1. Dermatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczno-Wenerologiczne NZOZ "Kamed"

Słowackiego 8/332
Poznań
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
0 dni61 866 83 11
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR13:00-18:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-12:00

Opinie o Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczno-Wenerologiczne NZOZ "Kamed"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miła obsługa w rejestracji, pani dermatolog również przyjemna, wytłumaczyła wszystko co i jak, serdecznie polecam!
p.s. krótki czas oczekiwania, ja dostałam się tego samego dnia :)
5/5
Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko, udzieliła fachowej pomocy. .Pani w rejestracji również przesympatyczna. Polecam!
5/5
Bardzo miła obsługa w recepcji zarówno przy wizycie osobistej jak i kontakcie telefonicznym. Bardzo dobry lekarz dermatolog. Słuszna diagnoza i dobrze leczona choroba. Dodatkowo praktycznie brak kolejek. Polecam
3/5
Pani w recepcji przemiła (co zdarza się bardzo rzadko), szybkie terminy. Co do lekarza mam mieszane uczucia po pierwszej wizycie (słaby wywiad, wszystko "na szybko" bez kontaktu wzrokowego z pacjentem), ale zobaczymy co będzie dalej.
1/5
Pani w rejestracji bardzo miła, dostałam się jeszcze tego samego dnia (zadzwoniłam rano i kazano mi jak najszybciej przyjechać), natomiast na miejscu dezinformacja, żadnej uporządkowanej kolejki, a pani doktor zamiast obejrzeć problem, z którym przyszłam, rzuciła się z wziernikiem oglądać znamiona, po czym dopytana o przypadłość stwierdziła, że "to się będzie tak robić", zapisała drogą maść i niemal wyprosiła z gabinetu. Nie polecam.
1/5
Najgorsza lekarz do jakiej kiedykolwiek przyszedłem.
Za to Pani w rejestracji bardzo miła, co jednak w żaden sposób nie rekompensuje negatywnej oceny doktor.
1/5
Najgorszy "lekarz" u jakiego byłam. Po wypowiedzeniu jednego zdania odnośnie mojego problemu został mi przepisany odpowiedni "suplement diety". Zero jakiegokolwiek kontaktu, na nic zdały się moje próby przybliżenia lekarza do mojego problemu. Jedyny plus to szybki czas rejestracji, ale w tym momencie już wiem dlaczego kolejek do Pani Dermatolog nie ma.. W każdym razie zdecydowanie NIE polecam.
5/5
Terminy są krókie, Pani w recepcji faktycznie miła i telefonicznie również.
Dostałam takie maści jakie mi pomogły ;) czyli lekarz zna się na swojej pracy ;)
do tego jest dość dogodna lokalizacja blisko przystanku, jest winda jak ktoś ma potrzebe skorzystać, jest poczekalnia i dostępna i czysta toaleta. Polecam.
1/5
Do Pani doktor udałam się 3 raz z tym samym problemem czyli kurzajkami. Bez zbędnego tłumaczenia dostałam ciepłym azotem dosłownie potraktowana po rękach. Na koniec usłyszałam że po 3 dniach mam sama w domu wyciąć sobie skórki. Jest to okropne,powoduje powstanie dużych ran na ciele. Za mała kropkę mam ranę na pół ręki. Odradzam tego lekarza. Stanowczo.
1/5
Bardzo nie polecam placówki razem z dermatologiem. W czasie telefonicznej dzień wcześniej, gdzie Pani z recepcji nie informuje o komplecie potrzebnych dokumentów. Kolejnego dnia podczas na miejscu wypiera się i razem doktor dermatolog jest niemiła, opryskliwa, chamska wprost i głośno śmiejąc się z klienta, kwitując to tekstami "proszę iść do innej przychodni", "chyba, że prywatnie, to może Pan wszystko" , "to Pana wina, brak wiedzy". W każdej normalnej firmie pracownik, tak traktujący klienta, zostałby natychmiast zwolniony.
1/5
Przyszłam na wizytę kontrolną zmian (upłynął niecały rok od poprzedniej) i nie zostałam przyjęta bo potrzebne jest nowe skierowanie... Chodzę do innych specjalistów i nie ma problemów jeżeli na wizytę przychodzę w przeciągu roku.
Zero zrozumienia, zero empatii... I jak tu ma się wczesna profilaktyka nowotworowa? Krótki termin oczekiwania to nie wszystko ( w sumie wcale się nie dziwię czytając pozostałe opinie). Pani dermatolog bardzo nieprzyjemna , to tylko "generator kodów nowych skierowań".
Z nowym skierowaniem udam się do innego dermatologa. Szczerze nie polecam !
Jedna gwiazdka ponieważ nie da się mniej wystawić.
1/5
Pani doktor w trakcie wizyty nawet nie spojrzała na zmienioną chorobowo skórę pacjenta ,opierając się tylko na słownym opisie zmian.
Wizyta przebiegła jak e-wizyta ,a nie o to chodziło.
Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani doktor.
Dodaj opinię

Adres:

Słowackiego 8/332, Poznań Jeżyce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR13:00-18:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-12:00
Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczno-Wenerologiczne NZOZ "Kamed" na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczno-Wenerologiczne NZOZ "Kamed"