Świat Zdrowia Operator Medyczny

Opolska 11/3
Katowice
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Mammografia
Pracownia Mammograficzna
603 810 439
Godziny otwarcia:
PN08:30-18:00
WT08:30-18:00
ŚR08:30-18:00
CZ08:30-18:00
PT08:30-18:00
SO08:00-13:00
Poradnia osteoporozy 7 dni 32 781 06 40
Godziny otwarcia:
PN13:00-21:00
WT07:30-15:30
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-20:30
PT07:30-20:30
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
104 dni 32 781 06 40
Godziny otwarcia:
PN14:30-18:30
WT15:30-20:00
ŚR08:00-10:00
CZ13:00-19:00
PT09:00-13:00

Opinie o Świat Zdrowia Operator Medyczny

Dodaj opinię
4/5
Fakt dodzwonić sie to jak do każdego lekarza ale mimo że pisze długi czas oczekiwania do Reumatologa to czekałam niecały miesiąc , dzwoniąc trzeba powiedzieć jej wszystkie dane ze skierowania, miła obsługa o większość rzeczy można zapytać :)
4/5
Polecam , miła i kompetentna obsługa., Świetni lekarze, polecam dr Okupniarek. Zawsze dla pacjenta ma czas ,żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Czas oczekiwania na wizytę może i długi, ale warto czekać na dobrego lekarza. Problem to odbiór telefonów i tu minus, może spowodowany dużą ilością pacjentów.
5/5
Świetny ośrodek . Lekarze prawdziwi fachowcy, recepcja bez zarzutu, można pytać bez stresu o zniecierpliwienie. Polecam
5/5
Wczoraj odwiedziłam placówkę poradni osteoporozy miłe zaskoczenie :pięknie omówiona kamienica , Katowice się zmieniają . Tłum pacjentów co oznacza , że specjaliści z prawdziwego zdarzenia . Miła obsługa w rejestracji , pani robi wszystko , żeby pacjenci byli zadowoleni , duży plus. W momencie dużego natłoku ludzi, nawet koordynatorka rejestrowała nas z dużym uśmiechem. Do czytania prasa, a i cukierek się znalazł. Widać, że robi się wszystko , aby pacjenci byli zadowoleni. Minus brak windy i mała poczekalnia na gorze.
1/5
nie można skorzystać z usług bo telefonów nie odbierają. Znalazłam inną placówkę gdzie odbierają telefony.
1/5
Dodzwonić się graniczy z cudem. Jedna wizyta się udała ale po kilku miesiącach nie widnieję już w rejestrze pacjentów, no porażka.
1/5
Niestety prawda . chyba nie odbierają telefonów . Będę zmuszona zmienić poradnię , ale pytanie po co w takim razie podpisują umowę z NFZ na leczenie pacjentów , skoro robią wszystko , żeby pacjenci odchodzili od tej poradni
1/5
Nic się nie zmieniło w temacie telefonów. Brak kontaktu. Brak możliwości skorzystania z usług. Porażka.
4/5
Bardzo obciążone pracą Panie w recepcji ale ogarniają podziwiam,co nie znaczy ,że jest za mało personelu dodzwonić się jest bardzo trudno
1/5
Masakra od 3 miesięcy dzwonię i nikt nie odbiera telefonu co to za poradnia
5/5
Dodzwoniłam się już za drugim razem :)
5/5
skąd te opinie? Musiałam mieć dużo szczęścia, telefon odebrali od razu. Na termin do lekarza też długo nie czekałam. Jedynie w dniu wizyty swoje odstalam, bo słyszałam, że pacjenci są parę godzin wcześniej. Wszczyscy mili.
5/5
Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze. Byłam 2 razy na wizycie, wszystko w terminie. Fakt kolejki do rejestracji długie, ale nie ma co się dziwić skoro przychodnia pełna, a kilka telefonów cały czas dzwoni.
5/5
Odbyłam wizytę u doktora Okupniarka. Takiej klasy i profesjonalizmu nie widzialam dawno. Obsluga bardzo mila, panie odpowiadałaly profesjonalnie na kazde pytanie i niezwykle grzecznie obsługiwały cala kolejke. Życzę wszystkim Przychodniom takiego podejścia do pacjenta i Pozdrawiam doktora Okupniarka . Brawo !!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolona z obsługi zarówno w Rejestracji jak również z wizyty u P.dr.Musialskiego.Gorąco polecam, fachowość i zrozumienie dla drugiego człowieka to w tej placówce motto, którego mogliby się uczyć w innych miejscach.
1/5
Pani recepcjonistka Barbara Dziedzic nie powinien pracować przy obsłudze klientów, jest bardzo niegrzeczna i chamska
5/5
Byłam, bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam
5/5
Jestem pacjentka tej przychodni i wielokrotnie miałam przyjemność być obsługiwana przez Panią Barbarę D. Jest to osoba bardzo konkretna , rzeczowa i profesjonalna. Na początku roku byłam świadkiem, gdy pewna Pani / nie była to osoba w podeszłym wieku / przyszła się zarejestrować i nie pamiętała kiedy ostatnio była, jakie badania miała wykonane i czy w ogóle odebrała wyniki. Sporo czasu zajęło Pani Barbarze sprawdzenie tych wszystkich dat i szczegółów. Pomimo tak nieodpowiedzialnego podejścia pacjentki, Pani Barbara spokojnie wykonywała swoje obowiązki. Byłam pod wrażeniem, że można mieć tyle cierpliwości dla ludzkiej bezmyślności i ignorancji.
5/5
Rewelacja dziś telefon ok 14 i wizyta u lekarza obsluga wspaniala
1/5
Niestety to prawda , nie można się dodzwonić do poradni. Próbowałam 10 razy dziennie przez kilka dni , telefon albo zajęty a za chwilę sygnał wolny ale nikt nie odbiera telefonu. Być może za mało personelu do obsługi rejestracji. Dziś w końcu mi się udało . Pani w rejestracji zdziwiona że nie mogłam się dodzwonić . Jej komentarz " jak nie można się dodzwonić skoro się Pani dodzwoniła , mały szczegół że łącznie wykonałam przez klienta łka dni ponad 30 telefonów. Doprawdy chyba łatwiej wygrać w lotto.
3/5
Trudno cokolwiek powiedzieć, bo na trzy znalezione numery telefonów nie da się dodzwonić. Poza światprzychodni.pl i Neuca brak jakichkolwiek innych form kontaktu np. strona internetowa i formularz. Strona scomed.pl nie istnieje.
1/5
To fakt, telefonów nikt nie odbiera. Nie powinni podawać nr. tel. jako kontakt bo kontaktu telefonicznego NIE ma😡
1/5
Tez dzwonię i niestety nikt nie odbiera mimo, ze sygnal wolny caly czas.
1/5
W październiku robiona mammografia i do dziś nie ma wyniku a już połowa grudnia. Ze strony przychodni propozycja zrobienia następnej mammografii bo wyniku nie ma. Pani pomyliła nazwiska i najprościej prześwietlić jeszcze raz .Dodzwonić się trudno .
1/5
W październiku robiona mammografia i do dziś nie ma wyniku a już połowa grudnia. Ze strony przychodni na ul.Opolskiej propozycja zrobienia następnej mammografii bo wyniku nie ma. Pani pomyliła nazwiska i najprościej prześwietlić jeszcze raz .Dodzwonić się trudno .
1/5
Od tygodnia próbuje się dodzwonić i nic z tego. Zatrudniłam pół rodziny do pomocy ale bez efektu.
Pani odbiera telefon i przełącza gdzieś i na tym koniec . Po trzymaniu słuchawki przy uchu ponad godzinę , nagranie z automatu urywa się i koniec. To jakaś parodia.
Elektronicznie też nie można się zarejestrować - strona nie dopracowana,
Mam wątpliwości czy ktokolwiek tam pracuje i czy wogóle ktoś próbuje to zmienić.
2/5
Zapis przez telefon. Pytania o szczegóły w celu umówienia wizyty oraz standardowe informacja: wziąć skierowanie, dowód osobisty, poinformować, gdy coś mi wypadnie. Szybki termin, bo za 2 dni. Zrywam się z pracy, dojazdy + dojście to dla mnie godzina, do tego kolejka do rejestracji. Telefonicznie zarejestrowałem wizytę, która okazała się... Rejestracją, tylko kurwa po to, by Rejestracja wyznaczyła termin wizyty na koniec września. Gdzie tu jest sens? Po wypadku zrezygnowałem już z tylu przeglądów, że chyba zrezygnuję z kolejnego. Ciągle niedoleczony z nieustannym bólem od trzech kurwa lat. Potem słuchamy w mediach kretynizmów, że Polacy się nie leczą, nie diagnozują. Mężczyźni to już wcale, tylko, gdy są umierający.
1/5
Niestety ja również muszę wystawić opinię negatywną .Nie ma możliwości dodzwonienia się do przychodni nie odbierają telefonów .
1/5
Ciężko się dodzwonić, Panie na recepcji odbierają telefon, proszą aby chwilę poczekać, po czym odkładają słuchawkę. Brak szacunku względem pacjenta. Nie polecam.
5/5
Ja miałam chyba dużo szczęścia, dodzwoniłam się za pierwszym razem i na drugi dzień miałam wyznaczony termin na badanie. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń
5/5
Miałem dzisiaj wizytę w Poradni Osteoporozy na którą czekałem jedyne 2 tygodnie a którą umówiłem telefoniczne, bez problemu z dodzwonieniem się. Pani w rejestracji bardzo miła i kompetentna. Fakt, że poczekalnia była pełna pacjentów świadczyć może jedynie o tym, że to przyjmuje bardzo dobry lekarz a nie, że jest mała poczekalnia. Reasumując , jeżeli zależy Ci na dobrej diagnostyce i ewentualnym prawidłowym leczeniu Osteoporozy to nie ma lepszej Przychodni niż to Centrum Osteoporozy gdzie wszystkim od Rejestratorki przez Technika aż po Lekarza zależy aby Pacjent był zadowolony i prawidłowo zdiagnozowany Polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Opolska 11/3, Katowice Śródmieście

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: