Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski

Stanisława Moniuszki 5a
Jelenia Góra
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii naczyniowej
Chirurg naczyniowy
97 dni 75 753 13 27
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
3 dni 75 753 13 27
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00

Opinie o Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski

Dodaj opinię
5/5
Zawsze pomocni zawsze uśmiechnięci lekarze. Super atmosfera i profesjonalizm . Dziękuję za pomoc .
1/5
ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!!
Najgorszy lekarz chirurg z jakim się spotkałem w życiu. Chamskie komentarze do pacjenta od samego wejścia to raz. Dwa przed podaniem znieczulenia zero jakiejkolwiek dezynfekcji kłutego miejsca, zastrzyk wykonywany bez rękawiczek , nie wspominając chociażby o umyciu rąk. Trzy - przed podaniem znieczulenia zero zapytania na temat uczuleń, alergii na leki. Pomiędzy podaniem znieczulenia, a zabiegiem przyjmowanie innych pacjentów. Przed samym zabiegiem zero informacji co i w jaki sposób będzie przeprowadzone tylko podejście ze skalpelem do pacjenta i jazda. Znieczulenie źle podane i przez połowę zabiegu ból, ból i jeszcze raz ból. Lekarz absolutnie zero reakcji na krzyki - tak jak napisano w komentarzu poniżej rzeźnik z ubojni.
ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!!
1/5
totalna żenada, brak kultury, organizacja i informacja pacjenta na zerowym poziomie.
1/5
Masakryczny lekarz ma najgorsze opinie W całym szpitalu .chamowaty prostak Chodzący z głową w chmurach .nie polecam odradZam .
1/5
Masakra.
Tu liczy się tylko ilość, jakość usługi żenująca. Kasa Kasa Kasa
Cala tajemnica
Przykre,ale jak długo tam będziemy się leczyć (???),to utwierdza się lekarza,ze jest niezatapialny.
Lepiej już w przychodni na Wiejskiej.
5/5
zerknolem przypadkiem i zaskoczenie -opinie niezbyt przychylne -a ja wrecz przeciwnie odnosze sie do tej placowki -pan doktor Smietana ( o ile dobrze zapamientalem ) przesympatyczny czlowiek i jak dla mnie super chirurg -wycinal mi cos z pod pachy -zero bolu ,pelna informacja o zabiegu ,wszystko odbylo sie jak nalezy -pozdrowienia dla pana doktora:)
1/5
Bednarski - beznadziejny lekarz, cham jakich mało, zajęcia z podejścia do pacjenta to chyba w knajpie odbywał zamiast na wykładach. Potwierdzam negatywne opinie. Taki chwiej nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt.
5/5
Dr. ŚMIETANA niestety juz ŚP. To byl fantastyczny lekarz pełen empatii, wiedzy i mial super podejście do pacjenta...takich jak on lekarzy to rzadko mozna spotkać...szkoda
1/5
Podzielam opinie większości. To najgorszy "chirurg" w Jeleniej Górze. Jedynie może by się sprawdził jako zimny chirurg ale może też by coś zepsuł. Kto może niech omija tą przychodnie i tego lekarza. Facet traktuje wszystkich jak numerek w rejestrze bo ma płacone od lepka i tylko to się liczy. Każdy zrobi jak uważa ale ten wpis jest ku przestrodze. Nie ma gwiazdek ujemnych a aby dokonać wpisu jakąś trzeba dać. Ta jasna to i 100 za dużo.
1/5
Podzilelam powyższe. negatywne. opinie, brak kultury osobistej. porada ogranicza się. do stwierdzenia. stanu faktycznego. jak będzie. gorzej. będzie. się. zastanawial. nad leczeniem ignorat. SZKODA CZASU I ZDROWIA. NIE POLECAM.
1/5
NIE POLECAM!!! Bednarski to arogancki du..k. Nieprzyjemny cham. Segregacja finansowa. Prywatnie można sobie zamówić termin kiedy się chce i o której się chce. Na fundusz zmienia się gość nie do poznania, prostak i burak.
5/5
Bednarskiemu przydałyby się lekcje dobrego wychowania, bo zachowuje się skandalicznie.
5/5
Mówcie co chcecie, ale prawda jest taka, że nikt poza doktorem się mną nie zajął. Wszystkie przychodnie to "spychologia". Doktor przyjął mnie od ręki i podjął się leczenia. Ja mam duży dystans do siebie i ludzi, więc sposób rozmowy z doktorem wcale mi nie przeszkadzał. Nie zauważyłam w tym chamstwa i braku kultury. Jest bezpośredni - tylko tyle.
1/5
Dr. Bednarski jest nie miły i nie delikatny wszystko robi z przymusu mi w szpitalu na opatrunku bez znieczulenia, lub zagrożenia ściągnął na żywca przeszczep skory na nodze i zapytal mnie się Pan Doktor czy mnie bolalo to rzeźnik nie lekarz
5/5
Nie narzekam.
1/5
Totalnie odradzam! Ten Pan nazywa zie lekarzem ? Zero szacunku do pacjenta,mysli,ze jest niewiadomo kim ! Tak jak nizej napisano KASA KASA KASA
1/5
Niestety potwierdzam negatywne opinie
Brak kultury osobistej , olewatorski stosunek do pacjenta
Byłem tam ostatni raz
3/5
Ja natomiast oceniam wizytę pozytywnie .Trafiłam na ortopedę w KCM -PRYWATNIE ,ponieważ na NFZ muszę czekać 3 m-ce tam lekarz zlecił USG gdzie mi tego nie zrobili -odesłali z kwitkiem .
Trafiłam do dr.BEDNARSKIEGO ,który specjalnie przyjechał do przychodni tez usługa prywatna, ale mi pomógł nie odczułam arogancji czy brak zainteresowania pacjentem być może z tego powodu że prywatnie , ale porównując wizyte w KCM a w przychodni Twój Chirurg bez porównania .Taka Klinika KCM żeby nie zrobiła USG ŻENADA .,a wizyta opłacona.
1/5
Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego miejsca. Chyba ze w ostateczności. Jakość usług to dno. Zostaniecie tam potraktowani szybko i nieprofesjonalnie. A potem zostaniecie odesłani. Każde inne miejsce jest lepsze.
1/5
Okropny lekarz, w jednym czasie przyjmował trzech pacjentów, nastawiony tylko na kasę. Nie polecam...
5/5
Niedawno chirurg podjął się operacji na mojej stopie. Bardzo miło mi się z nim rozmawiało i jedyny ból był przy wbijaniu igły ze znieczuleniem. Zabieg szybko zrobiony i ulga od razu ;) bardzo lubię tego chirurga, bo jest bezpośredni i umie żartować ;)
1/5
Cham prostak i dodatkowo truje zwierzęta faszeruje kiełbasy gwozdziami i wyrzuca w koło swojego domu
1/5
Czasami mam wrażenie, że to jakiś matrix. Pan Bednarski nie istnieje naprawdę. To niemożliwe. A te panie z nim pracujące upodobniły się do niego całkowicie.
5/5
Chyba jedyny chirurg w J.G(Bednarski).co nie przestraszył się wirusa i trwa na posterunku.W moim przypadku leczenie prawidłowe i skuteczne a o to w tym wszystkim chodzi.Dziekuję.
5/5
Tak czytam i się zastanawiam po co ludzie chodzą do lekarza.Kiedy jestem u internisty to odnoszę wrażenie,że dla towarzystwa.Na początku internista powinien jeszczę podać herbatę z ciastkiem i byłoby jak w niebie.Od jakiś 20 lat bywam od czasu do czsu u Dr.Bednarskiego.Fakt,jest dość specyficznym człowiekiem,ale dlatego jest dla mnie konkretny,a co najważniejsze skuteczny.Jak wcześniej wspomniałem pomógł mi wiele razy jako lekarz i nie tylko w dolegliwościach chirurgicznych.Skuteczność lekarza stawiam sobie za najważniejszą sprawę.Jeśli jest w 100% skuteczny to może do mnie gadać co chce i robić co mu się podoba.Ważne,że jest skuteczny.Jeśli ktoś potrzebuje dobrego chirurga to polecam jak najbardziej.Jeśli jednak ktoś potrzebuje głaskania po głowie,miłych słówek lub kłamstw,że życie nie boli,proponuję na urazy i dolegliwości wróżkę.Pozdrawiam.Pacjent Dr.Bednarskiego.
1/5
Podzielam negatywne opinie. Kasa Kasa Kasa. Na pierwszej wizycie (u innych również) nie wydaje reszty i mówi ,że odda na następnej wizycie..taka metoda. Żenada i dziecinada
1/5
Niestety,wszystkie negatywne opinie o Bednarskim ZASADNE! Wizyta na fundusz żenada, frustrat z pretensjami do całego świata. Funkcjonuje chyba tylko dlatego,że przyjmuję pacjentów szybciej niż w innych miejscach. ODRADZAM 👎👎
1/5
Podzielam negatywne opinie, byłam umówiona do chirurga naczyniowego na fundusz i niestety żadnej informacji o zmianie lekarza .A to w jaki sposób Pan doktor B...traktuje pacjentów przed wejściem do przychodni to istny cyrk. Do tego żadnej informacji kiedy i czy będzie przyjmował lekarz u ktorego jestem pod kontrolą od lat .Zrezygnowałam.
1/5
Ten lekarz jest gburem i chamem. Podwyższone ego. Tyle w temacie. Komentuje nieładnie urazy pacjenta i opieprza z wyższością i podniesionym głosem. Mi dociskał nogę z urazem i nie zwracal uwagi na to, ze bylo to bardzo bolesne. Dwa czy trzy razy w moim życiu korzystałem z porad tego pana i o te trzy razy za dużo.
Jedyne co robi porządnie , to super pilnuje kolejki do gabinetu. I chyba na tym powinien poprzestać...
1/5
Trafiłem do tego lekarza tyko dlatego że u innych długo czeka się na wizytę. Potwierdzam ze to cham i prostak. Przyjmuje jak na taśmie. Robi zabieg na żywca bez znieczulenia. Mam wrażenie że sprawianie bólu to dla niego norma i przyjemność. Nigdy więcej się tam nie pojawie. Odradzam kazdemu o zdrowych zmysłach.
5/5
Świetny lekarz i z właściwym podejściem do pacjenta
Gorąco polecam wizyty u pana doktora!
bardzo dziękuje i pozdrawiam
1/5
Pana Bednarskiego omijajcie szerokim łukiem!!! Zero podejścia do pacjenta, jednym słowem kawał cham... i jeszcze obraża pacjentów. Niestety będę zmuszona pojawić się u niego na kontroli, ale po wizycie składam skargę do Izby Lekarskiej!
5/5
Bardzo miły wszystko wytłumaczył wizyta bez pośpiechu
1/5
Pierwsza wizyta , wylecze to.150. Druga wizyta 150+150 rtg. Nie wyleczę tego. Za co zapłaciłem?
1/5
Brak konkretnych godzin rejestracji, inne informacje na stronie internetowej, inne podawane przez telefon przez sfrustrowanego życiem Pana, który głównie żali się, że też nie może dodzwonić się do NFZ. Kompletna ignorancja pacjenta. Rejestracja po prostu nie pracuje. Trzeba pofatygować się osobiście.
1/5
Jestem kompletnie zawiedziona opieką tego lekarza. Zaniedbał moje problemy zdrowotne. Na pierwszej wizycie zdiagnozował pourazowe zapalenie żył, przepisał mnóstwo leków, ale przez następny miesiąc nie zlecił żadnych badań, żeby stwierdzić stan choroby. Kolejne wizyty kontrolne wyglądały tak, że przychodziłam do gabinetu, stałam w drzwiach i mówiłam tylko, że noga już nie boli, tylko nadal puchnie, po czym dostawałam receptę na kolejne leki, lekarz nawet nie fatygował się tę nogę obejrzeć. Często nie dawał mi dojść do słowa, kiedy chciałam opisać niepokojące mnie objawy.
Ostatnio miałam okazję pójść do innego lekarza, który w końcu prawidłowo zajął się moją nogą, wykonał USG i sprawdził, że miałam zapalenie żył głębokich. Nie mógł wyjść z podziwu, że po zdiagnozowaniu choroby nie otrzymałam żadnego skierowania na badanie.
Bardzo nie polecam wizyt u tego "specjalisty", wychodząc z jego gabinetu tak naprawdę nie znałam swojego stanu zdrowia i został on bardzo przez niego zlekceważony. Jeśli chcecie czuć się bezpiecznie w rękach lekarza, to na pewno nie u tego Pana.
5/5
Tak czytam i się zastanawiam po co ludzie chodzą do lekarza.Kiedy jestem u internisty to odnoszę wrażenie,że dla towarzystwa.Na początku internista powinien jeszczę podać herbatę z ciastkiem i byłoby jak w niebie.Od jakiś 20 lat bywam od czasu do czsu u Dr.Bednarskiego.Fakt,jest dość specyficznym człowiekiem,ale dlatego jest dla mnie konkretny,a co najważniejsze skuteczny.Jak wcześniej wspomniałem pomógł mi wiele razy jako lekarz i nie tylko w dolegliwościach chirurgicznych.Skuteczność lekarza stawiam sobie za najważniejszą sprawę.Jeśli jest w 100% skuteczny to może do mnie gadać co chce i robić co mu się podoba.Ważne,że jest skuteczny.Jeśli ktoś potrzebuje dobrego chirurga to polecam jak najbardziej.Jeśli jednak ktoś potrzebuje głaskania po głowie,miłych słówek lub kłamstw,że życie nie boli,proponuję na urazy i dolegliwości wróżkę.Pozdrawiam.Pacjent Dr.Bednarskiego. Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Pan dr Bednarski sprawił, że moje nogi są sprawne i mogę chodzić. Wizyty u profesora we Wrocławiu nic nie dały. Dopiero leczenie Pana doktora spowodowało, że mogę biegać. Jestem pełna uznania jego podejścia do leczenia. Dziękuję Panie doktorze - dobrze, że trafiłam na takiego fachowca. Polecam
1/5
Najgorszy lekarz nikomu nie polecam wchodząc do gabinetu nawet nie patrzy na pacjenta kazał zciagnac buta po to żeby nawet nie spojrzeć na nogę obgadywanie pacjentów ten to na pewno bendzie za miesiąc non stop L4 a ten wojskowy a poświęcenie pacjentowi kompletnie i non stop ta sama maść i tabletki każdemu pacjentowi porażka j
1/5
Niestety podzielam negatywne opinie o dr Bednarskim. Jednym słowem to jakaś ŻENADA !!! Przede wszystkim w ogóle nie słucha co się do niego mówi, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Zero szacunku do pacjenta. Chamski gbur bez grama kultury.
Doktorze przydałyby się Panu lekcja dobrego wychowania !!!
1/5
Bednarek to cham i prostak dość że bez kultury do pacjenta to jeszcze rzeźnik na całego nie reaguje na krzyki pacjenta najgorszych lekarz jakiego w życiu spotkalam nigdy nie polecę tego rzeźnika zajebanego tylko kasę zdzierać z ludzi i zero kultury NIE POLECAM wRECZ UNiKAC
1/5
Niestety, wizyta u Pana Bednarskiego może zakończyć się tragicznie. Ten Pan powinien zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Omal nie doprowadził do amputacji nogi mojego taty. Gdyby nie nasz zdrowy rozsądek, szczęście i profesjonalizm chirurga z innej przychodni, byłoby naprawdę ciężko. Brak mu elementarnej wiedzy! Nie rozumiem również dlaczego małe, wiejskie przychodnie np. Jeżów Sudecki podpisują umowy z tym Panem (nie nazwę go lekarzem) i jego przychodnią. Czy nikt nie czyta tych opinii? Nikt się nie interesuje, co się dalej dzieje z pacjentami? Odechciewa się wszystkiego!!! Gdzie jest NFZ? Czy naprawdę nikt dotychczas się wniósł skargi na niego?
5/5
Dobrze prowadzone złamanie. Przyjął szybciej w dniu wypadku niż SOR.
5/5
Czuję w obowiązku wystawienie opinii panu doktorowi. Czytałam przed wizytą mnóstwo negatywnych komentarzy co mnie przestraszyło wręcz. Udałam się na wizytę z mamą (zaawansowana mizadzyca) Lekarz wszedł, przywitał się zbadał mamę, zapoznał się szczegółowo z całą dokumentacją, dokładnie rzeczowo opisał stan mamy. Wydał skierowanie na badania a później do szpitala na oddział. Pan doktor nie jest uśmiechnięty, ale rzeczowy dokładny i bardzo konkretny. Co niewątpliwie wpłynęło na poprawę stanu zdrowia mamy, mam na myśli jego trafne i szybko podjęte decyzje. Wizyta kosztowała 350zl weszłyśmy jako pierwsze już o ósmej tak jak byłyśmy umówione. Pieniądze wydane jak najbardziej dobrze a wizyta oraz zachowanie lekarza i pielęgniarki oceniam na bardzo duży plus. Jednym słowem polecam gabinet
5/5
Ludzie opanujcie się ! To nie psychiatra tylko chirurg. Co, komplementy ma wam prawić ? Robi swoje i nie musi być nad wyraz uprzejmy. Ja tam szanuje p. Doktora . Żaden z was pacjętów by nie wytrzymał miesiąca w tej pracy . Koncząć wystawiam p. Doktorowi 5 za wykonywaną pracę . Zbigniew M.
Dodaj opinię

Adres:

Stanisława Moniuszki 5a, Jelenia Góra

Numer telefonu: