Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Teresa Zydorczak
Dodaj opinię
Agnieszka
5/5
09-03-2018 09:17
Jestem po pierwszej wizycie. Pani doktor bardzo kompetentna. Jestem zadowolona.
Ana
1/5
04-04-2018 20:33
Pani doktor bardzo nieprofesjonalna, przystąpiła do pracy bez wcześniejszego uzgodnienia planu leczenia oraz bez wykonania zdjęć rengenowskich.
Można odczuć brak kompetencji.
asia
5/5
17-12-2018 14:50
Miła Pani doktor nigdy nic na siłę. Ma dużo pacjentów ale zawsze obsłuży profesjonalnie.
Magda
1/5
03-03-2022 14:44
Nigdy więcej, czasy zatrzymały się tutaj na latach 70-tych,nie wspominając o lekarce... Ręce opadają podejściem do sprawy, dziecko wymaga natychmiastowego aparatu na tyłozgryz a ona ze za dwa lata..
Tacy lekarze powinni już być dawno na emeryturze a nie żerować na nas na pacjentach którzy płacą gigantyczne składki, tej,, specjalistce''podziękujemy już...
Już wiem dlaczego takie przystępne terminy mają...
Zawiedziony
1/5
20-04-2022 14:04
Brak profesjonalnej obsługi i życzliwego podejścia do pacjenta. Dodatkowo łamane są prawa pacjenta...dzieci niepełnoletnie mają zakaz wchodzenia z rodzicem! Skandal! Mało tego, ortodontka na wszystkim chce zarobić mimo, że przyjmuje na nfz! Nie polecam!
Anna
1/5
31-08-2022 11:55
Nie polecam tego stomatologa, zamknęła drzwi i zabroniła wejść rodzicowi, musiałam czekać w poczekalni.do czego to podobne, aby dziecko niepełnoletnie było samo w gabinecie!!!trzeba byłoby to zgłosić odpowiednim organom.
Mama pacjenta
2/5
23-05-2023 11:26
U nas podobna sytuacja z zakazem wejścia rodzica do gabinetu. Jednak po postraszeniu NFZ i sądem oraz informacji,że proszę o odnotowanie w kartotece,że zakazano mi wejścia z dzieckiem jednak mogłam wejść. Trzeba walczyć o swoje prawa.
W gabinecie za to bez uprzedniego poinformowania mnie,że to konieczne spiłowano dziecku ząb.
Bartek
1/5
12-08-2025 11:01
Niestety nie polecam. Chodziliśmy prawie 3 lata i Panie zamiast pomóc to pogorszyły zgryz syna. Do tego chciały wyrywać zęby których żaden chirurg nie chciał usuwać , byliśmy u 3 i każdy natychmiast kazał nam zmienić ortodontę. . Pani z Ala recepcji bardzo opryskliwa i nie miła . Dzieci wchodzą same bez dorosłych co też jest dziwną praktyką . Teraz czeka nas wydanie 11 tysięcy na stały aparat , dziękujemy za to drogie Panie
Wiola
1/5
08-10-2025 13:24
Nie polecam wizyt u dr Zydorczyk. Metody rodem z PRLu. Niepełnoletnie dzieci (nawet 6 letnie) muszą wchodzić do gabinetu same. Panie niezbyt uprzejme. Dodatkowo chyba nie wiedzą co to kontakt z pacjentem oraz, że istnieje coś takiego jak telefon i jeśli wizyta zostaje odwołana to wypadałoby poinformować, a nie wywiesić kartkę na drzwiach! Stracony czas! Nie polecam!
Wiola
1/5
08-10-2025 15:12
Do tego dodam, że Panie lubują się w niewybrednych, dosadnych komentarzach przy dzieciach (myśląc chyba, że nie słyszą lub nie zrozumieją).
Wojciech
4/5
17-11-2025 10:05
Było ok. Niestety gabinet został zlikwidowany. Ciężko uzyskać jakiejkolwiek info na temat karty pacjenta
Kmb
5/5
17-11-2025 11:52
Pani doktor zdaje się bardzo się rozchorowała , uzyskalismy informację, że nie będzie już przychodni. Nie wiemy tylko co z karta pacjenta.
Piotr
5/5
03-02-2026 10:05
Pani doktor bardzo kompetentna, od dobrych 6 lat lat chodziłem z synem na wizytę, wyprostowano zgryz, Pani doktor przeprowadziła przez proces wypadania mlecznych zębów, tak aby były dobrze ułożone miejsca na stałe zęby. Aparat wyjmowany, zewnętrzny, świetnie się sprawdził, no i nie było potrzeby drogiego stałego aparatu, jak w innych gabinetach, gdzie od razu namawiano na taki i za tysiące złotych na aparat. Tutaj dostaliśmy dostępny cenowo, wyjmowany, nawet też dla dorosłych osób, bez wymyślania najdroższych metod. Niestety gabinet został zamknięty z przyczyn losowych a jeszcze potrzebuję dla syna ortodonty... poszukiwania nowego...
Można odczuć brak kompetencji.
Tacy lekarze powinni już być dawno na emeryturze a nie żerować na nas na pacjentach którzy płacą gigantyczne składki, tej,, specjalistce''podziękujemy już...
Już wiem dlaczego takie przystępne terminy mają...
W gabinecie za to bez uprzedniego poinformowania mnie,że to konieczne spiłowano dziecku ząb.