Bartosza Głowackiego 35
Lublin
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
97 dni81 444 66 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00,08:00-21:00
WT08:00-20:30,08:00-21:00
ŚR08:00-20:30,08:00-21:00
CZ08:00-20:00,08:00-21:00
PT08:00-20:00,08:00-21:00
SO08:00-10:00,08:00-13:00

Opinie o Revita Rehabilitacja

Dodaj opinię
1/5
Dramat
Lekarz zlecił mi mobilizacje kręgosłupa, a Pan wykonywał mi przez połowę czasu masaż kolana bo strzelalo przy zginaniu.
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas. Personel bardzo miły.

Polecam Jadwiga
5/5
Przyjemna atmosfera, uprzejmy personel. Oczekując w kolejce na wykonanie zabiegu nie ma zgiełku, zabiegi wykonywane według ustalonych godzin.

Pozdrawiam
5/5
Do Revity trafiłam po urazie kończyny dolnej lewej ,precyzując urazie kolana lewego,rehabilitacja miała mnie przygotować do artroskopii.Po mobilizacji ,którą wykonuje mi Pani Agnieszka,czyli po 6 zabiegach czuje się znacznie lepiej ,chodzę bez ortezy i kuli. Pani Agnieszka to osoba ,która wytłumaczy każdy wykonywany zabieg,jest cierpliwa ,sympatyczna i jej dłonie czynią cuda.Mobilizacja to bardzo ciężki i trudny zabieg i wymaga wielkiej precyzji i współpracy.Pani Agnieszka to profesjonalistka i jak najbardziej godna polecenia:)
Revita to placówka w której panuje super porządek i miła atmosfera.Zabiegi fizykalne wykonywane są z dużą dokładnością,a pan Mariusz jest przesympatyczny i bardzo dobrze zorganizowany.
Wszyscy pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta ,serdecznie polecam rehabilitacje właśnie w Revicie...

5/5
Revita, to miejsce, gdzie można spokojnie, w miłej atmosferze skorzystać z profesjonalnie wykonanych zabiegów.Kompetencje oraz życzliwość personelu sprzyja leczeniu dolegliwości bólowych. Gorąco polecam.
5/5
Z całego serca dziękuję całemu zespołowi doskonałego profesjonalisty- szefa Arkadiusza Sałbut, za pomoc tak szybką i fachową w bólu, z powodu blokady kręgosłupa, Dzięki precyzyjnej diagnozie szefa sprawność odzyskało również moje kolano i bark. bardzo szczerze wszystkim polecam tą placówkę, gdzie nie liczy się jedynie zlecony zabieg, a ważny jest problem, który uniemożliwia pełną sprawność pacjenta. Dziękuję panom wykonującym mobilizację a w szczególności panu Michałowi, który w soją pracę wkłada pełne zaangażowanie i tworzy miłą atmosferę. Placówka - pełen profesjonalizm, polecam z całą odpowiedzialnością, i tu będę zawsze szukała pomocy. Jeszcze raz dziękuję całemu personelowi
5/5
Zabiegi fizykalne w Revicie wykonuje życzliwy i kompetentny personel.
Umiejętna mobilizacja wykonana przez Pana Karola oraz zalecane ćwiczenia do domu zlikwidowały ból kręgosłupa.
Pan Karol ma ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wszystkim zabiegi w Revicie.
Profesjonalizm, miła obsługa, życzliwość począwszy od sekretariatu poprzez poszczególne gabinety aż do do Szefa.
5/5
Korzystałam z różnych placówek rehabilitacyjnych w Lublinie i uważam, że w Revicie zabiegi są wykonywane staranie. Organizacja pracy w Revicie powoduje, że czas oczekiwania pomiędzy zabiegami jest krótki. Serdecznie polecam
5/5
Od lipca 2018 roku zmagałam się z bólem pięty.Rtg wykazało zmiany entezopatyczne przy przyczepie guza kości piętowej lewej stopy.Nie mogłam chodzić w butach z zakrytą piętą i odczuwałam ból przy chodzeniu.Po pięciu zabiegach ból ustąpił całkowicie.Zabiegi miałam w Revita które okazały się bardzo skuteczne.
5/5
Zdecydowanie polecam :) Rehabilitacja została przeprowadzona na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze przyniosła oczekiwane rezultaty ;) Przesympatyczny personel, dbałość o komfort pacjenta, świetna organizacja pracy, profesjonalizm oraz miła atmosfera to atuty, które wyróżniają to miejsce spośród pozostałych :) Bardzo duży wybór zabiegów fizykoterapeutycznych oraz liczne wskazówki dotyczące ćwiczeń wykonywanych w domu. Mobilizacja kręgosłupa wykonana przez Pana Huberta przerosła moje oczekiwania :)
5/5
Do Revity trafiłem 8 stycznia 2019 roku. Tego samego dnia zostałem zdiagnozowany przez szefa placówki pana Arkadiusza Sałbuta. Na dalsze zabiegi - mobilizację pan Arkadiusz skierował mnie do p. Agnieszki. Pani Agnieszka tłumaczyła każdy wykonywany zabieg. Była cierpliwa i sympatyczna. Następnie na kolejne masaże trafiłem do p. Huberta. Pan Hubert godny polecenia masażysta w Revicie. Kompetentny, profesjonalny, w swoją pracę wkłada pełne zaangażowanie, udzielał licznych wskazówek dotyczących ćwiczeń wykonywanych w domu.
Pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta począwszy od pań w rejestracji poprzez masażystów na szefie kończąc.
Z całą odpowiedzialnością polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wizytę u fizjoterapeuty w placówce Revita. Profesjonalna obsługa klienta. Zabiegi bardzo mi pomogły.
1/5
Dramat.
Czekałam pół roku na te zabiegi. W piątek miałam wyznaczoną wizytę u fizjoterapeuty, na którą nie przyszłam z przyczyn rodzinnych. W poniedziałek (najbliższy roboczy dzień) zatelefonowałam, żeby zapytać co mam zrobić w tej sytuacji, bo na 19-tą mam wyznaczone zabiegi, a nie odbyłam wizyty u fizjoterapeuty. Kierownik powiedział mi, że to nie istotne, że dzwonię jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów, bo i tak już wypadłam z kolejki. Oraz, że nie zwrócą mi mojego skierowania, pomimo, że go nie wykorzystałam, bo musi zostać "w dokumentacji". Mam się teraz zapisać do specjalisty, czekać pół roku na wizytę i wziąć od niego nowe skierowanie, a potem czekać kolejne pół roku na zabiegi.
Tragedia.
Kierownik nie wykazał żadnej dobrej woli, prosiłam, żeby pomyślał, jak można rozwiązać tą sytuację, jak mógłby mi pomóc, tak, żebym do 19-tej odbyła jednak tą wizytę i mogła uczestniczyć w tych zabiegach. Żadnego zrozumienia, nawet chwili się nie zastanowił, czy może uda się wymyślić jakieś wyjście, tylko w kółko powtarzał biurokratyczny tekst , że wypadłam z kolejki.
5/5
W odpowiedzi na opinię z dnia 2.12.2019 Pani Katarzyny
Z powodu braku możliwości odpowiedzi na opinie Pani Katarzyny zamieszczam dodatkowy wpis.
Odbycie wizyty fizjoterapeutycznej jest obowiązkowe. Termin wizyty jest terminem kolejki.
Zgodnie z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) w przypadku niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia, świadczeniobiorca podlega skreśleniu z listy oczekujących, chyba że uprawdopodobni, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Zaznaczam, że w sytuacji, kiedy pacjent z przyczyn losowych zgłosi w dniu wizyty, że się nie stawi nie ma problemów z przesunięciem wizyty.
Pani Katarzyna nie stawiła się na wizytę jak również nie poinformowała w dniu wizyty, że się nie stawi. Podkreślam, że zakres godzinowy pracy przychodni jest od godziny 8.00 – 20.00.
Proszę również pamiętać o możliwościach złożenia wniosku o przywrócenie na listę oczekujących.
Zgodnie z art. 20 ust. 10f ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) wniosek o przywrócenie na listę oczekujących świadczeniobiorca jest obowiązany zgłosić niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od dnia ustania przyczyny niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia. W przypadku przywrócenia na listę oczekujących przepis ust. 10b stosuje się odpowiednio.

Podstawą do przywrócenia na listę oczekujących jak wynika z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) jest, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Podstawa do przywrócenia może być np.; zaświadczenie lekarskie lub skierowanie do sanatorium.
Z poważaniem
Arkadiusz Sałbut
5/5
Bardzo miła obsługa. Miejsce czyste i zadbane. Masaż i mobilizacja profesjonalnie wykonane. Przydatne wskazówki na codzień. Polecam
5/5
Zabiegi fizykkalne w Revicie wykonywane są w miłej atmosferze przez wykwalifikowany personel .Zabiegi mobilizacji w krótkim czasie przywracają sprawność i zmniejszają dolegliwości bólowe.
W rejestracji pracują Panie które fachowo i cierpliwie odpowiadają na pytania a w międzyczasie odbierają telefony.
Polecam rehabilitację w Revicie
5/5
Na początku marca korzystałam z rehabilitacji kręgosłupa w w/w placówce.Na ręce szefa przychodni Pana Arkadiusza chcę serdecznie podziękować za opiekę nad moją osobą podczas rehabilitacji,fachowość,podejście do pacjenta.Organizację samych zabiegów mam na myśli płynność pacjentów bez długiego czekania na poszczególne zabiegi.Personel super pozdrawiam Pana Grzegorza u którego miałam mobilizację /bolało ale efekty extra/.Dziękuję Panu Arturowi za przesłanie mi ćwiczeń które mogę wykonywać w domu.Z takim zainteresowaniem spotkałam się po raz pierwszy.
Wszystkim pracownikom Przychodni Revita jeszcze raz bardzo dziękuję.Nie mogę wystawić oceny na 10 a szkoda,ale bardzo mocne 5.
Wszystkim pacjentom z pełną odpowiedzialnością polecam Revitę.
Na pewno będę wracać jak zajdzie konieczność
Pozdrawiam
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, a dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas bez kolejek. Personel profesjonalny i bardzo miły. Dziękuję Pani Uli, Panu Tomkowi oraz oczywiście szefowi- Panu Arkadiuszowi za przywrócenie mnie do świata zdrowych :-) Polecam to miejsce
5/5
Bardzo pomocny i kompetentny personel, a także miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta.
5/5
Szczerze polecam! Wykonywane usługi na bardzo wysokim poziomie, fizjoterapeuci profesjonalni, do każdego podchodzą indywidualnie. Da się odczuć, że każdy jest zaangażowany w swoją pracę. Zakończyłam zabiegi zachwycona i na pewno nie raz wrócę.
5/5
Super! Polecam
5/5
Bardzo kompetentny personel i świetna organizacja pracy. Nie ma natłoku przez co zabiegi idą bardzo sprawnie. Polecam.
5/5
Do Revity trafiłem z bólem biodra i nogi, co przeszkadzało mi bardzo w codziennym funkcjonowaniu. Po wizycie zostałem skierowany na zabiegi fizykalne i mobilizację. Już po kilku dniach odczułem zdecydowaną poprawę, która utrzymuje się do dzisiaj. Wszystko profesjonalnie, w przemiłej atmosferze. Naprawdę świetni specjaliści, dla których liczy się człowiek. Szczerze polecam...
5/5
Polecam... wszystko sprawnie, miło, świetni specjaliści... nie tracisz czasu w kolejce. Dużo się dowiedziałem na przyszłość a już teraz się czuje o wiele lepiej..
5/5
Do Revity trafiłam na tlenoterapię po COVID-19. Najpierw wizyta kwalifikacyjna na której porozmawiałam też o innym problemie z kręgosłupem - świetny specjalista wszystko mi wytłumaczył i zaproponował zabiegi. Sama tlenoterapia czysto, miło, bardzo fajni ludzie i cena lepsza niż w innych miejscach. Mam jeszcze kilka zabiegów ale już polecam to miejsce!!!
5/5
Bardzo dziękuje Revita za postawienie mnie na nogi - dosłownie :) świetne miejsce, prawdziwi fachowcy, bardzo miło i niedrogo. polecam!!!
5/5
Nareszcie znalazłam miejsce, gdzie jest miło, czysto i profesjonalnie. Wiedzą co robią i naprawdę mi pomaga.. polecam wszystkim!!!
5/5
Zdecydowanie POLECAM !! Pani Ania, która wykonuje mi masaż limfatyczny robi z moim ciałem cuda. Już po pierwszym zabiegu widać efekty.
5/5
Polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem. Każda kolejna wizyta przynosiła wyraźną poprawę. Obecnie prawie 4 tygodnie po pierwszej wizycie nie odczuwam bólu. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zaangażowanie, miła atmosfera. Serdecznie dziękuję Panu Arkadiuszowi. Naprawdę jestem zadowolona, szczerze polecam.
5/5
Do Revity trafiłam z obrzękiem i uczuciem ciężkich nóg. Dzięki mobilizacji i zabiegom wykonanym przez Panią Anię, poczułam ulgę już po trzecim spotkaniu. Obecnie moja sprawność znacznie się poprawiła, a nogi nie sprawiają takiego problemu jak dotychczas. Z całego serca dziękuję pani rehabilitantce za profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumienie i miłą atmosferę. To moje pierwsze doświadczenie z mobilizacją, ale już wiem, że nie ostatnie. Z usług Revity planuję korzystać i polecam je wszystkim swoim znajomym. Pozdrawiam
5/5
Polecam usługi w Revita Rehabilitacja, ja miałam masaże, które dostałam w prezencie od rodzinki a teraz zapisałam się na NFZ na zabiegi na kręgosłup, na zapisy czeka się około miesiąca.
Bardzo miła obsługa w rejestracji. Pani masażystka również wspaniała i miła, masażem przynosiła ulgę w bólu.
5/5
Wspaniałe miejsce, ludzie z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Dzięki zabiegom w Revicie przestałem odczuwać ból, który utrzymywał się od bardzo dawna. Polecam!!!
5/5
Do Revity trafiłam z kontuzją barku. Świetnie dobrane zabiegi, bardzo miły, kompetentny personel i super atmosfera... doszłam do siebie o wiele szybciej niż się spodziewałam! Dziękuję bardzo i polecam!!!
5/5
Wspaniała atmosfera,profesjonalne wykonywanie zabiegów,sympatyczny personel.Bardzo chcę podziękować panu Karolowi za jego wiedzę , cierpliwość, wskazówki dotyczące ćwiczeń,po prostu wspaniały masażysta .
5/5
Miła atmosfera, profesjonalne wykonywanie zabiegów , sympatyczny personel.Bardzo chcę podziękować panu Karolowi za jego wiedzę, cierpliwość, wskazówki dotyczące ćwiczeń, wspaniały masażysta,miły człowiek.
5/5
Dzięki Revicie pozbyłem się bólu biodra, który męczył mnie od dawna... Po zdiagnozowaniu problemu miałem terapię manualną, zabiegi fizykalne i zestaw ćwiczeń do domu - wszystko mi dokładnie pokazali i wytłumaczyli.. Świetny zespół terapeutów podchodzących do człowieka z ogromnym zaangażowaniem - polecam w 100%
5/5
Polecam zabiegi w Revicie, jestem stałą pacjentką z obrzękiem ręki.Zabiegi są wykonywane bardzo profesjonalnie i do tego skuteczne.Bardzo miła obsługa. Szczególnie polecam Panią Anię Nakonieczną, jest to osoba dzięki której z chęcią przychodzę na zabiegi i z pełną odpowiedzialnością gorąco ją polecam.Znam wiele osób które zgodzą się ze mną 🙂 Pozdrawiam Agnieszka K.
5/5
Polecam zabiegi w Revicie .Korzystałam z zabiegów z mężem. Jestesmy bardzo zadowoleni.Miła obsługa , profesjonalnosć.Nie ma tłoku.Serdecznie polecam.
5/5
Polecam. Korzystam co jakiś czas. Już po pierwszym masażu minęły bóle kręgosłupa w okolicy piersiowej. Polecam każdej osobie, która wykonuje pracę siedzącą i której dokuczają bóle. Pani Ula jest najlepsza.
Dodaj opinię

Adres:

Bartosza Głowackiego 35, Lublin Wieniawa

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00,08:00-21:00
WT08:00-20:30,08:00-21:00
ŚR08:00-20:30,08:00-21:00
CZ08:00-20:00,08:00-21:00
PT08:00-20:00,08:00-21:00
SO08:00-10:00,08:00-13:00
Revita Rehabilitacja na mapie
Zdjęcie budynku Revita Rehabilitacja