Sinus Medical Centrum Medyczne NZOZ

Znanieckiego 16c/40
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
51 dni 22 671 99 99
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WTnieczynne
ŚR08:45-14:15
CZnieczynne
PT15:00-20:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
52 dni 22 671 99 99
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT16:00-19:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-20:00
PT09:00-17:00

Opinie o Sinus Medical Centrum Medyczne NZOZ

Dodaj opinię
5/5
bardzo dobra obsługa w recepcji,bez problemu można się dodzwonić,krótki czas oczekiwania na alergologa i laryngologa z którego jestem zadowolona P.Ireneusz Szymański jest dobrym fachowcem i ma ogromną wiedzę i poważnie podchodzi do pacjenta.Dzięki dobremu funkcjonowaniu tej przychodni nareszcie mogę w miarę szybko wyleczyć swoje dolegliwości!!
1/5
dzwonię dziś 10 raz i nikt nie odbiera...
4/5
mi udało się dodzwonić za drugim razem a termin na pierwsze dni kwietnia w porównaniu z innymi placówkami jest jeszcze nie najgorszy.
5/5
Wspaniała placówka, obsługa bardzo miła i empatyczna. W dodatku brak kolejek to ogromna zaleta i świetni specjaliści. Takich przychodni powinno być znacznie więcej!
2/5
Zapisy od przyszłego roku, dopiero w styczniu można się zapisać...
5/5
...ktoś powinien moderować te opinie...? To że ktoś się nie dodzwonił to nie powód żeby oceniać placówkę na 1...
Ja w takim razie oceniam na 5 bo się dodzwoniłem... no ludzie...
Bardziej rzeczową opinię dodam jak już odbędę wizytę... :)
1/5
kiepsko, nie zapisują na nfz bo 5 najbliższych miesięcy mają zajęte.....
1/5
Dzieci na NFZ przyjmowane są od 16 roku życia .Pani zaproponowała mi wizytę prywatną z dzieckiem 11-sto letnim.
1/5
Nie polecam pani neurolog. Córka ma problemy związane z drętwieniem i ostrym bólem kończyn. Pani doktor dała skierowanie na rezonans odcinka lędźwiowego. Badanie nic szczególnego nie wykazało ale lekarz nie dociekała dalej przyczyn takiego stanu córki. Na tym skończyła się diagnostyka i wizyty u Pani doktor. Dwóch innych lekarzy stwierdziło, iż w pierwszej kolejności powinien być zrobiony rezonans głowy i odcinka szyjnego.
5/5
Polecam przychodnię. Bardzo miła obsługa i krótkie terminy. Szczególnie polecam Panią Dr Annę Womela. Bardzo sensownie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, a przede wszystkim słucha. Trochę daleko jak dla mnie ale warto dojechać.
1/5
poprosiłem by zmienili kanał w TV -doktor , powiedziała że jeśli mnie nie podoba się , niech wyjdę na zewnątrz .... Czy tak powinno być ????
1/5
Z czystym sumieniem mogę odradzić. Długie terminy zapisów, to drobiazg - tak jest niemal wszędzie. Gorzej, że termin wyznaczony kilka miesięcy wcześniej, został przesunięty w dniu planowanej wizyty - podobno z powodu choroby pani doktor. W końcu do wizyty doszło, została zaplanowana następna - znów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. I historia się powtórzyła - w dniu wizyty telefon z informacją, że wizyta się nie odbędzie, bo... pani doktor jest w szpitalu.
Cykliczne nieszczęścia to jedno, a odwoływanie wizyt na kilka godzin przed planowanym terminem, to drugie. Cała nadzieja w tym, że pacjentów prywatnych, spoza NFZ, traktują poważniej. Być może tak jest, nie mm doświadczenia, więc się nie wypowiadam. Tym ze skierowaniem z Funduszu radzę jednak szukać pomocy gdzie indziej.
5/5
Bardzo profesjonalna placowka . Leczenie na najwyzszym poziomie jesli chodzi o laryngologie . Moj przypadek - duzy nowotwor w zatokach ktorego nie chcieli operowac w czterech szpitalach w krtorych bylem . Tutaj operacja endoskopowo przez dziurke od nosa i wypis tego samego dnia . Nawet nie bylo opatruniu jakby nie bylo operacji, tylko troche krwi z nosa .Teraz jestem juz 6 lat po i badaniach kontrolnych rezonansu po chorobie ani sladu . Dziękuje
1/5
Tam już nie ma alergologa na NFZ, tylko prywatnie (250 zł za wizytę).
2/5
W tej chwili nie ma lekarza na NFZ, ale szukają nowego.
1/5
Nie mają już umowy z NFZ.
5/5
Polecam placówkę, a w szczególności Panią Doktor Laryngolog. Profesjonalna i miła obsługa. Wizytę trafiłem tego dnia którego się dodzwoniłem.
5/5
Polecam .Super specjaliści fachowa obsługa byłem miło zaskoczony .
5/5
Polecam placówkę, a w szczególności Panią Doktor Laryngolog. Profesjonalna i miła obsługa. Pani z rejestracji dopisała mnie jako dadatkową pacjentkę
Dodaj opinię

Adres:

Znanieckiego 16c/40, Warszawa Praga-Południe

Numer telefonu: