Remed Rehabilitacja

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Zygmunta Krasińskiego 29
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Remed Rehabilitacja

Dodaj opinię
1/5
Plusem jest , że pracownicy bardzo mili. Poza tym chaos, często trzeba czekać mimo wyznaczonej godziny, rehabilitacja indywidualna - manualna zamiast 30 min trwa 10 min a to już skandal.
5/5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Słyszałem negatywne opinie i byłem sceptycznie nastawiony, ale bardzo miło sie rozczarowałem. Poza tym, że trzeba czekać tak jak w innych placówkach rehabilitacyjnych to wszystko było na najwyższym poziomie ☺
5/5
Bardzo polecam przychodnię, jedna z niewielu placówek gdzie zabiegi odbywają się o zaplanowanej godzinie. Terapeuci profesjonalni i doświadczeni. Pracował ze mną Pan Łukasz oraz Pani Marta, serdecznie dziękuję za pmoc w powrocie do zdrowia. Jeśli kiedykolwiek będę zmuszona wrócić na rehabilitację to na pewno tam.
5/5
Bardzo profesjonalny i miły personel. Dotarła do mnie jakaś negatywna opinia, ale miałam już przyjemność z brania zabiegów i uważam, że podejście do chorych jest bardzo dobre. Zapisano mnie na odpowiadającą godzinę, a przejście z jednego zabiegu na drugi odbywało się płynnie
(no chyba, że dla 'niektórych' poczekanie 5 min jest problemem).
5/5
Byłem ostatnio pacjentem tej przychodni. Miałem ogromny problem z kręgosłupem. Nie ukrywam że bieganie po przychodniach było dla mnie problematyczne aczkolwiek tutaj poczułem się jak w domu. W końcu ktoś zaopiekował się i poprawnie zdiagnozował mój problem. Uzyskałem szybką pomoc i dzięki temu mogę wrócić do tego co kocham czyli do sportu.
1/5
Państwo właściciele Remed Rehabilitacja spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie płacą faktur w terminie. Wygląda to na standardową praktykę. Jeśli planujesz współpracę z tą firmą OSTRZEGAM. Pani Szym...wska jest przy okazji bezczelna a już w szczególności ze względu na udawanie, że zapłacono rachunek. Wulgarna, arogancka i bezczelna.
W szczególności ostrzegam firmy z branży utrzymanie czystości.
NEGATYW
1/5
Pani Marto, dodawanie negatywnych opinii na każdym możliwym portalu świadczy tylko i wyłącznie o braku kultury i klasy, której brakuje Pani i firmie która z Panią współpracuje i której daje Pani świadectwo swoim zachowaniem. Jeden dzień opóźnienia w płatności, nie oznacza, że nie regulujemy swoich zobowiązań. To ja przestrzegam wszystkich naiwnych klientów, którzy zdecydują się podjąć współpracę z firmą, która bazuje na klientach, którym zdarzy się spóźnić z płatnością tylko po to aby sprzedać ich dług firmą windykacyjnym z którymi współpracujecie. Ja niestety nie mogę dodać negatywnej opinii bo nie posiadacie nawet witryny internetowej......
5/5
Z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić o wysokich kwalifikacjach personelu, znajomości tematyki medycznej oraz szczerego i fachowego doradztwa w tej dziedzinie. Obsługa profesjonalna na bardzo wysokim poziomie. Standardy higieny zadowolą nawet najbardziej wybrednych, atmosfera rodzinna ,która sprzyja w szybkim dojściu do wymarzonego efektu.Oceniam Remed bardzo wysoko , co więcej z czystym sumieniem polecam !!!! Mam nadzieję ,że także i inni odkryją jego uzdrawiającą moc !!!! Moje kolano jest już w znakomitej formie sama nie wierzyłam aż w takie efekty - a jednak. Wszystkim pracownikom bardzo dziękuję za pomoc w trudnym i długotrwałym procesie dojścia do zdrowia i jednocześnie pozdrawiam a także życzę wszystkiego co najlepsze i dalszych sukcesów. JESTEŚCIE SUPER!!!!!!!
5/5
Wprawdzie wypowiedziałam się już na temat usług i pracowników firmy Remed w samych superlatywach to drażni mnie jawne wyrażanie swoich prywatnych poglądów na temat osobistych relacji z Panią Anną Sz. Poznałam już jakiś czas temu Panią Anię w Remedzie i to co P. Marta wypisuje to totalna nieprawda i kłamstwo. Nie znam drugiej tak mocno zaangażowanej w pracę osoby przy tym szczerej , życzliwej i zadowolonej. Proszę nie oczerniać tej osoby bo jest to bardzo krzywdzące ( a doskonale wiem jak to jest być oczernianą) i mięć na tyle cywilnej odwagi żeby o tym porozmawiać w cztery oczy a nie WYPISYWAĆ BZDURY !!!!! TOTALNY BRAK KLASY I WSTYD!!!

Pani Aniu proszę się nie przejmować bo nie ma czym i z tego co widać kim!!!
Dodaj opinię

Adres:

Zygmunta Krasińskiego 29, Wrocław Przedmieście Oławskie