu, żeby zweryfikować czy są ku temu podstawy, bo inaczej wszyscy czekalibyśmy do specjalistów nie kilka miesięcy, tylko kilka lat!!!
6. Lekarze terapeuci są też super. Szczególnie polecam Panią Doktor Agnieszkę Olejnik. !!!! Wiedza. Kompetencja. Spokój. Poziom Kultury osobistej. wszystkiego nie wyliczyć.
7. Najłatwiej wystawić negatywną ocenę bez argumentów merytorycznych... Pani Doktor była nie miłą? A Wy dla Pani Doktor na wstępie byliście mili??? Wszystko działa w dwie strony.
1/5
Dr Kubik dentysta - określiłbym go wariatem. Wpisałem do mojej karty zdrowia jakieś obraźliwe epitety, których niestety zabroniono mi przeczytac i które muszą tam podobno być. Jest to rzekomo dobry specjalista, ale facet ma z 70 lat i bardzo kruche nerwy. Dostał szału jak pacjent zwrócił mu uwage, że to on był kolejny w kolejce a nie jakas tam Pani. Czekanie? Praktycznie do każdego specjalsity to zakres 1,5 - 2 godzin. Umowiony na godzinę? zapomnij : )
Na tel nie idzie się dodzownić, BARDZO opryskliwe Panie w dziale dermatologii... Kierownicza mowi ze ich nie mozesz zwolnic, no bo jak.. one przeciez za lata na emeryture idą. MASAKRA.
W mojej obecnosci jak zadzwonil telefon - podniosła go i opuscila, albo wyłączała. To się w głowie nie mieści. Najbardziej PRL-owska przychodnia w Kielcach. Na fizjoterapie trzeba czekać rok czasu, gdzie w innych przychodniach termin jest ustalanay w ciagu nawet 2 -4 miesiecy na na NFZ (np. na Sobieskiego, albo Romualda). Ortopeda - Pan zawrocki jesli się nie myle... ludzie przyszedlem do niego z implantem w stopie a ten nawet nie chciał mi tego ogladac, sam musiałem zaproponowac zby zdjac buta i pokazac, potem zaproponowalme ze pokaze dla porowniana druga stope. Ten człowiek ma z 65 lat -kolojeny do wywalenia. Wyszedł na korytarz i darł się na ludzi bo on nie moze sie skupic.Tylko na czym, jak to pacjent musi mu tłumaczyc co ma robić bo on nie wie...to juz chyba alzheimer. Od godziny 10 minut próbuje się dowdzownic piszac ta wiadomosc - bez skutku.. Nie dlatego ze zajęty, tylko nikt nie odbieraaja, ale potem juz zajety i tak w kolko. Połącznie (do skutku) - niedługo juz paręset będzie powtórze, jak nie tysięcy, CHORE!! Na pytanie dlaczego nikt nie odbiera to odpowiada kierownicza ze ich nie stac na osobne stanowisko, no i tak to wyglada...
5/5
Dobrze i sprawnie działająca przychodnia.Czas wizyt ustalony co dla mnie jest bardzo ważne ,ponieważ nie muszę tracić czasu.Szczególnie polecam wizyty u pani dr Agnieszki Goraj-Komodołowicz. Jest to kompetentna,życzliwa i miła lekarka.
4/5
Uważam, że jest to jedna z nielicznych przychodni w Kielcach, która jest dostępna dla pacjenta od rana do wieczora. Nie zdarzyło mi się, nie uzyskać porady telefonicznej lub bezpośredniej wizyty u lekarza, w czasach gdy inne przychodnie są pozamykane dla pacjenta.
Brawo dla organizacji pracy Przychodni.
3/5
Chciałam zapytać to wkoncu przyjmują normalnie lekarze.? Bo co dzwonię do lekarza to tylko tel lekarka nawet nie mówiła żebym przyszła i żeby mnie zbadała
5/5
Doktor Kubik jest swietnym chirurgiem dentysta. bardzo dobre podejscie do pacjenta , polecam w stu procentach nota 10 na 10
1/5
Ta przychodnia to nie dla starszych,schorowanych ludzi.
Lekarz nawet skierowania do lekarza ortopedy nie chciał wystawiać ,nie mówiąc już o skierowaniami na badania kontrolnych krwi .
1/5
Nie polecam przychodni, jedna wielka kpina i brak poszanowania pacjenta.
o skierowanie do lekarza okulisty nie można się doprosić ,nie mówiąc już o skierowaniu na badania krwi.
1/5
Najgorsza przychodnia w Kielcach, nigdy więcej takich
5/5
Jestem nowa w tej przychodni i już od pierwszych dni jestem zadowolona....Nazbierało mi się trochę chorób i tu muszę ukłony skierować do P.dr.Olejnik....Zajmuje się pacjentami z serduchem na dłoni. Wnikliwie bada i stara się pomóc...To samo mogę powiedzieć o kardiologu P dr.Macieju Strączyńskim. Wielkie dzięki....
Dodaj opinię

Adres:

Os na Stoku 63a, Kielce

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00