Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna Pro Cordis

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna Pro Cordis

Dodaj opinię
5/5
Po wielu latach od ostatniego zawału serca postanowiłem w końcu odwiedzić lekarza kardiologi i przez przypadek trafiłem do lek.Katarzyny Kosmalskiej pracującej w PRO CORDIS w Sopocie u dr. Miękusa . Badanie dotyczyło EKG, echa serca i echa wysiłkowego. Należy tu podkreślić ,że badania w tym gabinecie wykonuje się profesjonalnie i na wysokim poziomie. A co jest najistotniejsze kontakt,rozmowa z lekarzem w czasie wizyty odbywa się w atmosferze miłej i przyjaznej .Dociekliwy pacjent jest na bieżąco informowany o stanie swojego zdrowia i przebiegu wykonywanych badań. Jestem tym mile zaskoczony. W związku z czym lekarza chorób wewn. i kardiologi Katarzynę Kosmalską polecam każdemu kto jeszcze nie jest zdecydowany jakiego lekarza wybrać. Naprawdę warto.

Adres:

Haffnera 12a, Sopot
Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna Pro Cordis na mapie
Widok z ulicy Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna Pro Cordis