"Przychodnia Rodzinna Na Skarpie" w Toruniu Prowadzona przez Bożenę Płatuską

Konstytucji 3 Maja 13
Toruń
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
56 650 03 45
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielegniarki Środowiskowej
56 650 03 45
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej
56 650 03 45
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT15:30-18:00
ŚR15:30-18:00
CZnieczynne
PT15:30-18:00

Opinie o "Przychodnia Rodzinna Na Skarpie" w Toruniu Prowadzona przez Bożenę Płatuską

Dodaj opinię
1/5
Od 40lat należę do tej przychodni.
Chodzilam z mama w nie domaganiu do dr. STANKOWSKIEJ ktora jest rewelacyjnym lekarzem. Od 25lat chodze tam z dziećmi.
Niestety rejestracja to kompletne dno.
Dopuki mieszkalam w toruniu rejestrowalam dzieci osobiście. Klopoty zaczynaja się gdy się wyprowadzilismy i siła rzeczy chcialam rejestrowac się telefonicznie.
Wydzwania się non stop a jak po godzinie podnosi słuchawkę to już nie zarejestruje bo nie ma numerkow. Szczerze radzę omijac rejestracje bokiem. Zaobserwowalam bedac z córką na miejscu że rejestratorki dokładają słuchawkę telefonu dyskryminujac osoby z poza rubinkowa. Sa dwie i obie rejestrują osoby z kolejki. Zeby nie olewac ludzi dzwoniacych jedna powinna odbierac tel i rejestrowac a druga z kolejki. Zlozylam deklaracje rodzinną do wybranego lekarza a one caly czas rejestrują nas do lekarza do którego nie chcemy.
Do tej przychodni nie warto nalezac gdy mieszka się poza rubinkowem bo one rejestrują osoby tylko będące na miejscu.
Utknely rejestratorki 20 wieku i dyrekcja przychodni po skargach nic nie potrafi z nimi zrobić.
Tam jest świat rejestratorek i one robia co chcą.
Telefon odkladaja żeby im nie przeszkadzał (bylam widzialam) Dno
Zmieniam przychodnie
1/5
W końcu zmieniłam przychodnię!!! To co się dzieje na Konstytucj 13 jest nie do opowiedzenia i nie do przyjęcia. Pacjent przeszkadza paniom w pracy. Telefonu nie odbierają, a jak się dotrze osobiście, to już nic nie mogą. Wielokrotnie zwracałam uwagę, prosiłam, nawet kiedyś wpisałam się do książki skarg- jak jeszcze była. Tzw. „moja” pani doktor jest tak bardzo przejęta swoją osobą i papierami, że nawet wzroku na chorego nie podniesie. Tam się coś zmieni na lepsze jak ktoś umrze przez lekceważenie, albo jak odmłodzi się kadrę. Nie polecam, odradzam, zawiodłam się.
1/5
Pani Doktor bardzo niekompetenta. Na każdą chorobę - ibuprofen! Dramat. Po wizycie u tej Pani należy wybrać się do lekarza na nocny dyżur po leczenie, które pomoże.
5/5
Ludzie... Mylicie przychodnie.. I przy okazji pomawiacie ludzi...
Pani Platuska przyjmuje w przychodni kolo silowni Avangarda a wy ciagle piszecie zle rzeczy a macie na mysli inna zupelnie przychodnie ktora znajduje sie kolo spoldzielni... Pomyslcie zanim napiszecie cos zlego...
Sama osobiscie z rodzina chodze tam i wiele moich znajomych tam chodzi i nikt nie powoe zlego slowa... Uwazam ze naleza sie przeprosiny dla pani Bozeny gdyz jest bardzo wyrozumialym i kompetentnym lekarzem..
5/5
Od wielu lat z żoną leczymy się w przychodni Pani dr Bożeny Płatuskiej jesteśmy zadowoleni z obsługi.Teraz też należą nasze dzieci.Wiele spraw można załatwić telefonicznie.Jeżeli potrzebujemy porady to wchodzimy tak prosto z ulicy i jesteśmy przyjęci. Życzę wszystkim
tak sprawnej obsługi. A jak już piszecie to sprawdźcie o jaką przychodnię chodzi.Nasza jest kameralna i mieści się na CHU obok OBI.
1/5
Najgorsze dno ta przychodnia!!!!!Żenada aż nie chce się opisywać!!!Omijać szerokim łukiem!
5/5
Czy wy nie mylicie przychodni? Tu nie ma numerków. Zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo szkalujecie w internecie, malo tego - nie sprawdzacie kogo. Pani Płatuska przyjmuje koło siłowni na parterze, a nie koło spółdzielni!
Dla mnie 5*
2/5
Pani Bożena nie do końca potrafi przekazać wiedzę pacjentowi, wypisuje tabletki ale nie wiadomo na co. Nie robi badań tylko wszystko na podstawie wywiadu z pacjentem. Dla osób bez cięższych chorób jest ok ponieważ przepisuje leki, daje skierowania, zwykle nie ma z tym problemu. Jednak często bagatelizuje problemy i ma się poczucie, że nie do końca słucha pacjenta. Wizyty są krótkie i szybkie jak na produkcji, zastanawiam się co Pani doktor robi z całym czasem, który jej pozostaje w pracy, skoro pacjent u niej spędza maksymalnie 5 minut.
Dodaj opinię

Adres:

Konstytucji 3 Maja 13, Toruń Na Skarpie

Numer telefonu: