Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski

Moniuszki 5a
Jelenia Góra
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii naczyniowej
Chirurg naczyniowy
103 dni75 753 13 27
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
1 dzień75 753 13 27
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00

Opinie o Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski

Dodaj opinię
5/5
Zawsze pomocni zawsze uśmiechnięci lekarze. Super atmosfera i profesjonalizm . Dziękuję za pomoc .
1/5
ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!!
Najgorszy lekarz chirurg z jakim się spotkałem w życiu. Chamskie komentarze do pacjenta od samego wejścia to raz. Dwa przed podaniem znieczulenia zero jakiejkolwiek dezynfekcji kłutego miejsca, zastrzyk wykonywany bez rękawiczek , nie wspominając chociażby o umyciu rąk. Trzy - przed podaniem znieczulenia zero zapytania na temat uczuleń, alergii na leki. Pomiędzy podaniem znieczulenia, a zabiegiem przyjmowanie innych pacjentów. Przed samym zabiegiem zero informacji co i w jaki sposób będzie przeprowadzone tylko podejście ze skalpelem do pacjenta i jazda. Znieczulenie źle podane i przez połowę zabiegu ból, ból i jeszcze raz ból. Lekarz absolutnie zero reakcji na krzyki - tak jak napisano w komentarzu poniżej rzeźnik z ubojni.
ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!!
1/5
totalna żenada, brak kultury, organizacja i informacja pacjenta na zerowym poziomie.
1/5
Masakryczny lekarz ma najgorsze opinie W całym szpitalu .chamowaty prostak Chodzący z głową w chmurach .nie polecam odradZam .
1/5
Masakra.
Tu liczy się tylko ilość, jakość usługi żenująca. Kasa Kasa Kasa
Cala tajemnica
Przykre,ale jak długo tam będziemy się leczyć (???),to utwierdza się lekarza,ze jest niezatapialny.
Lepiej już w przychodni na Wiejskiej.
5/5
zerknolem przypadkiem i zaskoczenie -opinie niezbyt przychylne -a ja wrecz przeciwnie odnosze sie do tej placowki -pan doktor Smietana ( o ile dobrze zapamientalem ) przesympatyczny czlowiek i jak dla mnie super chirurg -wycinal mi cos z pod pachy -zero bolu ,pelna informacja o zabiegu ,wszystko odbylo sie jak nalezy -pozdrowienia dla pana doktora:)
1/5
Bednarski - beznadziejny lekarz, cham jakich mało, zajęcia z podejścia do pacjenta to chyba w knajpie odbywał zamiast na wykładach. Potwierdzam negatywne opinie. Taki chwiej nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt.
5/5
Dr. ŚMIETANA niestety juz ŚP. To byl fantastyczny lekarz pełen empatii, wiedzy i mial super podejście do pacjenta...takich jak on lekarzy to rzadko mozna spotkać...szkoda
1/5
Podzielam opinie większości. To najgorszy "chirurg" w Jeleniej Górze. Jedynie może by się sprawdził jako zimny chirurg ale może też by coś zepsuł. Kto może niech omija tą przychodnie i tego lekarza. Facet traktuje wszystkich jak numerek w rejestrze bo ma płacone od lepka i tylko to się liczy. Każdy zrobi jak uważa ale ten wpis jest ku przestrodze. Nie ma gwiazdek ujemnych a aby dokonać wpisu jakąś trzeba dać. Ta jasna to i 100 za dużo.
1/5
Podzilelam powyższe. negatywne. opinie, brak kultury osobistej. porada ogranicza się. do stwierdzenia. stanu faktycznego. jak będzie. gorzej. będzie. się. zastanawial. nad leczeniem ignorat. SZKODA CZASU I ZDROWIA. NIE POLECAM.
1/5
NIE POLECAM!!! Bednarski to arogancki du..k. Nieprzyjemny cham. Segregacja finansowa. Prywatnie można sobie zamówić termin kiedy się chce i o której się chce. Na fundusz zmienia się gość nie do poznania, prostak i burak.
5/5
Bednarskiemu przydałyby się lekcje dobrego wychowania, bo zachowuje się skandalicznie.
5/5
Mówcie co chcecie, ale prawda jest taka, że nikt poza doktorem się mną nie zajął. Wszystkie przychodnie to "spychologia". Doktor przyjął mnie od ręki i podjął się leczenia. Ja mam duży dystans do siebie i ludzi, więc sposób rozmowy z doktorem wcale mi nie przeszkadzał. Nie zauważyłam w tym chamstwa i braku kultury. Jest bezpośredni - tylko tyle.
1/5
Dr. Bednarski jest nie miły i nie delikatny wszystko robi z przymusu mi w szpitalu na opatrunku bez znieczulenia, lub zagrożenia ściągnął na żywca przeszczep skory na nodze i zapytal mnie się Pan Doktor czy mnie bolalo to rzeźnik nie lekarz
5/5
Nie narzekam.
1/5
Totalnie odradzam! Ten Pan nazywa zie lekarzem ? Zero szacunku do pacjenta,mysli,ze jest niewiadomo kim ! Tak jak nizej napisano KASA KASA KASA
1/5
Niestety potwierdzam negatywne opinie
Brak kultury osobistej , olewatorski stosunek do pacjenta
Byłem tam ostatni raz

3/5
Ja natomiast oceniam wizytę pozytywnie .Trafiłam na ortopedę w KCM -PRYWATNIE ,ponieważ na NFZ muszę czekać 3 m-ce tam lekarz zlecił USG gdzie mi tego nie zrobili -odesłali z kwitkiem .
Trafiłam do dr.BEDNARSKIEGO ,który specjalnie przyjechał do przychodni tez usługa prywatna, ale mi pomógł nie odczułam arogancji czy brak zainteresowania pacjentem być może z tego powodu że prywatnie , ale porównując wizyte w KCM a w przychodni Twój Chirurg bez porównania .Taka Klinika KCM żeby nie zrobiła USG ŻENADA .,a wizyta opłacona.
1/5
Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego miejsca. Chyba ze w ostateczności. Jakość usług to dno. Zostaniecie tam potraktowani szybko i nieprofesjonalnie. A potem zostaniecie odesłani. Każde inne miejsce jest lepsze.
1/5
Okropny lekarz, w jednym czasie przyjmował trzech pacjentów, nastawiony tylko na kasę. Nie polecam...
5/5
Niedawno chirurg podjął się operacji na mojej stopie. Bardzo miło mi się z nim rozmawiało i jedyny ból był przy wbijaniu igły ze znieczuleniem. Zabieg szybko zrobiony i ulga od razu ;) bardzo lubię tego chirurga, bo jest bezpośredni i umie żartować ;)
1/5
Cham prostak i dodatkowo truje zwierzęta faszeruje kiełbasy gwozdziami i wyrzuca w koło swojego domu
1/5
Czasami mam wrażenie, że to jakiś matrix. Pan Bednarski nie istnieje naprawdę. To niemożliwe. A te panie z nim pracujące upodobniły się do niego całkowicie.
5/5
Chyba jedyny chirurg w J.G(Bednarski).co nie przestraszył się wirusa i trwa na posterunku.W moim przypadku leczenie prawidłowe i skuteczne a o to w tym wszystkim chodzi.Dziekuję.
5/5
Tak czytam i się zastanawiam po co ludzie chodzą do lekarza.Kiedy jestem u internisty to odnoszę wrażenie,że dla towarzystwa.Na początku internista powinien jeszczę podać herbatę z ciastkiem i byłoby jak w niebie.Od jakiś 20 lat bywam od czasu do czsu u Dr.Bednarskiego.Fakt,jest dość specyficznym człowiekiem,ale dlatego jest dla mnie konkretny,a co najważniejsze skuteczny.Jak wcześniej wspomniałem pomógł mi wiele razy jako lekarz i nie tylko w dolegliwościach chirurgicznych.Skuteczność lekarza stawiam sobie za najważniejszą sprawę.Jeśli jest w 100% skuteczny to może do mnie gadać co chce i robić co mu się podoba.Ważne,że jest skuteczny.Jeśli ktoś potrzebuje dobrego chirurga to polecam jak najbardziej.Jeśli jednak ktoś potrzebuje głaskania po głowie,miłych słówek lub kłamstw,że życie nie boli,proponuję na urazy i dolegliwości wróżkę.Pozdrawiam.Pacjent Dr.Bednarskiego.
1/5
Podzielam negatywne opinie. Kasa Kasa Kasa. Na pierwszej wizycie (u innych również) nie wydaje reszty i mówi ,że odda na następnej wizycie..taka metoda. Żenada i dziecinada
1/5
Niestety,wszystkie negatywne opinie o Bednarskim ZASADNE! Wizyta na fundusz żenada, frustrat z pretensjami do całego świata. Funkcjonuje chyba tylko dlatego,że przyjmuję pacjentów szybciej niż w innych miejscach. ODRADZAM 👎👎
1/5
Podzielam negatywne opinie, byłam umówiona do chirurga naczyniowego na fundusz i niestety żadnej informacji o zmianie lekarza .A to w jaki sposób Pan doktor B...traktuje pacjentów przed wejściem do przychodni to istny cyrk. Do tego żadnej informacji kiedy i czy będzie przyjmował lekarz u ktorego jestem pod kontrolą od lat .Zrezygnowałam.
1/5
Ten lekarz jest gburem i chamem. Podwyższone ego. Tyle w temacie. Komentuje nieładnie urazy pacjenta i opieprza z wyższością i podniesionym głosem. Mi dociskał nogę z urazem i nie zwracal uwagi na to, ze bylo to bardzo bolesne. Dwa czy trzy razy w moim życiu korzystałem z porad tego pana i o te trzy razy za dużo.
Jedyne co robi porządnie , to super pilnuje kolejki do gabinetu. I chyba na tym powinien poprzestać...
1/5
Trafiłem do tego lekarza tyko dlatego że u innych długo czeka się na wizytę. Potwierdzam ze to cham i prostak. Przyjmuje jak na taśmie. Robi zabieg na żywca bez znieczulenia. Mam wrażenie że sprawianie bólu to dla niego norma i przyjemność. Nigdy więcej się tam nie pojawie. Odradzam kazdemu o zdrowych zmysłach.
5/5
Świetny lekarz i z właściwym podejściem do pacjenta
Gorąco polecam wizyty u pana doktora!
bardzo dziękuje i pozdrawiam
1/5
Pana Bednarskiego omijajcie szerokim łukiem!!! Zero podejścia do pacjenta, jednym słowem kawał cham... i jeszcze obraża pacjentów. Niestety będę zmuszona pojawić się u niego na kontroli, ale po wizycie składam skargę do Izby Lekarskiej!
5/5
Bardzo miły wszystko wytłumaczył wizyta bez pośpiechu

Dodaj opinię

Adres:

Moniuszki 5a, Jelenia Góra

Numer telefonu:

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski