Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Radimed
Dodaj opinię
Marek
1/5
04-07-2024 16:25
Rejestracja szybko i pomyślnie ale zabieg kolonoskopii bolesny ponieważ nie została dopasowana dawka znieczulenia.
Nie można się doprosić o przesłanie opisu z wykonanego zabiegu
Nie polecam!
Jacek
5/5
02-08-2024 14:31
Kolonoskopia z jednoczesnym usunięciem dwóch / znacznych rozmiarów / polipów które było zalecane w warunkach szpitalnych, Pan dr. Wierzbicki wraz z personelem dokonał moim zdaniem perfekcyjnie co znaczy o fachowości i właściwej ocenie całego problemu. Zabieg odbył się całkowicie bezboleśnie przy pełnej mojej świadomości. Był to mój drugi taki zabieg / poprzedni w Wrocławiu /lecz z wyraźnym wskazaniem na plus Radimedu i dr Wierzbickiego. Serdecznie polecam każdemu kto boi się bólu i kolonoskopii ogólnie. Sam walczę z nowotworem płuc i mam nadzieję że go pokonam min. dzięki takim lekarzom jak pracujący w Radimedzie. Mam 81 lat i warto skorzystać z mojej opinii. Badajmy się i leczmy u prawdziwych fachowców. Pozdrawiam Jacek.
KRZYSZTOF
5/5
24-08-2024 17:27
Kolonoskopia24.08.24 - profesjonalnie,zyczliwie ,punktualnie od rejestracji po badanie.
Wkurwiony
1/5
02-12-2024 15:03
Dzwonię od godziny i nikt nie odbiera
Jan
3/5
16-01-2025 00:25
Badanie przebiegło sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Lekarz badający bardzo sympatyczny, pielęgniarki również. Jednak kłopot mam żeby otrzymać wynik histopatologiczny. Panie rejestratorki tylko obiecują, że wynik zostanie wysłany na emaila ale nie wysyłają. Poza tym bardzo trudno się dodzwonić, nikt nie odbiera...
Edyta
1/5
16-05-2025 09:00
Umówione badanie na godzinę nie jest brane pod uwagę trzeba odsiedzieć swoje. Same badanie gastrologia wykonane masakra duszenie się podrażnienie gardła znieczulenie to tylko języka ból i nie fachowe podejście do pacjenta, z pretensjami że to pacjent nie współpracuje do pokoju wchodzą osoby trzecie ruch jak na dworcu nie polecam robić tam badań jedyny plus pani z rejestracji sympatyczna
Jarosław
5/5
22-08-2025 14:24
Dawno nie miałem do czynienia z tak miłą,uczynną i kompetentną panią rejestratorką.Aż dziw bierze że nie straciła pani jeszcze pogody ducha pracując w tym "fachu"Gorąco pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
Jarosław S. z Wrocławia
Ela
1/5
05-10-2025 17:57
Kolonoskopia miała być w znieczuleniu była bardzo bolesna tylko się w głowie kręciło a ból był okropny więcej nie skorzystam z usług. To dlatego taki krótki termin.
Mieczyslaw
3/5
14-11-2025 16:03
Poza ponad godzinnym oczekiwaniemw stosunku do wyznaczonej godziny obhdwa badania zrobione na szostke
Paweł
5/5
11-12-2025 17:05
Gastroskopia i kolonoskopia rach ciach i po sprawie. Klinika czysciutka, nowa. Atmosfera miła. Czego chcieć więcej. No może większego parkingu :). Polecam.
Nie można się doprosić o przesłanie opisu z wykonanego zabiegu
Nie polecam!
Jarosław S. z Wrocławia