1. Poradnia położniczo-ginekologiczna
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Bydgoszcz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kotzbach

Chodkiewicza 71/2
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni608 748 508
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚRnieczynne
CZ09:00-15:00
PT09:00-15:00

Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kotzbach

Dodaj opinię
5/5
Super lekarz polecam
1/5
Witam, nie wiem czy wcześniejsza opinia z lutego 2018 r. jest rzeczywista, ponieważ od ponad roku próbuje się z Panem Dr. skontaktować na różne sposoby, na różne nr telefonów podawane na wielu portalach medycznych, sprawdzam ostatnie opinie to większość z nich jest z przed około 2-3 lat. Numer telefonu powszechnie podawany jako kontaktowy lub do rejestracji jest nieaktywny. Za każdym razem po jednym sygnale jest komunikat zajęty lub niedostępny. Wcześniej tj przełom 2016/2017 roku nie było żadnych problemów zarówno z kontaktem jak i wizytami. Z usług Pana Dr. byłam zadowolona, ale możliwość wizyt nagle się urwała i pozostałam bez lekarza, a co gorsza bez wyników badań i kartoteki, która jest niezbędna przy dalszym leczeniu u innego specjalisty. Może ktoś może odnieść się do mojej sytuacji?
5/5
Mam dokładnie ten sam problem. Czy może ktoś podać aktualny numer tel. do Pana Doktora?
1/5
Niestety nie polecam. Od 3 miesięcy próbuje się umówić na wizytę i po jednym sygnale już zajęte. Byłam osobiście u Doktora by się zapisać na wizytę to usłyszałam, że mam dzwonić... Przed samymi świętami udało się wreszcie nawiązać kontakt, ale usłyszałam, że ma urlop i mam dzwonić od 7 stycznia. Od 7 stycznia znowu problem z dodzwonieniem. Sygnał, a potem zajęte. Zmieniłam nr telefonu i o dziwo od razu się dodzwoniłam, ale okazało się, że dr rzekomo jest na urlopie i "mam dzwonić do kogoś innego". Zero empatii i próby zaoferowania jakiegokolwiek terminu nawet w późniejszym czasie.
1/5
Jest nieodpowiedzialny. Dzwoniłam kilka dni temu aby umówić się na wizytę ciążową i id razu poinformowałam ze chce tez prowadzić ciążę u doktora... prosil bym zadzwoniła za 2 dni potwierdzić termin po czym nie odbiera juz telefonów ciągle zajęty albo po jednym sygnale informacja ze niedostępny... Jak partner zadzwonił ze swojego numeru połączenie było bezproblemowe a Pan doktor nawet odebrał telefon.. nie polecam
1/5
DAJE JEDNĄ GWIAZDKE BO MUSZĘ TO I TAK ZA DUŻO!! Piszę w imieniu mojej kuzynki ponieważ o takich nieodpowiedzialnych lekarzach trzeba mówić i pisać,!! to przestroga dla innych kobiet, Kuzynka jest w ciąży, dzwoni wizyta jest umówiona, poczym doktor ja lekceważy,, zachowując się gówniarz blokuję jej numer telefonu, jej koleżanka miała podobnie, ponieważ dzwoniąc z innych nr. normalnie odbiera telefon, może inaczej patrzy jak się kobieta zapisuję priv i płaci pieniążki, JEDNYM  SŁOWEM NIE POLECAM, A ZA ALA POZYTYWNE KOMENTARZE MOŻE PŁACI KTO WIE.
Dodaj opinię

Adres:

Chodkiewicza 71/2, Bydgoszcz Bielawy

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚRnieczynne
CZ09:00-15:00
PT09:00-15:00
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kotzbach na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kotzbach