1. Poradnia położniczo-ginekologiczna
  2. Podlaskie
  3. Białystok

Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia"

Stołeczna 7
Białystok
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
32 dni85 732 35 05, 696 077 488
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-17:00

Opinie o Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia"

Dodaj opinię
4/5
Kontakt z P. Doktor bez zarzutu. Niestety pani z rejestracji masakra. Niemiła, nie lubi ludzi co niestety daje odczuć za każdym razem.
1/5
Wizyty u Pani doktor wspominam bardzo miło. Przyjemny gabinet, delikatna muzyka w tle. Podczas ciąży wykonywała wszystkie niezbędne badania. I to chyba już wszystkie pozytywy. Niestety bardzo często brakowało czasu na zadanie wszystkich nurtujących mnie pytań. Pani doktor często spóźnia się do gabinetu (nie 15 minut, a nawet dwie godziny zdarzyło się czekać). Pierwsza wizyta po porodzie i połogu była okropna. Zostałam skrzyczana, że w szpitalu wyraziłam zgodę na CC i proponowane leczenie antybiotykiem. Usłyszałam dosłownie: macica jest spuchnięta, do widzenia.
1/5
Ku przestrodze! Szkoda, że nie można przyznać 0 gwiazdek- choć może ta jedna na plus Paniom z rejestracji.
Wybrałam się do dr Nowak z polecenia znajomych (choć po wizycie wydaje mi się, że byliśmy w dwóch zupełnie różnych miejscach), odkąd tylko powiedziałam, że chciałabym prowadzić u niej ciążę zaczął się jeden wielki krzyk, że nie lubi prowadzić po kimś ciąży (zaznaczam, że mialam wykonane JEDNO badanie usg w innym miejscu w celu potwierdzenia ciąży), że, jak to nazwała, jestem głupia, że to nieodpowiedzialne, że to już duża ciąża (początek 10 tygodnia, Pani w rejestracji na moje pytanie czy nie za późno jestem zapisana na wizytę odparła, że badania robią od 10 tygodnia ciąży a kartę zakładają w 12 tygodniu....), nie lubi takich sytuacji, czemu nie chodziłam do nich wcześniej, no ale "JAKOŚ TO BĘDZIE". Badanie bardzo bolesne (nigdy dotąd nie miałam tak nieprzyjemnego), cały czas słuchałam jaka to jestem naiwna i że nie lubi takich sytuacji. Rzuciła mi zdjęcie usg, nie dowiedziałam się nawet czy wszystko jest w porządku. Czuję się bardzo upokorzona, wróciłam do domu z płaczem, bardzo żałuję, że nie wyszłam stamtąd już po paru pierwszych minutach. ODRADZAM!!!!!!!
5/5
Polecam Dr Nowak, szczegółowy wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na każde z pytań, super podejście, prawie bezbolesne badanie. Widać od razu, że jest lekarzem z powołania :)
1/5
Ta kobieta jest straszna, byłam na wizycie by potwierdzić ciąże. Obyła się ze mną jak z wrogiem, miała ogromny problem że byłam u innego ginekologa(pol roku temu, przy zapaleniu trzeba bylo czekac u niej na wizyte 3 tyg, inny lekarz przyjął mnie od razu), na koniec skwitowała bym sobie poszukała innego lekarza bo Ona ciąży mi nie poprowadzi (brak funduszy z NFZ). Sama wizyta trwał około 10 min.
Zamiast cieszyć się że po paru latach starania o dziecko wreszcie stał się mały cud, byłam zdenerwowana p. NOWAK chamskim zachowaniem.
1/5
Nie polecam p. Nowak, szczególnie dla młodych dziewczyn. Zero delikatności. Antykoncepcja przepisywana na chybił trafił, zapewne na podstawie umowy z daną firmą farmaceutyczną. Do p. Nowak udałam się na podstawie wysokiej opinii( nie wiem jakim cudem) na stronie znanylekarz.pl - był to błąd, pierwsza wizyta u ginekologa, do którego się prędko nie wybiorę. Pani Nowak, praktycznie się nie odzywała na wizycie, jedynie przy wywiadzie zapytała o podstawowe rzeczy. Odnośnie antykoncepcji... nie zleciła żadnych badań, prób wątrobowych, zupełnie nic, a gdy zapytałam czy chce zobaczyć wyniki które mam ze sobą, zapytała „A po co” .... Zdecydowanie nie polecam.
1/5
wizyta na nfz u tej pani to jakis absurd.. umawiajac sie na dana godzine czeka sie na korytarzu minimum 2 godziny na wejscie do gabinetu, w miedzyczasie sa przyjmowane szybciej osoby unawiane prywatnie. sama wizyta trwa tylko kilka minut; wszelkie proby zadawania pytan sa zbywane;
1/5
Nie polecam Pani Doktor Makowskiej. Przyszłam na pierwsza wizytę będąc w ciąży, szukając lekarza prowadzącego. PANI doktor była bardzo oburzona i z pretensja ze mną rozmawiała, ponieważ nie wiedziałam, że są tak liczne kolejki i że trzeba umawiać się na wizyty na całą ciążę z góry. Pani w rejestracji tez mogłaby poinformować, że są takie kolejki. Aczkolwiek myślę że po prostu chcieli się pozbyć kolejnej ciężarnej, bo to są najbardziej kosztowne pacjentki. Czułam się jak śmieć. Następną wizytę zaproponowano mi za 4 miesiące, gdzie kobieta w ciąży powinna mieć wizytę co miesiąc. Kazano przyjść mi na wizytę prywatnie, jeśli chce miec prowadzona ciążę przez tą właśnie doktor. Poza tym pacjenci prywatnie i na NFZ są przyjmowani w tych samych godzinach i jeśli ktoś umówił się na NFZ na konkretną godzinę to musi czekać, aż osoby prywatnie umówione skończą swoją wizytę. Według mnie porażka. Powinno być to jakoś rozdzielone czasowo. Ale cóż. Zapewne wizyta za pieniądze byłaby milej wspominiana.. nie przekonam się o tym, bo więcej nie zamierzam tam iść.
5/5
Chodzę do Pani Doktor Ewy Nowak od 20 lat ( zaczęłam od Wasilkowa i idę za nią od "przychodni do przychodni") i będę to robiła dalej. Pomogła mi w bardzo trudnej chwili mego życia nie biorąc za to nawet przysłowiowej złotówki (a mogła) i do dziś kiedy o tym myślę - zastanawia mnie ten fakt, opowiadałam o tym wydarzeniu wszystkim i trudno również innym w to uwierzyć. Trudno nam dziś uwierzyć w bezinteresowność innych ludzi.... Dziś młode kobiety chcą rodzić przez cesarskie cięcie, niezależnie od wskazań lekarza. Nie chcą przeżywać bólu- ale to nie naturalne. Ja miałam wskazanie do cesarskiego cięcia, ale zdecydowałam się na naturalny poród, wiedząc jakie znaczenie ma to dla dziecka na całe jego przyszłe życie. Poród rozpoczął się naturalnie, ale zakończono go cesarskim cięciem i od tego momentu wiem, że należy zaufać lekarzowi. Pani Doktor Ewa Nowak ma rozległą wiedzę o "naturalnej" medycynie i stara się tak leczyć przyszłe mamy. Nigdy jednak pomimo dobrych chęci, nie można "wszystkich uszczęśliwić"- jeszcze inni muszą tego chcieć. Pozdrawiam Wszystkich i życzę ZDROWIA.
5/5
Byłam dzisiaj u Dr Nowak pierwszy raz na wizycie. Jestem od wielu lat pacjentka poradni, jednak pod opieką Pani Makowskiej. Z racji urlopu mojego lekarza udałam się na wizytę właśnie do dr Nowak. Nie wiem skąd wszystkie te negatywne opinie na jej temat. Bardzo miła i sympatyczna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła:) Pani doktor podkreśliła czego powinnam się wystrzegać w ciąży. Wizytę oceniam na mocną 5:) jestem zadowolona z usług poradni i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, a wszystkim polecam zarówno dr Makowską, dr Nowak jak i wszystkie Panie pracujące w recepcji:)
Dodaj opinię

Adres:

Stołeczna 7, Białystok Przydworcowe

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-17:00
Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia" na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia"