Samodzielny Publiczny Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Wyszyńskiego 27
Włocławek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Samodzielny Publiczny Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku

Dodaj opinię
1/5
Panie w rejestracji traktują pacjentów jak zło konieczne. Jak zapytasz się jak lekarz przyjmuje to patrzą na ciebie z wyrazem na twarzy "Jak.ty śmiesz się o to pytaC"
Są bardzo. nie przyjemne. Moja ocena minus ...
1/5
Poradnie oceniam negatywnie. Z kilku powodów w tym:

- termin spotkania ustala się nie z psychologiem a z panią w rejestracji,
- pomieszczenia nie tłumią rozmów pacjentów z lekarzem. Czekając przy drzwiach (ławki są ulokowane blisko drzwi) można usłyszeć rozmowy,
- po długim czasie oczekiwania (trzy tygodnie i dłużej) na spotkanie psycholog nie kontynuuje poprzedniej sesji. Zaczynamy od "nowa". Pospiesznie przegląda notatki na początku spotkania chyba żeby sobie przypomnieć co robiliśmy,
- średnio spotkania trwały 40 min nie licząc pierwszego, które było dłuższe,
- brak komunikacji pomiędzy rejestracją a psychologiem w sprawie ustalenia terminu wizyt. Jedno ustalam z psychologiem a drugie z wyrocznią z rejestracji.
- po ok. 3 miesiącach psycholog stwierdził że nie umie mi pomoc i doradza mi spotkania z terapetą. Nie umiał powiedzieć czemu nie umie mi pomóc (nie licząc że brakuje mu kompetencji jak sam powiedział), wskazać innego specjalistów/jednostki w moim mieście.

Są też aspekty, które oceniam pozytywnie:

- spotkania odbywały się w ustalonym czasie
- na pierwszym spotkaniu pozwolono mi się swobodnie wypowiedzieć

Opinia na podstawie wizyt u jednego psychologa i może być nie reprezentatywna.
1/5
Panie w rejestracji na każde zadane pytanie lub próbę dowiedzenia się czegoś na temat lekarza lub wizyty odpowiadają krzykiem i to jeszcze z wielką pogardą dla pacjenta .Bardzo niemiła atmosfera w szczególności właśnie te Panie które moim zdaniem same powinny zasięgnąć porady psychiatry lub po prostu zmienić pracę .Sami lekarze OK

Adres:

Wyszyńskiego 27, Włocławek