Specjalistyczna Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Bema 2/113
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczna Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

Dodaj opinię
1/5
pani lek.med. Paluch to konował jakich mało, nie zleca żadnych badań płuc tylko stwierdza "lepiej nie będzie" i przepisuje coś tam co w ogóle nie pomaga (cała wizyta trwała 5min-pięć minut), a rejestratorka czy pomoc pani lek. med. to dopiero pokaz chamstwa, prostactwa i kolesiostwa. Unikać jak zarazy !
1/5
Pani Paluch prowadzi dialog z pacjentem: Spasłaś się jak świnia i teraz przychodzisz do lekarza!!! - jak to usłyszałem przed wizytą to z poczekalni zwiałem :) Gratulacje służbie zdrowia takich lekarzy. NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM !!!
1/5
masakra baba z gębą drze się przez telefon że jestem niezdyscyplinowany!!!
omijajcie tą starą raszple!
1/5
Panie Wojtku ma pan rację jestem z panem lekarz konowal zero podejścia do pacjenta minęła się z powołaniem chamstwo i wstyd służbie zdrowia pozdrawiam panie Wojtku
5/5
A ja leczę się u dr.n. med. Barbary Janczarek jest profesjonalistą.Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób płuc.Dużo czasu poświęca na interpretację wyników badań i wszystko dokładnie wyjaśnia pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona z opieki przez te wszystkie lata.Pani doktór Janczarek jest bardzo miła i na prawdę lekarz z powołania .
1/5
Doktor Paluch to pokaz chamstwa i pogardy dla pacjenta, ciągłe pretensje do pacjenta. Unikajcie tej doktor jak największym łukiem, ona traktuje pacjentów gorzej niż zwierzęta. Przeżyłem wielu doktorów ale ta Pani jest najgorszą jaką kiedykolwiek spotkałem i ciężko będzie znaleźć gorszą od niej.
1/5
Zwykle nie piszę opinii lekarzom w internecie. Niestety wizyty u pani doktor Paluch nie zapomnę do końca życia. Nie można powiedzieć nic o sobie i przebiegu swojej choroby, dotychczasowym leczeniu. Pani doktor krzyczy tylko 'Proszę nic nie mówić, ja tu zadaję pytania, proszę odpowiadać tylko na moje pytania!'. Tak jak ktoś stwierdził wcześniej tylko straszy, że stan jest tragiczny a nic z tym nie robi. Człowiek jest przerażony, zastraszony i po wizycie u tej pani ma strach przed lekarzami.
1/5
P.dr Paluch postawiła diagnozę kierując mnie od razu do szpitala. Mimo zaleceń specjalistów od tomografii kom. - upewnić się badaniem PET, P. dr nie zrobiła tego, nie podpowiedziała pacjentowi, czyli mnie o takim badaniu. Pierwszy raz o nim dowiedziałam się, kiedy moja koleżanka , a nie P. dr,
wręcz kazała upewnić się , czy rzeczywiście mam tę straszną chorobę płacąc duże pieniądze.
To co przeżyłam do czasu badania to było żegnanie się z życiem. Proszę P. dr ,aby nie zachowywała się jak " Pani życia i śmierci" i proszę szanować ludzi, nad którymi Pani w tym momencie " góruje" Opinie, jakie pow. przeczytałam o pracy Pani potwierdzają w pełni moje z panią kontakty lekarz-pacjent. Proszę to przemyśleć, aby i Pani była szczęśliwa..
1/5
Nie polecam tą pani doktor ,jest arogancka mądrzejszy od wszystkich .Byłam dwa razy i to były ostatnie wizyty moje w tym gabinecie .Jest bardzo nerwowa,potrafi się wyśmiewać z pacjenta .Nie wiem czemu nikt z tym nie może nic zrobić? Masakra.
5/5
Polecam doktor Krystynę Paluch, bardzo dobry pulmonolog. W moim przypadku wywiad lekarski był dokładny, pytania konkretne, podejście uprzejme. Zostały zlecone dodatkowe badania dzięki czemu po paru wizytach udało się znaleźć przyczynę choroby, za co jestem bardzo wdzięczna. Dr Krystyna Paluch w mojej opinii jest osobą rzeczową, posiadającą analityczny umysł, której zależy na pomocy pacjentowi. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
5/5
Specjalistyczna Poradnia ChoróB Płuc i Grruźlicy z Bema została przeniesiona.Nowy adres to 15-523 Grabówka ul.Klonowa 1 tel. 857402300 polecamy stronę internetową www. konsylium- 24.pl.Tam mieści się Poradnia.Zapraszamy wszystkich pacjentów rownież dr Krystyny Paluch- dokumentacja medyczna pacjentów jest w Poradni .Informacja podana przez dr Krystynę Paluch(sekretarka telefoniczna) o przeniesienie Poradni pod inny adres jest nieprawdziwa.Więcej informacji można uzyskać w Budynku Poradni Bema 2 -Zakład Radiologii 2 piętro.
1/5
Pani doktor to zly czlowiek ,wysmiewa się z pacjenta ,ona jedyna najmadrzejsza tak byc nie moze .Bylam u niej dwa razy i juz wiecej moja noga tam nie powstanie.Nue wiem czemu nilt sue tym nie zajmie
Dodaj opinię

Adres:

Bema 2/113, Białystok Przydworcowe
Specjalistyczna Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy