1. Poradnia położniczo-ginekologiczna
  2. Podlaskie
  3. Białystok

Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia" Ewa Nowak

Stołeczna 7
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni help 85 732 35 05, 696 077 488
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-17:00

Opinie o Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "Synergia" Ewa Nowak

Dodaj opinię
4/5
Kontakt z P. Doktor bez zarzutu. Niestety pani z rejestracji masakra. Niemiła, nie lubi ludzi co niestety daje odczuć za każdym razem.
2/5
Wszystko zależy od humoru pani dr. Wizyty znośne, ciężko się o badania dodatkowe do prosić bynajmniej na NFZ.
1/5
Nie polecam dr.Nowak,dla swoich starych pacjentek jest miła,ale dla nowych już nie.Kobiety w ciąży to dla niej duży problem,bo za dużo pieniędzy na nie idzie.Trafiłam do Pani doktor z polecenia rodziny i koleżanek,jednak to była moja ostatnia wizyta.
1/5
Wizyty u Pani doktor wspominam bardzo miło. Przyjemny gabinet, delikatna muzyka w tle. Podczas ciąży wykonywała wszystkie niezbędne badania. I to chyba już wszystkie pozytywy. Niestety bardzo często brakowało czasu na zadanie wszystkich nurtujących mnie pytań. Pani doktor często spóźnia się do gabinetu (nie 15 minut, a nawet dwie godziny zdarzyło się czekać). Pierwsza wizyta po porodzie i połogu była okropna. Zostałam skrzyczana, że w szpitalu wyraziłam zgodę na CC i proponowane leczenie antybiotykiem. Usłyszałam dosłownie: macica jest spuchnięta, do widzenia.
1/5
Pani Nowak to prawdziwy potwór który na nfz pracuje za karę. Poszłam na pierwszą wizytę zdrowa, a do domu wracałam już chora. Odradzam .
1/5
Pani Nowak jako lekarz super miła i sympatyczna, ale pani z recepcji tragedia normalnie potwór jakby za karę pracowała prezencji zero tragedia i z pamięcią ma coś nie halo. !!!!!!!
1/5
Ku przestrodze! Szkoda, że nie można przyznać 0 gwiazdek- choć może ta jedna na plus Paniom z rejestracji.
Wybrałam się do dr Nowak z polecenia znajomych (choć po wizycie wydaje mi się, że byliśmy w dwóch zupełnie różnych miejscach), odkąd tylko powiedziałam, że chciałabym prowadzić u niej ciążę zaczął się jeden wielki krzyk, że nie lubi prowadzić po kimś ciąży (zaznaczam, że mialam wykonane JEDNO badanie usg w innym miejscu w celu potwierdzenia ciąży), że, jak to nazwała, jestem głupia, że to nieodpowiedzialne, że to już duża ciąża (początek 10 tygodnia, Pani w rejestracji na moje pytanie czy nie za późno jestem zapisana na wizytę odparła, że badania robią od 10 tygodnia ciąży a kartę zakładają w 12 tygodniu....), nie lubi takich sytuacji, czemu nie chodziłam do nich wcześniej, no ale "JAKOŚ TO BĘDZIE". Badanie bardzo bolesne (nigdy dotąd nie miałam tak nieprzyjemnego), cały czas słuchałam jaka to jestem naiwna i że nie lubi takich sytuacji. Rzuciła mi zdjęcie usg, nie dowiedziałam się nawet czy wszystko jest w porządku. Czuję się bardzo upokorzona, wróciłam do domu z płaczem, bardzo żałuję, że nie wyszłam stamtąd już po paru pierwszych minutach. ODRADZAM!!!!!!!
5/5
Polecam Dr Nowak, szczegółowy wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na każde z pytań, super podejście, prawie bezbolesne badanie. Widać od razu, że jest lekarzem z powołania :)
1/5
Ta kobieta jest straszna, byłam na wizycie by potwierdzić ciąże. Obyła się ze mną jak z wrogiem, miała ogromny problem że byłam u innego ginekologa(pol roku temu, przy zapaleniu trzeba bylo czekac u niej na wizyte 3 tyg, inny lekarz przyjął mnie od razu), na koniec skwitowała bym sobie poszukała innego lekarza bo Ona ciąży mi nie poprowadzi (brak funduszy z NFZ). Sama wizyta trwał około 10 min.
Zamiast cieszyć się że po paru latach starania o dziecko wreszcie stał się mały cud, byłam zdenerwowana p. NOWAK chamskim zachowaniem.
1/5
Nie polecam p. Nowak, szczególnie dla młodych dziewczyn. Zero delikatności. Antykoncepcja przepisywana na chybił trafił, zapewne na podstawie umowy z daną firmą farmaceutyczną. Do p. Nowak udałam się na podstawie wysokiej opinii( nie wiem jakim cudem) na stronie znanylekarz.pl - był to błąd, pierwsza wizyta u ginekologa, do którego się prędko nie wybiorę. Pani Nowak, praktycznie się nie odzywała na wizycie, jedynie przy wywiadzie zapytała o podstawowe rzeczy. Odnośnie antykoncepcji... nie zleciła żadnych badań, prób wątrobowych, zupełnie nic, a gdy zapytałam czy chce zobaczyć wyniki które mam ze sobą, zapytała „A po co” .... Zdecydowanie nie polecam.
1/5
wizyta na nfz u tej pani to jakis absurd.. umawiajac sie na dana godzine czeka sie na korytarzu minimum 2 godziny na wejscie do gabinetu, w miedzyczasie sa przyjmowane szybciej osoby unawiane prywatnie. sama wizyta trwa tylko kilka minut; wszelkie proby zadawania pytan sa zbywane;
1/5
nieprzyjemna doktor. pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.
1/5
Nie polecam Pani Doktor Makowskiej. Przyszłam na pierwsza wizytę będąc w ciąży, szukając lekarza prowadzącego. PANI doktor była bardzo oburzona i z pretensja ze mną rozmawiała, ponieważ nie wiedziałam, że są tak liczne kolejki i że trzeba umawiać się na wizyty na całą ciążę z góry. Pani w rejestracji tez mogłaby poinformować, że są takie kolejki. Aczkolwiek myślę że po prostu chcieli się pozbyć kolejnej ciężarnej, bo to są najbardziej kosztowne pacjentki. Czułam się jak śmieć. Następną wizytę zaproponowano mi za 4 miesiące, gdzie kobieta w ciąży powinna mieć wizytę co miesiąc. Kazano przyjść mi na wizytę prywatnie, jeśli chce miec prowadzona ciążę przez tą właśnie doktor. Poza tym pacjenci prywatnie i na NFZ są przyjmowani w tych samych godzinach i jeśli ktoś umówił się na NFZ na konkretną godzinę to musi czekać, aż osoby prywatnie umówione skończą swoją wizytę. Według mnie porażka. Powinno być to jakoś rozdzielone czasowo. Ale cóż. Zapewne wizyta za pieniądze byłaby milej wspominiana.. nie przekonam się o tym, bo więcej nie zamierzam tam iść.
1/5
Jednym słowem mogę wystawić Pani opinie TRAGEDIA !!! Nie polecam to zdecydowanie za mało powiedziane !!
5/5
Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Stołeczna 7, Białystok Przydworcowe

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-17:00