Specjalistyczna Praktyka Otolaryngologiczna Jerzy Długokiński

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Poznańska 2
Lubsko
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczna Praktyka Otolaryngologiczna Jerzy Długokiński

Dodaj opinię
4/5
Jest dobrym lekarzem, super opieka, trafne diagnozy.
1/5
Wyraźnie powiedziałem lekarzowi, że mam infekcję zatoki od próchnicy. To przepisał mi lek sterydowy, w którym na ulotce pisze nie używać w trakcie infekcji. Oczywiście po 1 użyciu było gorzej, drugi raz już nie poszedłem.
5/5
Bardzo dobry lekarz mily sympatyczny wszysto mi wytlumaczyl dobrze dobrane leki 😀
5/5
Aktualny numer do poradni 609 147 333
5/5
Byłem z mamą to jest bardzo miły i pomocny lekarz .Leki przepisane bardzo pomogli . Polecam. Dnia 04.2024
5/5
Bardzo miły lekarz🥰mialam zatkane ucho i je odetkało za pomocą igła. Bardzo się bałam, ale doktor Bardzo byl mily i delikatny. Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Poznańska 2, Lubsko