Samodzielny NZOZ "Bomed"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Samodzielny NZOZ "Bomed"

Dodaj opinię
1/5
Lekarz w zasadzie nie można narzekać, obsługa pielegniarska najlepiej bez komentarza. Dodzwonić się to tragenia. Jak była jeszcze p. Basia to funkcjonowało to na przyzwpitym poziomie. Panemia, pandemią łącznie z ograniczeniami ale większość pielęgniarek ( podkreślam nie wszystkie) to ... .
1/5
"Bomed" w Gliniku był kiedyś dobrym ośrodkiem do puki była Pani doktor Hajduk ale od kiedy został ostatni lekarz w podeszłym wieku wszystko uległo totalnej zmianie. Pani W która powinna już dawno być na emeryturze i bawić swoje prawnuki udaje ze leczy pacjentów , nie można się u niej doprosić skierowania nawet na podstawowe badania ponieważ zawsze twierdzi ze są inni pacjenci a ona musi się rozliczać z ilości. Sumując kto pierwszy ten lepszy a następni to mogą iść do piachu.
1/5
"Bomed" w Gliniku był kiedyś dobrym ośrodkiem do puki była Pani doktor Hajduk ale od kiedy został ostatni lekarz w podeszłym wieku wszystko uległo totalnej zmianie. Pani W która powinna już dawno być na emeryturze i bawić swoje prawnuki udaje ze leczy pacjentów , nie można się u niej doprosić skierowania nawet na podstawowe badania ponieważ zawsze twierdzi ze są inni pacjenci a ona musi się rozliczać z ilości. Sumując kto pierwszy ten lepszy a następni to mogą iść do piachu.
1/5
Czy naprawdę już nie ma lekarzy młodych lub w średnim wieku żeby leczyli a nie podtrzymali prży życiu by pacjenta chociaż 1 lub 2 miesiące pozy udając ze go leczy a popaczy na PSL to już mu nic nie pomoże i do piachu bo po co wydawać na badania skierowania na które i tak się nie doprosi bo na co komuś robić badania po co ma wiedzieć co mu lub jej dolega a nie wszystkich stać na prywatne badania młodzi wszyscy odeszli do innych lekarzy zostali sami emeryci którzy n juz nie mają sił szukać bo są juz wiekowo zmęczeni i bardzo chorzy bardzo prosimy zmienny lekarza w tym ośrodku bo ten lekarz to jest już w podeszłym wieku i w czym nam może pomOC ?
Dodaj opinię

Adres:

Biecka 11, Gorlice

Strona internetowa: