Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych Zofia Komusińska-Biedermann

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Gimnazjalna 5
Zakopane
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych Zofia Komusińska-Biedermann

Dodaj opinię
5/5
Jeździmy z synem do Zakopanego po mimo, że mamy znacznie bliżej inne placówki. Wynika to z podejścia Pani dr i całej obsługi ośrodka. Patrzą na dobro dziecka i wygodę, dzwonią, gdy coś się zmienia, odbierają telefony praktycznie zawsze, pomagają na telefon, jak nie ma potrzeby wizyty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a leczymy się tam już dobrych parę lat.
5/5
Świetna Pani doktor oraz Panie pielęgniarki. Leczę syna już 7 lat, miłe podejście, zaangażowanie, nigdy nie było problemów z wizytą, Panie pomocne, widać, że z powołania a nie "za karę", lubimy tam jeździć. Szczerze polecam.
1/5
Ja jestem bardzo niezadowolona z wizyt u pani doktor. Muszę zrezygnować. Nie podoba mi się sposób traktowania pacjenta. Poza tym pani doktor mi nie pomogła. Trzy wizyty i ciągle pyta o te same dane. Dodatkowo negowanie sensu jakichkolwiek testów na alergię czy nietolerancję pokarmową w ustach pani doktor brzmi co najmniej dziwnie.

Adres:

Gimnazjalna 5, Zakopane