Bartosza Głowackiego 35
Lublin
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
81 dni81 444 66 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:30
ŚR08:00-20:30
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-10:00

Opinie o Revita Rehabilitacja

Dodaj opinię
1/5
Dramat
Lekarz zlecił mi mobilizacje kręgosłupa, a Pan wykonywał mi przez połowę czasu masaż kolana bo strzelalo przy zginaniu.
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas. Personel bardzo miły.

Polecam Jadwiga
5/5
Przyjemna atmosfera, uprzejmy personel. Oczekując w kolejce na wykonanie zabiegu nie ma zgiełku, zabiegi wykonywane według ustalonych godzin.

Pozdrawiam
5/5
Do Revity trafiłam po urazie kończyny dolnej lewej ,precyzując urazie kolana lewego,rehabilitacja miała mnie przygotować do artroskopii.Po mobilizacji ,którą wykonuje mi Pani Agnieszka,czyli po 6 zabiegach czuje się znacznie lepiej ,chodzę bez ortezy i kuli. Pani Agnieszka to osoba ,która wytłumaczy każdy wykonywany zabieg,jest cierpliwa ,sympatyczna i jej dłonie czynią cuda.Mobilizacja to bardzo ciężki i trudny zabieg i wymaga wielkiej precyzji i współpracy.Pani Agnieszka to profesjonalistka i jak najbardziej godna polecenia:)
Revita to placówka w której panuje super porządek i miła atmosfera.Zabiegi fizykalne wykonywane są z dużą dokładnością,a pan Mariusz jest przesympatyczny i bardzo dobrze zorganizowany.
Wszyscy pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta ,serdecznie polecam rehabilitacje właśnie w Revicie...

5/5
Revita, to miejsce, gdzie można spokojnie, w miłej atmosferze skorzystać z profesjonalnie wykonanych zabiegów.Kompetencje oraz życzliwość personelu sprzyja leczeniu dolegliwości bólowych. Gorąco polecam.
5/5
Z całego serca dziękuję całemu zespołowi doskonałego profesjonalisty- szefa Arkadiusza Sałbut, za pomoc tak szybką i fachową w bólu, z powodu blokady kręgosłupa, Dzięki precyzyjnej diagnozie szefa sprawność odzyskało również moje kolano i bark. bardzo szczerze wszystkim polecam tą placówkę, gdzie nie liczy się jedynie zlecony zabieg, a ważny jest problem, który uniemożliwia pełną sprawność pacjenta. Dziękuję panom wykonującym mobilizację a w szczególności panu Michałowi, który w soją pracę wkłada pełne zaangażowanie i tworzy miłą atmosferę. Placówka - pełen profesjonalizm, polecam z całą odpowiedzialnością, i tu będę zawsze szukała pomocy. Jeszcze raz dziękuję całemu personelowi
5/5
Zabiegi fizykalne w Revicie wykonuje życzliwy i kompetentny personel.
Umiejętna mobilizacja wykonana przez Pana Karola oraz zalecane ćwiczenia do domu zlikwidowały ból kręgosłupa.
Pan Karol ma ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wszystkim zabiegi w Revicie.
Profesjonalizm, miła obsługa, życzliwość począwszy od sekretariatu poprzez poszczególne gabinety aż do do Szefa.
5/5
Korzystałam z różnych placówek rehabilitacyjnych w Lublinie i uważam, że w Revicie zabiegi są wykonywane staranie. Organizacja pracy w Revicie powoduje, że czas oczekiwania pomiędzy zabiegami jest krótki. Serdecznie polecam
5/5
Od lipca 2018 roku zmagałam się z bólem pięty.Rtg wykazało zmiany entezopatyczne przy przyczepie guza kości piętowej lewej stopy.Nie mogłam chodzić w butach z zakrytą piętą i odczuwałam ból przy chodzeniu.Po pięciu zabiegach ból ustąpił całkowicie.Zabiegi miałam w Revita które okazały się bardzo skuteczne.
5/5
Zdecydowanie polecam :) Rehabilitacja została przeprowadzona na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze przyniosła oczekiwane rezultaty ;) Przesympatyczny personel, dbałość o komfort pacjenta, świetna organizacja pracy, profesjonalizm oraz miła atmosfera to atuty, które wyróżniają to miejsce spośród pozostałych :) Bardzo duży wybór zabiegów fizykoterapeutycznych oraz liczne wskazówki dotyczące ćwiczeń wykonywanych w domu. Mobilizacja kręgosłupa wykonana przez Pana Huberta przerosła moje oczekiwania :)
5/5
Do Revity trafiłem 8 stycznia 2019 roku. Tego samego dnia zostałem zdiagnozowany przez szefa placówki pana Arkadiusza Sałbuta. Na dalsze zabiegi - mobilizację pan Arkadiusz skierował mnie do p. Agnieszki. Pani Agnieszka tłumaczyła każdy wykonywany zabieg. Była cierpliwa i sympatyczna. Następnie na kolejne masaże trafiłem do p. Huberta. Pan Hubert godny polecenia masażysta w Revicie. Kompetentny, profesjonalny, w swoją pracę wkłada pełne zaangażowanie, udzielał licznych wskazówek dotyczących ćwiczeń wykonywanych w domu.
Pracownicy tej placówki są życzliwie nastawieni do pacjenta począwszy od pań w rejestracji poprzez masażystów na szefie kończąc.
Z całą odpowiedzialnością polecam rehabilitację w Revicie.
5/5
Polecam wizytę u fizjoterapeuty w placówce Revita. Profesjonalna obsługa klienta. Zabiegi bardzo mi pomogły.
1/5
Dramat.
Czekałam pół roku na te zabiegi. W piątek miałam wyznaczoną wizytę u fizjoterapeuty, na którą nie przyszłam z przyczyn rodzinnych. W poniedziałek (najbliższy roboczy dzień) zatelefonowałam, żeby zapytać co mam zrobić w tej sytuacji, bo na 19-tą mam wyznaczone zabiegi, a nie odbyłam wizyty u fizjoterapeuty. Kierownik powiedział mi, że to nie istotne, że dzwonię jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów, bo i tak już wypadłam z kolejki. Oraz, że nie zwrócą mi mojego skierowania, pomimo, że go nie wykorzystałam, bo musi zostać "w dokumentacji". Mam się teraz zapisać do specjalisty, czekać pół roku na wizytę i wziąć od niego nowe skierowanie, a potem czekać kolejne pół roku na zabiegi.
Tragedia.
Kierownik nie wykazał żadnej dobrej woli, prosiłam, żeby pomyślał, jak można rozwiązać tą sytuację, jak mógłby mi pomóc, tak, żebym do 19-tej odbyła jednak tą wizytę i mogła uczestniczyć w tych zabiegach. Żadnego zrozumienia, nawet chwili się nie zastanowił, czy może uda się wymyślić jakieś wyjście, tylko w kółko powtarzał biurokratyczny tekst , że wypadłam z kolejki.
5/5
W odpowiedzi na opinię z dnia 2.12.2019 Pani Katarzyny
Z powodu braku możliwości odpowiedzi na opinie Pani Katarzyny zamieszczam dodatkowy wpis.
Odbycie wizyty fizjoterapeutycznej jest obowiązkowe. Termin wizyty jest terminem kolejki.
Zgodnie z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) w przypadku niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia, świadczeniobiorca podlega skreśleniu z listy oczekujących, chyba że uprawdopodobni, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Zaznaczam, że w sytuacji, kiedy pacjent z przyczyn losowych zgłosi w dniu wizyty, że się nie stawi nie ma problemów z przesunięciem wizyty.
Pani Katarzyna nie stawiła się na wizytę jak również nie poinformowała w dniu wizyty, że się nie stawi. Podkreślam, że zakres godzinowy pracy przychodni jest od godziny 8.00 – 20.00.
Proszę również pamiętać o możliwościach złożenia wniosku o przywrócenie na listę oczekujących.
Zgodnie z art. 20 ust. 10f ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) wniosek o przywrócenie na listę oczekujących świadczeniobiorca jest obowiązany zgłosić niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od dnia ustania przyczyny niezgłoszenia się na ustalony termin udzielenia świadczenia. W przypadku przywrócenia na listę oczekujących przepis ust. 10b stosuje się odpowiednio.

Podstawą do przywrócenia na listę oczekujących jak wynika z art. 20 ust. 10e ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2004 nr 210 poz. 2135 z późn. zm.) jest, że niezgłoszenie się nastąpiło z powodu siły wyższej.
Podstawa do przywrócenia może być np.; zaświadczenie lekarskie lub skierowanie do sanatorium.
Z poważaniem
Arkadiusz Sałbut
5/5
Bardzo miła obsługa. Miejsce czyste i zadbane. Masaż i mobilizacja profesjonalnie wykonane. Przydatne wskazówki na codzień. Polecam
5/5
Zabiegi fizykkalne w Revicie wykonywane są w miłej atmosferze przez wykwalifikowany personel .Zabiegi mobilizacji w krótkim czasie przywracają sprawność i zmniejszają dolegliwości bólowe.
W rejestracji pracują Panie które fachowo i cierpliwie odpowiadają na pytania a w międzyczasie odbierają telefony.
Polecam rehabilitację w Revicie
5/5
Na początku marca korzystałam z rehabilitacji kręgosłupa w w/w placówce.Na ręce szefa przychodni Pana Arkadiusza chcę serdecznie podziękować za opiekę nad moją osobą podczas rehabilitacji,fachowość,podejście do pacjenta.Organizację samych zabiegów mam na myśli płynność pacjentów bez długiego czekania na poszczególne zabiegi.Personel super pozdrawiam Pana Grzegorza u którego miałam mobilizację /bolało ale efekty extra/.Dziękuję Panu Arturowi za przesłanie mi ćwiczeń które mogę wykonywać w domu.Z takim zainteresowaniem spotkałam się po raz pierwszy.
Wszystkim pracownikom Przychodni Revita jeszcze raz bardzo dziękuję.Nie mogę wystawić oceny na 10 a szkoda,ale bardzo mocne 5.
Wszystkim pacjentom z pełną odpowiedzialnością polecam Revitę.
Na pewno będę wracać jak zajdzie konieczność
Pozdrawiam
5/5
Rehabilitacja w Revicie bardzo mi pomogła, a dolegliwości bólowe szybko ustąpiły. Zabiegi wykonane na czas bez kolejek. Personel profesjonalny i bardzo miły. Dziękuję Pani Uli, Panu Tomkowi oraz oczywiście szefowi- Panu Arkadiuszowi za przywrócenie mnie do świata zdrowych :-) Polecam to miejsce
5/5
Bardzo pomocny i kompetentny personel, a także miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta.
5/5
Szczerze polecam! Wykonywane usługi na bardzo wysokim poziomie, fizjoterapeuci profesjonalni, do każdego podchodzą indywidualnie. Da się odczuć, że każdy jest zaangażowany w swoją pracę. Zakończyłam zabiegi zachwycona i na pewno nie raz wrócę.
5/5
Super! Polecam
5/5
Bardzo kompetentny personel i świetna organizacja pracy. Nie ma natłoku przez co zabiegi idą bardzo sprawnie. Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Bartosza Głowackiego 35, Lublin Wieniawa

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:30
ŚR08:00-20:30
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-10:00
Revita Rehabilitacja na mapie
Widok z ulicy Revita Rehabilitacja