Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Janiszewska-Dąbek

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Waryńskiego 6
Grudziądz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Janiszewska-Dąbek

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miła fajna pani bardzo dobrze wyleczone zęby gorąco polecam
1/5
Od 2011 do 2017 roku leczyłam w tym gabinecie zęby-usuwanie ubytków oraz ortodoncja. Dziś w lutym 2020 roku założyłam sobie konto na Zintegrowanym Informatorze Pacjenta i chciałabym podziękować za oszukiwanie Państwa i pacjentów. Za wszystko płaciłam prywatnie, a każda wizyta była uwzględniona na NFZ. Ładnie to tak okradać Państwo? Nie polecam takich oszustów. Te pieniądze są potrzebne dla osób ciężko chorych a idą w kieszenie oszustów ''lekarzy''. Cieszę się, że w naszym kraju można pilnować takich ludzi, szkoda, że mieszkam już w innym mieście z dala od Grudziądza, tak to bym na drugi dzień już tam była.

Adres:

Waryńskiego 6, Grudziądz
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Janiszewska-Dąbek na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Anna Janiszewska-Dąbek