Sana Smile Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Jagielska-Kirpluk

Metalowa 1/2
Wołów
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
8 dni882 153 143
Godziny rejestracji:
PNnieczynne
WT12:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ12:00-18:00
PT12:00-18:00
SO08:00-14:00
Godziny przyjęć:
PN12:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-12:00,18:00-20:00
CZnieczynne
PT08:00-14:00
SO09:00-15:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
8 dni882 153 143
Godziny rejestracji:
PN10:00-18:00
WTnieczynne
ŚR11:00-18:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Godziny przyjęć:
PN07:30-12:00
WT07:30-12:00
ŚR12:00-18:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Sana Smile Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Jagielska-Kirpluk

Uwaga!
Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Co najmniej jeden z komentarzy na temat ośrodka jest napisany z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba podająca się za właściciela placówki i prosząca o usunięcie negatywnego komentarza. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Aktualizacja (07.12.2018): Właściciel wyjaśniła nam, że komentarze napisała bliska jej osoba bez jej zgody i wiedzy. Na jej prośbę zostały one usunięte z profilu placówki.

Administratorzy

Dodaj opinię
5/5
miła atmosfera, rzetelne podejście do pacjenta, dobry sprzęt, polecam
1/5
Wyrachowany lekarz lecący na kasę i nic więcej . Gabinet może i w miarę przyzwoity lecz podejście do pacjenta na NFZ wiele pozostawia do życzenia ODRADZAM LECZENIA TAM ZĘBÓW
1/5
Zgadzam się z opinią Pacjenta . Na domiar niby na NFZ a trzeba płacić za wszystko i wykonanie usługi pozostawia wiele do życzenia . Niby na bilbordzie napis pełen zakres usług a jak co do czego przyjdzie to tego nie ma tamtego nie robią , żal. Fundusz powinien ich skontrolować i tyle bo pewnie też na tym robią przekręty skoro część mi wpisała na fundusz a resztę kazała płacić , a zamiast wypiaskować osad z zębów to usłyszałem nie mam piaskarki jeszcze i zrobię skaling :) Odradzam ten gabinet
5/5
Profesjonalne podejście, miła (a wręcz wesoła) atmosfera, bardzo dobre warunki. W innych gabinetach, stomatolodzy chcieli mi usunąć ponad połowę uzębienia, trafiłem do tego gabinetu i skończyło się na usunięciu 2 (słownie dwóch) zębów. Reszta wyleczona i uratowana.
5/5
Polecam. Miły personel fachowe podejście rzetelny przekaz,łatwy, obustronny kontakt telefoniczny jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz protetyki.
5/5
OK
1/5
Wiele do życzenia pozostawia obsługa przez telefon, Pani jest nie miła robi problem gdy się chce przełożyć wizytę.
5/5
Bardzo miła atmosfera rewelacyjni lekarze i asystentka. A co do rejestracji przez telefon to Pani robi wszystko aby dogodzić wybrednym pacjentom i znaleźć im odpowiedni termin jaki ich interesuje.
5/5
W 100 procentach mogę polecić Panią doktor. Profesjonalne podejscie do pacjenta. Miła atmosfera i leczenie ząbków bez jakiegokolwiek bólu . Nawet przy kanalowym leczeniu. Fakt ze jak nie chodzi sie do dentysty leczenie może okazać się trochę kosztowne. Pomoc dentystyczna i terminy też są w jak najlepszym porządku. Nawet zmiana daty wizyty nie robiła nigdy problemu. Zawsze uda się coś wymyślić . Aby więcej takich przychodni w naszym mieście.
1/5
Zero podejścia do pacjenta...
Brak zainteresowania.
Personel nie miły i odrażający.
Jak dla mnie totalne dno.
1/5
Nie polecam .

Nikogo nie obchodzi pacjent . Mają gdzieś , że boli ząb . Najlepiej umrzeć z bólu albo szukać pomocy gdzie indziej . Szkoda tylko , że jak chodzi się na wizyty i zostawia kupę kasy to wtedy wszystko jest ok . A jeżeli trafi się ból to odpowiedź od NIEMIŁEJ ASYSTENTKI " trudno mamy wszystko zajęte najbliższy termin dopiero za miesiąc "

Żenada
2/5
Kolor korony totalnie nie trafiony, ząb wygląda jak zepsuty i jest ciemniejszy niż pozostałe, nie jestem zadowolony.
5/5
Nie zgadzam się z Panem. Sama kilka miesięcy temu miałam zakładany most od 4 do 6...pan doktor wielokrotnie pytał mnie czy wszystko jest ok, czy kolor jest taki jak chciałam. Miałam chwilę sama przed lustrem do zastanowienia. Po mojej akceptacji dopiero wtedy został zacementowany. Sorry... Ale takie rzeczy mówi się w gabinecie a nie obsmarowywuje tu na portalu. Słabo serio. Jednym słowem żal! Pozdrawiam super doktorów i Panie asystentki. P. S wrócę jeszcze nie raz!
5/5
Wszystko jest w porządku.
5/5
Jestem w stu procentach zadowolona zarówno z podejścia do pacjenta jak i z profesjonalizmu. Korzystam z usług Pani doktor od kilku lat. Ja i moi już dorośli synowie. Dlatego bardzo dziwią mnie te negatywne komentarze. Ja w kazdym razie polecam z czystym sumieniem.
Dodaj opinię

Adres:

Metalowa 1/2, Wołów

Numer telefonu:

Sana Smile Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Jagielska-Kirpluk na mapie