Remmed Centrum Medyczne

Kardynała Wyszyńskiego 8/30
Mielec
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia preluksacyjna 8 dni 17 773 49 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN13:00-17:00
WT14:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-18:00
PTnieczynne
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
17 773 49 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki POZ
17 773 49 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej POZ
17 773 49 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
17 773 49 44
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki POZ
17 773 49 44
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet Położnej POZ
17 773 49 44

Opinie o Remmed Centrum Medyczne

Dodaj opinię
5/5
Bardzo fajna przychodnia dobrze że powstała personel sympatyczny i profesjonalny i nie ma kolejek do lekarza
4/5
Przychodnia nowa więc na razie kolejek brak. Dla mnie minusem jest brak pediatry w dniu szczepień. Wolałabym żeby niemowlę obejrzał jednak pediatra. Ale poza tym ok.
3/5
Obsada taka sobie. Malo sympatyczna pani w rejstracj. Krotkie kolejki. Dobra lokalizacja.
5/5
Krotki czas oczekiwania do lekarzy ,panie w rejestracji mile ,trafna lokalizacja
5/5
Nie ma się do czego przyczepić, miłe panie w rejestracji, dobrzy lekarze, praktycznie brak kolejek.
5/5
Bardzo dobra przychodnia, polecam.
5/5
Bardzo dobra przychodnia, miłe panie w rejestracji, wizyta u lekarza w tym samym dniu, dobra lokalizacja, polecam
1/5
Wymuszają zapisy całej rodziny, co jest niezgodnie z prawem.
Pazerność.
5/5
Przychodnia bardzo ładna, rejestracja w ten sam lub na drugi dzien,miła i fachowa obsada .Polecam.
2/5
Potwierdzam. Jedna z pań rejestratorek do wymiany. Niesympatyczna. Dostanie się do pediatry graniczy z cudem bo wychodzi na to że dziecko musi być umierające zeby zostało zaakceptowane do przyjęcia przez wspomnianą wyzej pania.
5/5
Bardzo dobra przychodnia, nie mam zastrzeżeń
5/5
Bardzo dobrzy lekarze. Zapewnione bezpieczeństwo w czasie pandemii.
1/5
Odradzam, niemiła rejestracja, lekarze na średnim bądź niższym poziomie. Kolejna placówka do wyciagania kasy z nfz, obowiazkowy zapis rodziców przy zapisywaniu dzieci.
1/5
Lekarze z zaleceniami sprzed 10 lat, jeśli chodzi o malutkie dzieci. Co to znaczy, że przekarmiam córkę, która jest na piersi? Mam kupić zatyczki do uszu i karmić dziecko jak w zegarku co 4 godziny? Już nie mówiąc o jakichś dietach dla matki karmiącej. Co to za głupoty, że nabiał, który spożywam, idzie do mleka i przez nie dziecko ma kolki? Powinnam wręcz skargę złożyć za szerzenie takich głupot.
5/5
Bardzo dobra przychodnia, super lekarze, czasami trudno się dodzwonić z rana ale i tak dużo łatwiej niż do innych przychodni
3/5
Jeszcze z początkiem istnienia przychodni nie miałam do niej zadnych zastrzeżeń. Obecnie, w dobie pandemii, zapisanie dziecka na wizytę face-to-face, graniczy z cudem. Już nie wspomnę o pewnej niesympatycznej pani w recepcji, dla której na pierwszym miejscu istnieje wyłącznie TELEPORADA. 5/10
2/5
Przychodnia fatalnie zlokalizowana i trudno trafić. Brakuje miejsc parkingowych i dla osób niepełnosprawnych (przychodnia nie posiada własnego parkingu). Dla osoby niepełnosprawnej chodnik do przychodni z głównej ulicy jest w złym stanie.
5/5
Przychodnia jakich mało w Mielcu obsługa miła i konkretna polecam
5/5
Polecam -szybko i konkretnie w rejestracji.
1/5
to ma być przychodnia ? ostra niewydolność nerek, a ten cymbał przepisuje mi tabletki na migrenę. Unikać !
1/5
Jeśli zależy ci na twoim zdrowiu to omijam ta klinikę szerokim łukiem. Pracujący tu ,,ludzie ” to zlepek dna i braku honoru. Infolinia zawsze zajęta, lekarze zawsze z brakiem czasu, choć klinika swieci pustkami. Ktos sie w koncu za to weźmie, bo wystosowałam pismo załączając ostatnie badania :)
5/5
Przychodnia bardzo dobrze zorganizowana ,wszystko załatwiłam co potrzeba i nie rozumiem tych rozgoryczonych osób.Podobno tak jesteśmy traktowani jak my traktujemy innych.
5/5
Super przychodnia bardzo mi pomogli tylko jeden pediatra mało sympatyczny
4/5
Dobra przychodnia, może nie idealna ale ok
5/5
Przychodnia bardzo okey codziennie 2 lub 3 pediatrów,czasem trudno się dodzwonić, ale jestem z wizyty bardzo zadowolona
5/5
Po prostu super w porównaniu do innych Mieleckich przychodni z którymi miałem do czynienia
5/5
Jestem bardzo zadowolona z przychodni ,jak okres chorobowy to wiadomo ,że nie ma miejsc.
5/5
Polecam -jestem zaskoczona miłym i fachowym podejściem do pacjenta.
5/5
Super przychodnia polecam
5/5
Jestem zapisana od ponad roku jak na razie nie mam zastrzeżeń
5/5
Jest to dobra przychodnia godna polecenis
5/5
Jestem bardzo -zadowolona opieki i rejstracji w przychodni
Dodaj opinię

Adres:

Kardynała Wyszyńskiego 8/30, Mielec

Numer telefonu:

Strona internetowa: