Revita

Bartosza Głowackiego 35
Lublin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
174 dni 81 444 66 60
Godziny otwarcia:
PN07:30-21:35
WT07:30-21:35
ŚR07:30-21:35
CZ07:30-21:35
PT07:30-21:35
Fizjoterapia domowa
Rehabilitacja
179 dni 81 444 66 60
Godziny otwarcia:
PN07:00-21:35
WT07:00-21:35
ŚR07:00-21:35
CZ07:00-21:35
PT07:00-21:35
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
7 dni 81 444 66 60
Godziny otwarcia:
PN11:30-17:35
WT08:00-11:30
ŚR18:05-19:35
CZ17:35-19:35
PT12:00-19:35

Opinie o Revita

Dodaj opinię
1/5
Dramat
Lekarz zlecił mi mobilizacje kręgosłupa, a Pan wykonywał mi przez połowę czasu masaż kolana bo strzelalo przy zginaniu.
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas. Personel bardzo miły.

Polecam Jadwiga
5/5
Przyjemna atmosfera, uprzejmy personel. Oczekując w kolejce na wykonanie zabiegu nie ma zgiełku, zabiegi wykonywane według ustalonych godzin.

Pozdrawiam
5/5
Do Revity trafiłam po urazie kończyny dolnej lewej ,precyzując urazie kolana lewego,rehabilitacja miała mnie przygotować do artroskopii.Po mobilizacji ,którą wykonuje mi Pani Agnieszka,czyli po 6 zabiegach czuje się znacznie lepiej ,chodzę bez ortezy i kuli. Pani Agnieszka to osoba ,która wytłumaczy każdy wykonywany zabieg,jest cierpliwa ,sympatyczna i jej dłonie czynią cuda.Mobilizacja to bardzo ciężki i trudny zabieg i wymaga wielkiej precyzji i współpracy.Pani Agnieszka to profesjonalistka i jak najbardziej godna polecenia:)
Revita to placówka w której panuje super porządek i miła atmosfera.Zabiegi fizykalne wykonywane są z dużą dokładnością,a pan Mariusz jest przesympatyczny i bardzo dobrze zorganizowany.
Wszyscy pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta ,serdecznie polecam rehabilitacje właśnie w Revicie...
5/5
Revita, to miejsce, gdzie można spokojnie, w miłej atmosferze skorzystać z profesjonalnie wykonanych zabiegów.Kompetencje oraz życzliwość personelu sprzyja leczeniu dolegliwości bólowych. Gorąco polecam.
5/5
Z całego serca dziękuję całemu zespołowi doskonałego profesjonalisty- szefa Arkadiusza Sałbut, za pomoc tak szybką i fachową w bólu, z powodu blokady kręgosłupa, Dzięki precyzyjnej diagnozie szefa sprawność odzyskało również moje kolano i bark. bardzo szczerze wszystkim polecam tą placówkę, gdzie nie liczy się jedynie zlecony zabieg, a ważny jest problem, który uniemożliwia pełną sprawność pacjenta. Dziękuję panom wykonującym mobilizację a w szczególności panu Michałowi, który w soją pracę wkłada pełne zaangażowanie i tworzy miłą atmosferę. Placówka - pełen profesjonalizm, polecam z całą odpowiedzialnością, i tu będę zawsze szukała pomocy. Jeszcze raz dziękuję całemu personelowi
5/5
Zabiegi fizykalne w Revicie wykonuje życzliwy i kompetentny personel.
Umiejętna mobilizacja wykonana przez Pana Karola oraz zalecane ćwiczenia do domu zlikwidowały ból kręgosłupa.
Pan Karol ma ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wszystkim zabiegi w Revicie.
Profesjonalizm, miła obsługa, życzliwość począwszy od sekretariatu poprzez poszczególne gabinety aż do do Szefa.
5/5
Korzystałam z różnych placówek rehabilitacyjnych w Lublinie i uważam, że w Revicie zabiegi są wykonywane staranie. Organizacja pracy w Revicie powoduje, że czas oczekiwania pomiędzy zabiegami jest krótki. Serdecznie polecam
5/5
Od lipca 2018 roku zmagałam się z bólem pięty.Rtg wykazało zmiany entezopatyczne przy przyczepie guza kości piętowej lewej stopy.Nie mogłam chodzić w butach z zakrytą piętą i odczuwałam ból przy chodzeniu.Po pięciu zabiegach ból ustąpił całkowicie.Zabiegi miałam w Revita które okazały się bardzo skuteczne.
5/5
Zdecydowanie polecam :) Rehabilitacja została przeprowadzona na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze przyniosła oczekiwane rezultaty ;) Przesympatyczny personel, dbałość o komfort pacjenta, świetna organizacja pracy, profesjonalizm oraz miła atmosfera to atuty, które wyróżniają to miejsce spośród pozostałych :) Bardzo duży wybór zabiegów fizykoterapeutycznych oraz liczne wskazówki dotyczące ćwiczeń wykonywanych w domu. Mobilizacja kręgosłupa wykonana przez Pana Huberta przerosła moje oczekiwania :)
5/5
Do Revity trafiłem 8 stycznia 2019 roku. Tego samego dnia zostałem zdiagnozowany przez szefa placówki pana Arkadiusza Sałbuta. Na dalsze zabiegi - mobilizację pan Arkadiusz skierował mnie do p. Agnieszki. Pani Agnieszka tłumaczyła każdy wykonywany zabieg. Była cierpliwa i sympatyczna. Następnie na kolejne masaże trafiłem do p. Huberta. Pan Hubert godny polecenia masażysta w Revicie. Kompetentny, profesjonalny, w swoją pracę wkłada pełne zaangażowanie, udzielał licznych wskazówek dotyczących ćwiczeń wykonywanych w domu.
Pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta począwszy od pań w rejestracji poprzez masażystów na szefie kończąc.
Z całą odpowiedzialnością polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wizytę u fizjoterapeuty w placówce Revita. Profesjonalna obsługa klienta. Zabiegi bardzo mi pomogły.
1/5
Dramat.
Czekałam pół roku na te zabiegi. W piątek miałam wyznaczoną wizytę u fizjoterapeuty, na którą nie przyszłam z przyczyn rodzinnych. W poniedziałek (najbliższy roboczy dzień) zatelefonowałam, żeby zapytać co mam zrobić w tej sytuacji, bo na 19-tą mam wyznaczone zabiegi, a nie odbyłam wizyty u fizjoterapeuty. Kierownik powiedział mi, że to nie istotne, że dzwonię jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów, bo i tak już wypadłam z kolejki. Oraz, że nie zwrócą mi mojego skierowania, pomimo, że go nie wykorzystałam, bo musi zostać "w dokumentacji". Mam się teraz zapisać do specjalisty, czekać pół roku na wizytę i wziąć od niego nowe skierowanie, a potem czekać kolejne pół roku na zabiegi.
Tragedia.
Kierownik nie wykazał żadnej dobrej woli, prosiłam, żeby pomyślał, jak można rozwiązać tą sytuację, jak mógłby mi pomóc, tak, żebym do 19-tej odbyła jednak tą wizytę i mogła uczestniczyć w tych zabiegach. Żadnego zrozumienia, nawet chwili się nie zastanowił, czy może uda się wymyślić jakieś wyjście, tylko w kółko powtarzał biurokratyczny tekst , że wypadłam z kolejki.
5/5
W odpowiedzi na opinię z dnia 2.12.2019 Pani Katarzyny
Z powodu braku możliwości odpowiedzi na opinie Pani Katarzyny zamieszczam dodatkowy wpis.
Odbycie wizyty fizjoterapeutycznej jest obowiązkowe. Termin wizyty jest terminem kolejki.
Zgodnie z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) w przypadku niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia, świadczeniobiorca podlega skreśleniu z listy oczekujących, chyba że uprawdopodobni, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Zaznaczam, że w sytuacji, kiedy pacjent z przyczyn losowych zgłosi w dniu wizyty, że się nie stawi nie ma problemów z przesunięciem wizyty.
Pani Katarzyna nie stawiła się na wizytę jak również nie poinformowała w dniu wizyty, że się nie stawi. Podkreślam, że zakres godzinowy pracy przychodni jest od godziny 8.00 – 20.00.
Proszę również pamiętać o możliwościach złożenia wniosku o przywrócenie na listę oczekujących.
Zgodnie z art. 20 ust. 10f ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) wniosek o przywrócenie na listę oczekujących świadczeniobiorca jest obowiązany zgłosić niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od dnia ustania przyczyny niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia. W przypadku przywrócenia na listę oczekujących przepis ust. 10b stosuje się odpowiednio.

Podstawą do przywrócenia na listę oczekujących jak wynika z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) jest, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Podstawa do przywrócenia może być np.; zaświadczenie lekarskie lub skierowanie do sanatorium.
Z poważaniem
Arkadiusz Sałbut
5/5
Bardzo miła obsługa. Miejsce czyste i zadbane. Masaż i mobilizacja profesjonalnie wykonane. Przydatne wskazówki na codzień. Polecam
5/5
Zabiegi fizykkalne w Revicie wykonywane są w miłej atmosferze przez wykwalifikowany personel .Zabiegi mobilizacji w krótkim czasie przywracają sprawność i zmniejszają dolegliwości bólowe.
W rejestracji pracują Panie które fachowo i cierpliwie odpowiadają na pytania a w międzyczasie odbierają telefony.
Polecam rehabilitację w Revicie
5/5
Na początku marca korzystałam z rehabilitacji kręgosłupa w w/w placówce.Na ręce szefa przychodni Pana Arkadiusza chcę serdecznie podziękować za opiekę nad moją osobą podczas rehabilitacji,fachowość,podejście do pacjenta.Organizację samych zabiegów mam na myśli płynność pacjentów bez długiego czekania na poszczególne zabiegi.Personel super pozdrawiam Pana Grzegorza u którego miałam mobilizację /bolało ale efekty extra/.Dziękuję Panu Arturowi za przesłanie mi ćwiczeń które mogę wykonywać w domu.Z takim zainteresowaniem spotkałam się po raz pierwszy.
Wszystkim pracownikom Przychodni Revita jeszcze raz bardzo dziękuję.Nie mogę wystawić oceny na 10 a szkoda,ale bardzo mocne 5.
Wszystkim pacjentom z pełną odpowiedzialnością polecam Revitę.
Na pewno będę wracać jak zajdzie konieczność
Pozdrawiam
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, a dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas bez kolejek. Personel profesjonalny i bardzo miły. Dziękuję Pani Uli, Panu Tomkowi oraz oczywiście szefowi- Panu Arkadiuszowi za przywrócenie mnie do świata zdrowych :-) Polecam to miejsce
5/5
Bardzo pomocny i kompetentny personel, a także miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta.
5/5
Szczerze polecam! Wykonywane usługi na bardzo wysokim poziomie, fizjoterapeuci profesjonalni, do każdego podchodzą indywidualnie. Da się odczuć, że każdy jest zaangażowany w swoją pracę. Zakończyłam zabiegi zachwycona i na pewno nie raz wrócę.
5/5
Super! Polecam
5/5
Bardzo kompetentny personel i świetna organizacja pracy. Nie ma natłoku przez co zabiegi idą bardzo sprawnie. Polecam.
5/5
Do Revity trafiłem z bólem biodra i nogi, co przeszkadzało mi bardzo w codziennym funkcjonowaniu. Po wizycie zostałem skierowany na zabiegi fizykalne i mobilizację. Już po kilku dniach odczułem zdecydowaną poprawę, która utrzymuje się do dzisiaj. Wszystko profesjonalnie, w przemiłej atmosferze. Naprawdę świetni specjaliści, dla których liczy się człowiek. Szczerze polecam...
5/5
Polecam... wszystko sprawnie, miło, świetni specjaliści... nie tracisz czasu w kolejce. Dużo się dowiedziałem na przyszłość a już teraz się czuje o wiele lepiej..
5/5
Do Revity trafiłam na tlenoterapię po COVID-19. Najpierw wizyta kwalifikacyjna na której porozmawiałam też o innym problemie z kręgosłupem - świetny specjalista wszystko mi wytłumaczył i zaproponował zabiegi. Sama tlenoterapia czysto, miło, bardzo fajni ludzie i cena lepsza niż w innych miejscach. Mam jeszcze kilka zabiegów ale już polecam to miejsce!!!
5/5
Bardzo dziękuje Revita za postawienie mnie na nogi - dosłownie :) świetne miejsce, prawdziwi fachowcy, bardzo miło i niedrogo. polecam!!!
5/5
Nareszcie znalazłam miejsce, gdzie jest miło, czysto i profesjonalnie. Wiedzą co robią i naprawdę mi pomaga.. polecam wszystkim!!!
5/5
Zdecydowanie POLECAM !! Pani Ania, która wykonuje mi masaż limfatyczny robi z moim ciałem cuda. Już po pierwszym zabiegu widać efekty.
5/5
Polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem. Każda kolejna wizyta przynosiła wyraźną poprawę. Obecnie prawie 4 tygodnie po pierwszej wizycie nie odczuwam bólu. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zaangażowanie, miła atmosfera. Serdecznie dziękuję Panu Arkadiuszowi. Naprawdę jestem zadowolona, szczerze polecam.
5/5
Do Revity trafiłam z obrzękiem i uczuciem ciężkich nóg. Dzięki mobilizacji i zabiegom wykonanym przez Panią Anię, poczułam ulgę już po trzecim spotkaniu. Obecnie moja sprawność znacznie się poprawiła, a nogi nie sprawiają takiego problemu jak dotychczas. Z całego serca dziękuję pani rehabilitantce za profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumienie i miłą atmosferę. To moje pierwsze doświadczenie z mobilizacją, ale już wiem, że nie ostatnie. Z usług Revity planuję korzystać i polecam je wszystkim swoim znajomym. Pozdrawiam
5/5
Polecam usługi w Revita Rehabilitacja, ja miałam masaże, które dostałam w prezencie od rodzinki a teraz zapisałam się na NFZ na zabiegi na kręgosłup, na zapisy czeka się około miesiąca.
Bardzo miła obsługa w rejestracji. Pani masażystka również wspaniała i miła, masażem przynosiła ulgę w bólu.
5/5
Wspaniałe miejsce, ludzie z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Dzięki zabiegom w Revicie przestałem odczuwać ból, który utrzymywał się od bardzo dawna. Polecam!!!
5/5
Do Revity trafiłam z kontuzją barku. Świetnie dobrane zabiegi, bardzo miły, kompetentny personel i super atmosfera... doszłam do siebie o wiele szybciej niż się spodziewałam! Dziękuję bardzo i polecam!!!
5/5
Wspaniała atmosfera,profesjonalne wykonywanie zabiegów,sympatyczny personel.Bardzo chcę podziękować panu Karolowi za jego wiedzę , cierpliwość, wskazówki dotyczące ćwiczeń,po prostu wspaniały masażysta .
5/5
Miła atmosfera, profesjonalne wykonywanie zabiegów , sympatyczny personel.Bardzo chcę podziękować panu Karolowi za jego wiedzę, cierpliwość, wskazówki dotyczące ćwiczeń, wspaniały masażysta,miły człowiek.
5/5
Dzięki Revicie pozbyłem się bólu biodra, który męczył mnie od dawna... Po zdiagnozowaniu problemu miałem terapię manualną, zabiegi fizykalne i zestaw ćwiczeń do domu - wszystko mi dokładnie pokazali i wytłumaczyli.. Świetny zespół terapeutów podchodzących do człowieka z ogromnym zaangażowaniem - polecam w 100%
5/5
Polecam zabiegi w Revicie, jestem stałą pacjentką z obrzękiem ręki.Zabiegi są wykonywane bardzo profesjonalnie i do tego skuteczne.Bardzo miła obsługa. Szczególnie polecam Panią Anię Nakonieczną, jest to osoba dzięki której z chęcią przychodzę na zabiegi i z pełną odpowiedzialnością gorąco ją polecam.Znam wiele osób które zgodzą się ze mną 🙂 Pozdrawiam Agnieszka K.
5/5
Polecam zabiegi w Revicie .Korzystałam z zabiegów z mężem. Jestesmy bardzo zadowoleni.Miła obsługa , profesjonalnosć.Nie ma tłoku.Serdecznie polecam.
5/5
Polecam. Korzystam co jakiś czas. Już po pierwszym masażu minęły bóle kręgosłupa w okolicy piersiowej. Polecam każdej osobie, która wykonuje pracę siedzącą i której dokuczają bóle. Pani Ula jest najlepsza.
5/5
Korzystałam z zabiegów rehabilitacji stomatologicznej które wykonywał Pan Piotr Nowak, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i miłej obsługi, dziękuję i polecam.
3/5
Obsługa przy fizjoterapii wspaniała. Wszystko szybko i sprawnie. Niestety mam obiekcje co do Pani (zdaje się że Maja) wykonującej mobilizację. Odniosłam wrażenie że nie ma ochoty na pracę. Mobilizacja w jej wykonaniu to głaskanie pleców a momentami masowała jedną ręką a druga stukała w telefon!! Poza tym zabieg trwał 15-max 20 min a miał trwać 25! Na szczęście miała studentów którzy bardzo przykladali się do pracy.
5/5
Byłam dzisiaj na konsultacji u Pani Mai, przemiła i profesjonalna obsługa. Wszystko jasno tłumaczy. Oby wiecej takich osób w służbie zdrowia. Polecam z calego serca
5/5
Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Masaż z Panem Mohammedem super. Bardzo profesjonalny, młody człowiek. Plus dla właściciela za międzynarodowe podejście. Skorzystam kolejny raz.
5/5
Polecam placówkę Revita, bardzo prowsjonalny personel. Zbiegi odbywają się w przyjemnej atmosferze w czystych, jasnych pomieszczeniach. Dziękuję za zrealizowane zabiegi.
5/5
Korzystałam z kilku placówek rehabilitacyjnych w Lublinie w ramach NFZ. Bardzo miło zostałam zaskoczona obsługą pacjenta w Revicie. Masaż ręczny punktualnie wykonany, pełen profesjonalizm. Mimo długich terminów, warto skorzystać. Widać zaangażowanie personelu. Bardzo dziękuję do zobaczenia
5/5
Jestem bardzo zadowolona z masażu wykonanego przez P. Anię Nlakonieczna. Fachowo wykonany masaż, cenne rady i zainteresowanie moim problemem zdrowotnym. Dziękuję bardzo P.ani Aniu
5/5
Jestem bardzo zadowolona z masażu wykonanego przez Panią Anię. Z przyjemnością polecam.
5/5
Bardzo miło i sympatycznie. Bardzo polecam tę placówkę.
5/5
Korzystam usług tej przychodni od lat i jestem bardzo zadowolony ,profesjonalna i miła obsługa rejestracji i bardzo kompleksowa rehabilitacja, polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z zabiegów u pani Mai, chodziłem na mobilizacje kolana, bardzo polecam.
5/5
Wczoraj byłem na konsultacji u Pana Arkadiusza Sałbuta w Revicie.
Wizyta konkretna i specjalistyczna. Oby więcej takich osób w służbie zdrowia. Serdecznie polecam.
5/5
Polecam przychodnię Revitę. sprawna obsługa, profesjonalna wizyta i kompleksowa rehabilitacja.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w Revicie. Miałam masaż, terapię indywidualna i fizykoterapię na kręgosłup. Sprawna obsługa, a najważniejsze, że skuteczna terapia. Bardzo dziękuję.
5/5
Bardzo polecam rehabilitację w przychodni Revita. Miałam masaż, zabiegi fizykalne i ćwiczenia.
Ból kręgosłupa ustąpił. Na pewno skorzystam z zabiegów jeszcze nie jeden raz. Dziękuję.
5/5
Bardzo polecam tę przychodnię i osoby, które tam pracują. Dziękuję za pomoc, „postawiliście mnie na nogi”.
5/5
Pierwsz wizyta i masaż u Pani Mai był barzzo skuteczny. Pomimo drobnej postury Pani ma dużą siłę w rękach plus ogromna kompetencja, wszystko wyjaśnia i doradza co robic dalej. Polecam z calego serca, napewno skorzystam ponownie
5/5
Jestem w trakcie rehabilitacji, wszystko sprawnie działa i nie ma opóźnień. Już czuję poprawę po zabiegach. Polecam!
5/5
POLECAM!!!
Pierwszy raz korzystałam z mobilizacji u Pana Arkadiusza Sałbuta. Jestem miło zaskoczona dokładnością badania fizjoterapeutycznego, profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz szczerą chęcią pomocy pacjentowi. Pan Arkadiusz ma niesamowitą wiedzę, doświadczenie oraz stawia trafne diagnozy. Korzystałam również z innych zabiegów rehabilitacynych i śmiało mogę powiedzieć, że Zespół terapeutów pracujących w Revita, to miłe i pomocne osoby które z uśmiechem i rzetelnie wykonują swoją pracę. Dziękuję również rejestracji za przemiłą obsługę. Polecam serdecznie to miejsce w którym czuć, że na pierwszym miejscu jest dobro pacjenta. Życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów i dalszego rozwoju.
Jeszcze raz dziękuję i na pewno wrócę :)
5/5
Pan Doktor Michał Kołtun jest profesjonalistą, od dawna zmagam się z nieokreślonym bólem kolana doktor bardzo szybką postawił diagnozę i zaplanował terapię leczenia. W przychodni wszystkie badanie tj usg oraz blokady stawów na miejscu.
Personel miły i pomocny.
Panie w rejestracji bardzo komunikatywne i z otwartymi propozycjami dogodnych terminów.
Bardzo polecam. skorzystam z usług Revita z pewnością.
Nowoczesne miejsce z szerokim zakresem usług medycznych i rehabilitacyjnych w Lublinie.
5/5
Bardzo dobrze zorganizowana placówka. Miła obsługa rejestracyjna, kompetentny zespół. Chętnie oraz z pasją podchodzą do swojej pracy. Miałem przyjemność pracować z Panem Grzegorzem Ogonowskim, polecam profesjonalista w każdym calu. Z usług placówki korzystałem pierwszy raz, jestem pod wrażeniem oferty. Dziękuję personelowi z pomoc. Pozdrawiam
5/5
Korzystam z zabiegów w ramach NFZ, bardzo profesjonalny personel, z dużą wiedzą. Zabiegi wykonywane na czas. Miła atmosfera, personel chętnie udziela odpowiedzi. Zaskoczyła mnie czystości pomieszczeń, dbałość o warunki sanitarne oraz nowoczesny sprzęt. Dziękuję!!! 🤗
5/5
Byłam na wizycie u dr Ryszarda Mazura. Świetny specjalista z bardzo dużym doświadczeniem. Doktor Mazur podczas wizyty zebrał dokładny wywiad lekarski, zbadał mnie i zlecił rehabilitację. Podczas wizyty Pan doktor był bardzo kontaktowy i życzliwy, wnikliwie oraz z zaangażowaniem odpowiadał na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Szczerze polecam tego lekarza !
5/5
W przychodni Revita byłam już dwa razy - z bólem kolana u ortopedy oraz z bólami głowy u neurologa. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z szybkości i poziomu obsługi - bardzo miłe Panie na rejestracji, kompetentni lekarze, naprawdę miło i przyjemnie oraz bardzo przystępne ceny. Do tego czysto i praktycznie bez żadnych opóźnień. Serdecznie polecam tą placówkę - Revita na ul. Głowckiego 35. Oprócz lekarzy jest również rehabilitacja i sklep medyczny - wszystko w jednym miejscu.
5/5
Do przychodni Revita trafiłem po roku leczenia w innym miejscu, które niestety nie przynosiło skutków. Byłem bardzo miło zaskoczony, bo okazało się, że na miejscu jest lekarz – świetny specjalista, który prawidłowo zdiagnozował i wykonał mi zabieg PRP. Wizyta była płatna, ale po roku chodzenia z bólem pomoc doktora była bezcenna. Następnie w tym samym miejscu trafiłem na rehabilitację do pana Arkadiusza Sałbuta i od niego na zabieg laserem wysokoenergetycznym, a na koniec w sklepie medycznym, który również jest na miejscu kupiłem bardzo tanio ortezy na zapalenie rozcięgna podeszwowego. Wszystko w ciągu tygodnia – w jednym miejscu, bez kolejek – rewelacyjne miejsce które wszystkim bardzo polecam – Revita na Głowackiego 35. Czysto, miło, świetni fachowcy.
5/5
Dużo pracuje przede komputerem, w związku z tym mam spore napięcia mięśniowe. Trafiłem na bezpłatną konsultacje fizjoterapeutyczną. Bardzo profesjonalna wizyta. Dowiedziałem się wielu istotnych praktycznych wskazówek. Zapisałem się na ćwiczenia zdrowy kręgosłup. Polecam
5/5
Pani Karolina jest świetna terapeutką. Bardzo mi pomogła podczas rehabilitacji kolana. Z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością przeprowadziła ćwiczenia oraz mobilizację. Polecam serdecznie każdemu mobilizacje u Pani Karoliny
5/5
Polecam placówkę, profesjonalny, kompetentny zespół. Pracownicy potrafiący słuchać. Dziękuję, będę wracał.
5/5
Świetnie miejsce, sympatyczny, profesjonalny personel. Najlepsze masaże w Lublinie. Nowoczesny sprzęt laser, fala uderzeniowa. Dodatkowo na miejscu konsultacje ortopedyczne. Właśnie po wizycie u dr Adriana Stoickiego skorzystał z fizjoterapii w tej placówce. Pozdrawiam
5/5
Lekarz w Revicie podczas konsultacji ortopedycznej skierował mnie na rehabilitację, w celu podtrzymania sprawności w stopie. Komercyjnie umówiłam się do fizjoterapeuty Arkadiusza Sałbuta, ponieważ od znajomych słyszałam o nim same pozytywne opinie. Dobre opinie okazały się słuszne, ponieważ Pan Arkadiusz jako terapeuta ma długoletnie doświadczenie a jego terapia jest skuteczna, co odczułam sama na swoim przykładzie. Polecam mobilizację u Pana Arka wszystkim, którzy borykają się z długoletnim problemami.
5/5
Korzystałam z zabiegów w ramach Luxmed w revicie. Bardzo szybkie terminy, wizyta i mobilizacja z panią Mają to sama przyjemność. Przemiła i bardzo kompetentna osoba, aż żal było kończyć zabiegi. Ja wrócę na pewno. Polecam terapię z panią Mają
5/5
Szybko, profesjonalne. Kompleksowość lekarze specjaliści, rehabilitacja, zaopatrzenie ortopedyczne. Polecam placówkę Revita.
5/5
Serdecznie polecam rehabilitację w Revita. Zabiegi są wykonywane bardzo dokładnie, fizjoterapeuci kompleksowo zajmują się pacjentem. Szczególne uznania dla Pana Mohameda u którego miałam mobilizację kręgosłupa. Wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił przyczynę dolegliwości bólowych, dobrał odpowiednie techniki i metody mobilizacji, pokazał ćwiczenia do wykonywania w domu. Wreszcie śpię bez bólu. Jeden z najlepszych (oprócz pana Arka) fizjoterapeutów w Revita.
5/5
Witam, bardzo polecam rehabilitację w Revicie. Personel rewelacyjny w szczególności polecam Panią Justynę Muzykę super profesjonalna , bardzo dobrze robi drenaż limfatyczny 👍
5/5
Kolejny wizyta u pani Mai i kolejny raz się nie zawiodłam, zawsze gdy pojawia się problem z moja noga pędzę do Mai, po tym jak zdiagnozowała mój problem z więzadłami, gdzie lekarz nie widział problemu, ufam tylko fizjoterapeutom. Polecam z całego serca
5/5
Jako pacjent placówki rehabilitacyjnej, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat doświadczenia, które tam przeżyłem. Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i opieki, jakiej doświadczyłem od personelu. Przede wszystkim, personel placówki był wyjątkowo życzliwy, empatyczny i gotowy do pomocy. Od samego początku czułem się doceniony i wsparcie było zawsze dostępne. Terapeuci, lekarze byli dobrze wykwalifikowani i zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania. Zostałem potraktowany indywidualnie. Terapeuci pracowali razem ze mną, aby dostosować program rehabilitacji do moich indywidualnych potrzeb i celów. To pozwoliło mi osiągnąć postępy w moim procesie powrotu do zdrowia. Centrum rehabilitacyjne oferowało szeroki zakres terapii i programów. Dzięki terapii grupowej i indywidualnej, mogłem dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi pacjentami, co dawało mi poczucie wsparcia i zrozumienia. Dodatkowo, centrum rehabilitacyjne zapewniało mi również wsparcie po zakończeniu programu leczenia. Otrzymałem zalecenia, które pomogły mi utrzymać postępy, które osiągnąłem i radzić sobie z ewentualnymi nawrotami. To było dla mnie niezwykle cenne, ponieważ czułem się pewniejszy, że mam wsparcie nawet po opuszczeniu placówki. W sumie, moje doświadczenie w placówce rehabilitacyjnej było bardzo pozytywne. Zostałem tam traktowany z szacunkiem, otrzymałem indywidualizowaną opiekę i naprawdę czułem, że placówka angażuje się w moje powrót do zdrowia. Dzięki ich pomocy i wsparciu, jestem teraz w lepszym miejscu jeżeli chodzi o mój stan zdrowia.
5/5
Przychodnia Revita w Lublinie to naprawdę świetne miejsce, które warto polecić. Znajdziesz tu różnorodne i skuteczne zabiegi, takie jak terapia falą uderzeniową, tlenoterapia czy masaż relaksacyjny. Cały zespół terapeutów jest bardzo profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę. Potrafią doskonale dopasować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb pacjenta. Atmosfera w przychodni jest przyjazna i bezpieczna, a personel zawsze stara się dbać o komfort i zadowolenie pacjenta. Jeśli szukasz skutecznych i kompleksowych terapii fizjoterapeutycznych, to zdecydowanie warto skorzystać z usług Przychodni Revita.
5/5
Bardzo odpowiada mi sposób w jaki Pani Maja pracuje w gabinecie dając pacjentowi pełen komfort podczas wizyty. Wszystkie techniki wykonywane są płynnie, z dużą precyzją oraz, co najważniejsze, rozwiązują moje dolegliwości bólowe. Polecam
5/5
Bardzo polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Witam. Bardzo polecam rehabilitację w Revita Arkadiusz Sałbut w Lublinie. Trafiłam do Revity w związku z problemami po złamaniu nasady bliższej kości piszczelowej. Noga była operowana następnie długi czas w unieruchomieniu. Pojawiły się zatem problemy z przykurczem mięśni, wyprostem nogi i jej zginaniu. Do tego opuchlizna nogi i sinienie stopy podczas chodzenia. Dzięki trafnemu rozpoznaniu problemu rozpoczęłam zabiegi. Cudowne umiejętności i wiedza Pań fizjoterapeutek sprawiają, że postępy w dochodzeniu do zdrowia są już widoczne. Zastosowany początkowo drenaż limfatyczny, krioterapia a następnie mobilizacja nogi przynoszą efekty, dolegliwości bólowe mijają, stopa nie sinieje, obrzęk kolana i stopy ustępują. Jestem bardzo zadowolona z efektów ciężkiej pracy przy mobilizacji Pani Anny Nakoniecznej i Pani Karoliny Piekarczyk. Dziękuję bardzo za profesjonalizm, cierpliwość i atmosferę podczas zabiegów. Dodam, że cały zespół Revity zasługuje na najwyższe uznanie, bardzo dobra organizacja, pomoc przy ustaleniu dogodnych terminów zabiegów, pomoc w sklepie medycznym przy doborze właściwych akcesoriów rehabilitacyjnych. Szczerze polecam rehabilitację w Revita Lublin.
1/5
Nie polecam. Fizjoterapeuta zlecający zabiegi nie raczył nawet zapoznać się z wynikiem rezonansu. Można odnieść wrażenie, że zabiegi zlecane są trochę z przypadku. Zero indywidualnego podejscia do pacjenta, przynajmniej tego z NFZ. W pierwszym dniu zabiegów pan niemówiący w języku polskim kazał mi podpisać się ,, z gory" pod wszystkimi zabiegami, które dopiero miały być wykonane w najbliższych 10 dniach. Zlecenie miałam na kregi szyjne, co nie przeszkodziło panu
( również obcojęzycznemu) wykonać zabiegu ultradźwięków na barki. Zreflektował się dopiero podczas zwrócenia przeze mnie uwagi. Cóż, chyba nie tak to wszystko powinno wyglądać.
5/5
Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Fizjoterapeuci podchodzą do swojej pracy z wysokim profesjonalizmem, są mili i wyrozumiali. Zabiegi zawsze wykonane szybko i sprawnie z dużą dokładnością. Osobiscie czuje dużą poprawę po przeprowadzonej rehabilitacji. Polecam wszystkim tą placówkę.
5/5
Pomimo dużej ilości pacjentów i ich rotacji między salami zabiegowymi całość jest zarządzana przez pracowników bardzo sprawnie, na zabiegi nie czeka się dłużej niż kilka minut. Przyjazne podejście personelu. Polecam to miejsce!
5/5
Godna polecenia przychodnia. Trafiłam do Revity ponieważ przychodnia do której uczęszczałam zamknęła się. Odbywam rehabilitacje cyklicznie od kilku lat. Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi i podejścia do pacjenta. Kilka tygodni przed rehabilitacją odbyłam wizytę u ortopedy w Revicie - odbyło się ostrzyknięcie - zabieg praktycznie przeprowadzony bezboleśnie (bardzo się obawiałam bólu). Później uczęszczałam na rehabilitacje. Najpierw była wizyta z fizjoterapeutą. Przemiła Pani wysłuchała wszystkiego, obejrzała dokładnie badania. Zleciła zabiegi ale również dała wiele wskazówek co robić po zakończonej rehabilitacji, czego unikać. Przedstawiła dalszy plan leczenia, zaproponowała wiele rozwiązań, których nikt do tej pory mi nie proponował. Sama rehabilitacja odbywała się sprawnie - wiadomo na niektóre zabiegi trzeba było chwilę poczekać ale nie było to problemem. Pracownicy mili i uprzejmi, wyjaśnili i opowiadali o zabiegach co mają na calu i jakie mogą być po nich odczucia. Mobilizacja wykonywana przez fizjoterapeutę była dokładna - trochę bolesna przez pierwsze dwa dni ale już po tygodniu odczułam wielką różnicę. Na miejscu jest również sklep medyczny w którym kupiłam kilka akcesoriów do ćwiczeń i zrealizowałam realizacje zaopatrzenia medycznego. Aktualnie jestem 4 tygodnie po zakończonej rehabilitacji. Bez bólu i dyskomfortu. W końcu mogę odpocząć podczas wakacji. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc całemu zespołowi. Będę na pewno stałą pacjentką pls przychodni. Wiem, że jak coś się wydarzy nagłego udzielą pomocy i doradzą co można zrobić. Dziękuję.
5/5
Chciałabym podziękować za niesamowitą opiekę podczas rehabilitacji. Szczególne podziękowania dla Pana Mohameda, który nie tylko leczy dolegliwości, ale też zawsze wprowadza mnóstwo humoru do sesji. Jego wiedza i umiejętności są nieocenione! Rehabilitacja u Pana Mohameda to nie tylko leczenie ciała, które dostarcza ulgę, ale też wsparcie motywacyjne. Dzięki niemu sesje były skuteczne i przyjemne :)
5/5
I sincerely recommend it. Staff polite, helpful and committed. Everything went smoothly, without unnecessary queues. Physiotherapy was carried out effectively and the symptoms disappeared.
5/5
Mocno polecam! Wszystko sprawnie i profesjonalnie.
5/5
Niedawno korzystałam z rehabilitacji na NFZ. Po doświadczeniach w innych placówkach mile się zaskoczyłam, zabiegi były wykonywane starannie, a zarazem bardzo sprawnie. Jak najbardziej polecam.
5/5
Revita to firma która oferuje fizjoterapię w domu dla chorych na Parkinsona. Skorzystałam z ich usług ponieważ w mojej rodzinie mam osobę chorą na Parkinsona i potrzebowaliśmy specjalistycznej pomocy. Fizjoterapeuci byli bardzo kompetentni, sympatyczni i punktualni. Dzięki Revicie, członkowi mojej rodziny udało się poprawić zdrowie i jakość życia.
5/5
Polecam firmę Revita która zajmuje się fizjoterapią w domu dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. To była najlepsza decyzja jaką podjąłem, ponieważ mam ciężkie schorzenie i potrzebuje specjalistycznej pomocy. Fizjoterapeuci byli bardzo zaangażowani, życzliwi i skuteczni. Przyjeżdżali do mnie i wykonywali ze mną ćwiczenia w domu. Dzięki Revicie poprawiłem swoją sprawność i zdrowie.
5/5
Revita to firma która oferuje rehabilitację w domu dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Skorzystałam z ich usług ponieważ mam bardzo poważne problemy ruchowe i potrzebują stałej opieki. Fizjoterapeuci byli bardzo kompetentni, sympatyczni i punktualni. Zadbali o moje bezpieczeństwo i komfort w domu. Dzięki Revicie poprawiłam swoją kondycję i samopoczucie.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z usługi rehabilitacji w domu mojej choroby stwardnienia rozsianego (SM), którą otrzymałam od firmy Recital. Fizjoterapeuci byli bardzo profesjonalni, uprzejmi i cierpliwi. Pomogli mi w poprawie funkcji ruchowych i poznawczych. Polecam Revitę każdemu, kto cierpi na stwardnienie rozsiane (SM) i potrzebuje rehabilitacji w domu.
Dodaj opinię

Adres:

Bartosza Głowackiego 35, Lublin Wieniawa

Numer telefonu:

Strona internetowa: