1. Lekarz rodzinny (POZ)
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "Familia" - Lekarz rodzinny (POZ)

Os. Kosmonautow 104a
Poznań
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "Familia"
61 820 43 21, 61 820 43 37
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "Familia"

Dodaj opinię
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem. Panie w rejestracji nieuprzejme, czasem się trafi, że któraś z Pań dostrzeże pacjenta przy okienku, ale zazwyczaj siedzą w grupie około 5 osobowej, piją kawę i gadają o pierdołach. Nawet w trakcie obsługiwania petenta nie ustają ich prywatne rozmowy!!
Przyjmuje kilku lekarzy rodzinnych ale gdy nie ma wolnych numerków pacjenci są zapisywani do lekarza wolnego, który jest tam do pomocy, czyli dr.Chudzicka. Nie jest moją lekarką rodzinną, jednakże chyba u niej miałam największą liczbę wizyt. Kobieta jest straszna, jak dla mnie od dobrych 20 lat powinna być na emeryturze. Pomimo, że pacjenci są umawiani na godziny, wg numerków, Pani doktor woła do gabinetu po nazwiskach osoby, które ma ochotę w danym momencie przyjąć. Ma problem z poruszaniem się, dlatego gardło ogląda z odległości 2 metrów (poza tym nie chce żeby pacjent ją zaraził). Na jej biurku leżą stosy ulotek różnych leków, zbiegiem okoliczności jest fakt że tylko te leki zapisuje pacjentom, nie pytając się ich o alergie na składniki leków, to jakie leki pacjent już przyjmuje i nie zwracając uwagi na rodzaj dolegliwości (już parę razy zdarzyło się, że zapisała leki których nie mogłam przyjmować). Jak dla mnie połowa personelu do wymiany!!
1/5
Recepcjonistki traktują pacjentów jak zło konieczne i kogoś kto ciągle im przeszkadza w pogaduchach . Zero uśmiechu i serdeczności . Na stacji benzynowej jest przyjemniejsza obsługa .
Pielęgniarki przy domowych wizytach robią wszystko , żeby nic nie robić do tego stopnia , że pokazują co one robią a następnie wymagają , aby się tego nauczyć , a one przyjdą na kontrolę za dwa tygodnie czy dobrze to wykonujemy . Pielęgniarka wbiega do chorego , podaje zastrzyk nie zamieniwszy z chorym nawet miłego słowa i wybiega . Jak automat . Gdzie powołanie i empatia dawnych pielęgniarek .
1/5
Tragedia lekarze bardzo sympatyczni frontem do pacjenta ale recepcja tragedia to mało powiedziane nie wiem za co im tam płacą problem odebrać telefon czy zapisać pacjenta wiecznie obrażone. Wszystko z łaski jednym słowem recepcjonistki nie potrafią pracować z ludźmi
1/5
Przyłączam się do poprzednich opini ta przychodnia to jakaś masakra ,jak ktoś wspomniał wcześniej doktor Chudzicka juz nie powinna leczyć ludzi rownież miałam problem z dostaniem się do swojego lekarza .Recepcjonistki bardzo nie uprzejme .
Dodaj opinię

Adres:

Os. Kosmonautow 104a, Poznań Nowe Winogrady Wschód

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "Familia" na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "Familia"