1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Grudziądz

Dr Jarosław Dąbek i Partnerzy Lekarze Dentyści - Stomatolog

Waryńskiego 6
Grudziądz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
6 dni722 205 483
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-13:00

Opinie o Dr Jarosław Dąbek i Partnerzy Lekarze Dentyści

Dodaj opinię
5/5
Termin realizacji usługi to max. 5 dni. Wg mnie ceny na srednim poziomie. Szeroka gama usług. Na miejscu RTG. W moim przypadku leczenie z.trzonowego z odbudowa przy uzyciu "kompozytu" zakonczylo sie powodzeniem. Po uplywie 6 miesiecy planuje standardowa kontrole uzebienia u Panstwa Dabek. Daje ocene 5 gwiazdek za profesjonalne podejscie, wyposazenie gabinetów, krotkie terminy wizyt, dostepnosc pod telefonem w razie potrzeby.
5/5
Byłem tu u dentysty, bardzo miła i fachowa osoba z profesjonalizmem polecam wszystkim to najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłem
1/5
Od 3 dni strasznie bolał mnie ząb. W końcu już nie mogłem wytrzymać i z przypadku wybrałem pana Dąbka. Poprosiłem o pomoc i wyrwanie zęba. Po 1,5 godz. oczekiwaniu zostałem zawołany z zaznaczeniem, że usługa będzie prywatna (była godz 12, a pacjenci są przyjmowani na NFZ do godz 13). Było mi już wszystko jedno, bo tak bolało i zgodziłem się. Pierwsze znieczulenie nie zadziałało, dostałem drugie. Znieczuliło, ale nie ten ząb. Rwanie strasznie bolało. I na koniec cena: 200 zł !!! Zdecydowanie nie polecam pana "doktora" Jarosława Dąbek. Jeżeli masz wybór to omijaj pana Jarosława szerokim łukiem.
1/5
Podobnie jak przedmówca, miałam ekstrakcje. Górna 6. Pani Dąbek znieczuliła raz, bolało. Wkuła się drugi raz - nadal bolało. Za trzecim razem kuła w kilka miejsc, mimo tego samo wyrywanie również bolało. W czasie wyrywania, Pani omsknęła się ręka i dodatkowo mam ranę na podniebieniu. Po ekstrakcji już w domu, ból niesamowity. Z bezsilności aż płakałam, żadne Ibupromy niestety nie działały, kolejnego dnia ból mniejszy, ale utrzymywał się nadal. Mimo tego, że dysponowałam zdjęciem rtg zęba, Pani nawet nie była zainteresowana, żeby spojrzeć, a może poszłoby lepiej. W gabinecie byłam ok 12, wizyta również była prywatna, koszt 250 zł. Paragonu nie otrzymałam. Z całego serca odradzam gabinet, można się jedynie traumy dorobić i strachu przed dentystą.
5/5
O zęby trzeba dbać... wtedy nie ma problemów z ich wyrywaniem..
chodzę systematycznie i wszystko jest w porządku,
polecam chodzić na kontrole a nie jak już boli !!
ja jestem zadowolony
pozdrawiam
5/5
Leczę kanałowo dolną piątkę i jestem bardzo zadowolony, Pan Jarosław jest najlepszym dentystą u jakiego byłem, bardzo polecam.Czas oczekiwania i cena są warte takiego leczenia,pełen profesjonalizm.
5/5
Pełen profesjonalizm, przyjazne podejście i wyrozumiałość dla „ciężkich” pacjentów. Dokładny plan leczenia, wszystko wytłumaczone, bezboleśnie. Cały zespół bardzo pomocny.
1/5
Strasznie drogi dentysta.
Burczy mu w brzuchu w czasie zabiegu, wyniszczony człowiek.
1/5
Dzwoniąc pod numer znaleziony na stronie i google Pani nie chciała zarejestrować Dziewczyny w ciąży, jednocześnie informując że mamy się kontaktować pod numerem stacjonarnym. Po przeszukaniu google zadzwoniłem ponownie i poprosiłem o ten numer. Niestety Pani nie podała . Uzyskując numer stacjonarny z zupełnie innych stron internetowych i forum nikt nie odbiera. Każdy problem z zębem może zagrozić ciąży! Jeżeli gabinet ignoruje Kobietę w ciąży to nie polecę nikomu takiego dentysty !!
1/5
Od 2011 do 2017 roku leczyłam w tym gabinecie zęby-usuwanie ubytków oraz ortodoncja. Dziś w lutym 2020 roku założyłam sobie konto na Zintegrowanym Informatorze Pacjenta i chciałabym podziękować za oszukiwanie Państwa i pacjentów. Za wszystko płaciłam prywatnie, a każda wizyta była uwzględniona na NFZ. Ładnie to tak okradać Państwo? Nie polecam takich oszustów. Te pieniądze są potrzebne dla osób ciężko chorych a idą w kieszenie oszustów ''lekarzy''. Cieszę się, że w naszym kraju można pilnować takich ludzi, szkoda, że mieszkam już w innym mieście z dala od Grudziądza, tak to bym na drugi dzień już tam była. Nawet małżeństwo z miłą aparycją i podejściem musi w tym kraju kraść pieniądze.
Dodaj opinię

Adres:

Waryńskiego 6, Grudziądz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-13:00
Dr Jarosław Dąbek i Partnerzy Lekarze Dentyści na mapie
Zdjęcie budynku Dr Jarosław Dąbek i Partnerzy Lekarze Dentyści