1. Ortopeda
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii - Ortopeda

Ziemowita 1/9/115/116
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
62 dni 71 357 87 82
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT11:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ11:00-19:00
PT08:00-16:00

Opinie o Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Urazowej i Ortopedii

Dodaj opinię
5/5
Świetny specjalista. Ogromna wiedza, profesjonalne podejście do pacjenta, empatia.Polecam!!!!!
1/5
Pan stwierdził, że "dorosłych ludzi się już nie leczy", "tylko dzieci się regenerują" i mam po prostu "zmienić aktywność" (czytaj: przestać uprawiać sport). Wcześniej byłem prywatnie u innego ortopedy, który miał zupełnie odmienne zdanie (zalecił usunięcie lub zszycie obrąbka stawowego barku celem usunięcia dyskomfortu i bólu), lecz nie mógł dać skierowania na rezonans z uwagi na brak kontraktu NFZ. No cóż, nie ważne że mam 27 lat, ważne że pan ortopeda przypisał mnie do grupy "uszkodzonych nie do leczenia". Na koniec dał mi skierowanie na prywatny zabieg "dźwiękową falą uderzeniową" pod konkretny adres. No cóż, biznesmen.
5/5
Miałam uszkodzoną torebkę stawową nadgarstka. Zastosowałam się do zaleceń pana doktora, żeby nie przeciążać stawu, pompki robić w specjalnym "usztywniaczu" nadgarstka i po dwóch latach stwierdzam, że ból pojawia się wyłącznie po takich "przeciążających sytuacjach". W innych przypadkach bólu nie ma. Jestem bardzo zadowolona.
1/5
Lekarz, okropnie opryskliwy, uwaza ze wszyscy sa nadwrazliwi, nie polecam
1/5
Pani w rejestracji bardzo niemiła arogancka opryskliwa! Zamiast udzielić odpowiedzi krzyczy a przecież to jej praca a my jesteśmy pacjentami i zasługuje na szacunek. Zważywszy na to że terminy są jakie są.
1/5
Dodzwonić się do rejestracji to marzenie nierealne.
1/5
Dramat!!! Umówiłam się na wizytę z córką w ramach dalszego leczenia po urazie stawu skokowego. Ortopeda nic nie mówił,nie wytłumaczył, nie zalecił ćwiczeń ani żadnej rehabilitacji. Napisał kartkę dla lekarza 1 kontaktu, że wymaga dalszego leczenia i ma przyjść za miesiąc się pokazać. Tyle z wizyty trwającej 20 minut.
3/5
Zarejestrowałam się bardzo szybko i już na 31.04.2019r idę do ortopedy- super
1/5
Tragedia!!!! Byłam z problemem kręgosłupa, nawet mnie nie zbadał !!!!!, zdjęcia RTG, RM, TK -nie czytał opinii, w zaleceniach jedynie-ulotka do ćwiczeń i karta informacyjna do lekarza 1 kontaktu.
Więcej porady udzieliła by mi "Ciotka Klotka".
1/5
Przyszedłem z rozległymi bólami wielostawowymi. Lekarz nie zlecił żadnej diagnostyki chociaż widział wskazania w wypisie ze szpitala. Mój ból nie był w stanie załagodzić Ketonal, Tramal, Dexak i inne leki przeciw bólowe. I wiecie co lekarz "zdiagnozował"? Zywrodnienie stawów ... bez żadnych badań w tym kierunku. Bardziej jednak dobiła mnie recepta na środek o nazwie Piascledine - środek, który, uwaga, nie jest lekiem! Może i jest skuteczny, ale jakim cudem można coś wyleczyć bez wiedzy w czym tkwi problem?! Zresztą szczerze wątpię żeby ten durny środek, który zawiera olejek z awokado miał cokolwiek zmienić. Od trzech lat mam problemy ze stawami i nie uprawiam sportów ze względu na ból, a mam zaledwie 26 lat. Nie uzyskałem żadnej pomocy, żadnej porady, a według lekarza dwa opakowania "witaminek" miały mnie wyleczyć. Jasne. Mamy tutaj do czynienia z czystą szarlatanerią, oszustwem i nieżetelnością lekarską. Wstyd, że ktoś taki dostaje za swoją "pracę" pieniądze. Szczerze nie polecam, omijajcie to miejsce z daleka!
1/5
Ortopeda w tej przychodni to jakieś nieporozumienie. Nie powinien leczyć ludzi. Byłam z córką na kontroli po skręceniu stawu skokowego i naderwaniu więzadeł. Nieprzyjemny facet, nic nie wytłumaczył co robić po ściągnięciu ortezy, stwierdził, że wystarczy nosić buty do kostki przez miesiąc. Po prywatnej wizycie u innego ortopedy okazało się, że córki musi ćwiczyć pod okiem fizjoterapeuty bo zrobiły się przykurcze.
5/5
Pełna diagnoza z dokładnym wypisaniem stwierdzonych chorób, usg na miejscu, zapisanie suplementacji. Wizyta kontrolna na skonkretyzowany termin.
Minus- dodzwonić się jest trudno.
5/5
Od 4 lat korzystam z porad i leczenia pana doktora ! Miałem uraz barku a obecnie po wypadku na nartach mam wymieniony staw biodrowy ! Pan doktor zawsze uczynny pomocny udzielił mi porad i dał skierowanie na rehabilitację ! Fachowiec jednym słowem ! B.dziekuje Andrzej Goch
Dodaj opinię

Adres:

Ziemowita 1/9/115/116, Wrocław Szczepin

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WT11:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ11:00-19:00
PT08:00-16:00