Os. Złotej Jesieni 5
Kraków
Świadczenia specjalistyczneNumer telefonuInne ośrodki
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy12 640 80 80

Opinie o Serdeczna Troska

Dodaj opinię
5/5
Pragnę podzielić się swoją opinią na temat ZOL-u „Serdeczna Troska” na os. Złotej Jesieni 5 w Krakowie. Była w nim osoba bardzo mi bliska, pan lat 92. Przybywał tam prawie 2 lata, zatem odwiedzając go bardzo często miałam okazję przyjrzeć się dokładnie funkcjonowaniu ośrodka. Zaraz po przyjęciu został on otoczony wspaniałą opieką. Pan J. był zawsze zadbany, była prowadzona rehabilitacja oraz zajęcia w pracowni, gdzie starsze osoby wykonywały różne manualne prace; w jego pokoju panowała wzorowa czystość i miła atmosfera.
Cały personel, lekarze, panie pielęgniarki i pan pielęgniarz na czele z oddziałową panią Pauliną – tu muszę wymienić bardzo oddane opiece nad panem J. panie: Grażynę, Lilianę, Sylwię, Joannę i in., jak również panie opiekunki i sprzątające zawsze miały dla pana J. uśmiech i cierpliwość. Nas, odwiedzających także witały dobrym słowem.
Udzielano nam informacji o stanie zdrowia pana J., powiadamiano na czas, kiedy trzeba było dokupić pieluchy i lekarstwa (kiedy p. J. był na pobycie komercyjnym – potem po 8 miesiącach przeszedł na miejsce funduszowe), pozytywnie reagowano na nasze rozliczne prośby. Moja ciocia spędzając przy panu J. wiele godzin, była zawsze akceptowana przez personel, choć zdarzało się, że czasami jej obecność mogła zaburzać rytm codziennej opieki. Nigdy jednak nie dano cioci tego odczuć – personel „Serdecznej Troski” rozumiał wieloletnią więź i przyjaźń jaka była pomiędzy dwojgiem starszych osób. Za ten szacunek i życzliwość wobec starszych osób – pana J. i cioci K. jestem wszystkim w „Serdecznej Trosce” bardzo wdzięczna!
Już w czasie pandemii ośrodek zapewnił możliwość rozmowy przez skypa, z której skorzystałyśmy i dzięki temu okres rozdzielenia w tym czasie stał się bardziej znośny.
Po odejściu p. J., który dożył pięknego wieku 92 lat, ośrodek natychmiast wysłał korektę faktury za pobyt, by zwrócić nadpłaconą kwotę. Na koniec dodam, że posiłki w ZOL-u „Serdeczna Troska” na os. Złotej Jesieni były zawsze smaczne – sama często asystowałam czy to przy obiedzie, czy przy kolacji. Wszystko było zawsze świeżutkie, gorące i apetycznie podane!
Wszystkim szukającym pomocy w opiece nad osobami starszymi i chorymi POLECAM „Serdeczną Troskę” na os. Złotej Jesieni, gdyż przekonałam się osobiście, że jest to miejsce życzliwe osobom potrzebującym, zapewniające im prawdziwą troskę, pomoc i zrozumienie.
5/5
W pełni popieram poprzednią opinię wystawioną przez Panią Joanne.Ośrodek ZOL zlokalizowany na Os. Złotej Jesieni 5 jest ośrodkiem godny polecenia. Przebywała w nim moja mama lat 92 przez okres 1,5 roku. Żadnych zastrzeżeń co do opieki, jedzenia czystości nie mam.Pełen profesjonalizm i wyrozumiałość.Czystość ośrodka jest taka że nie jeden tak nie ma u siebie w domu.Sprawowana opieka przez personel z tak kłopotliwymi i opryskliwymi pensjonariuszami wymagała od niego anielskiej cierpliwości i opanowania.
Ten ośrodek na pewno będę polecał znajomym jeżeli znajdą się w takiej potrzebie

Adres:

Os. Złotej Jesieni 5, Kraków

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00
Serdeczna Troska na mapie
Widok z ulicy Serdeczna Troska